Şimdi Ara

Beşiktaş'da Boks Okulu. Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben 4.Levend'de oturuyorum.Uzun süredir spor yapıyorum hem lisanslı hemde lisanssız. Her zaman dövüş sporları ile ilgileniyorum, hatta 17-18 yaşımda 1 sene kareteye gittim. Geçen sene bir tırmanışta ayağımı kırdım, ayrıca çapraz bağlarımı yırttım. Daha yeni yeni toparlıyorum. Bu sebeple dövüş sporlarından boks yapmak istiyorum, tekme atma durumum pek yok şuan. Ayrıca eşimde kickboks veya boks yapmak istiyor. İkimizde çok seviyoruz bu sporları. Beşiktaş'ta veya levend'de bir klüp önerebilir misiniz? Hem kadınların antreman yapabileceği hem de nezih olan ama faylık fiyatı 100-150 tl arası bir yer önerebilir misiniz?
    Teşekkürler,

• Bende 18 yaşındayım boksa başlamak istiyorum ve istanbulda Nerede başlayabilir im fiyat ne kadar olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 4. Leventte Mata leon traning center var fiyatı bahsettiğiniz rakamın biraz daha üstünde fakat kesinlikle hakkını veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marcossx

Merhaba, 4. Leventte Mata leon traning center var fiyatı bahsettiğiniz rakamın biraz daha üstünde fakat kesinlikle hakkını veriyor.

Cevabınız için teşekkürler. Hemen bakacağım.
  • ben de polat boks klubünü düşünüyorum, ancak fiyat konusunda bilgim yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.