Şimdi Ara

BEŞİKTAŞ:73-FENERBAHÇE:68

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tbl de beşiktaşımız ezeli rakibimiz fenerbahçeyi akatlardaki yoğun seyirci desteği ile yenmeyi başararak liderliğini sürdürdü. bravo çocuklar.

yeni pivotumuzla artık daha da güçlüyüz ve daha da iddalıyız.

• SAMPİYON BESİKTAS...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamgum -- 29 Aralık 2005 10:36:17 >
  • bu arada bayan voleybolcularımızda fenerbaçeyi 3-1 yendiler.
  • BJK'ı tebrik edeyim diye topiğe girdim. Koyduğunuz resme bak..
  • tebrik edenlere teşekkür..moral oldu beşiktaşıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 29 Aralık 2005 11:31:42 >
  • .BJK'ı tebrik ediyorum
  • futbolda bi nane olmıycak ama basket takımı süper!
    bunda en büyük etki murat didin, o muhteşem salon ve taraftarlar ve formanın hakkını veren oyuncular...
    yönetimi saymıyorum malum hayatları yalan hepsinin onlar olmasa avrupa da iş yapardı bu basket takımı.hepsini

ha bide şu futbolcular basketbol takımını görüp hiç mi utamıyorlar merak ediyorum?
  • keşke bu oyununu futboldada oynasa bu kadar hırslı
  • tebrik eden fenerbahçeli arkadaşlara teşekkür ederim. umarım sizde en kısa zamanda toparlanır ve iddalı konuma gelirsiniz.
  • işte bu BEŞİKTAŞ bu...

bu sene şampiyonlığun en güçlü adayıyız...

efes ülker fb...hepsini yendik...
  • quote:

Orjinalden alıntı: the phenomenon

futbolda bi nane olmıycak ama basket takımı süper!
    bunda en büyük etki murat didin, o muhteşem salon ve taraftarlar ve formanın hakkını veren oyuncular...
    yönetimi saymıyorum malum hayatları yalan hepsinin onlar olmasa avrupa da iş yapardı bu basket takımı.hepsini

ha bide şu futbolcular basketbol takımını görüp hiç mi utamıyorlar merak ediyorum?

al benden de o kadar.....
  • ülkere koy efese koy beşiktaşım şampiyoon oll
  • bu yıl da beşiktaşımız şampiyonluk için en iddaalı takım, fenerbahçede üst üste çok maç kaybetti onlarda çıkışa geçecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justkny -- 30 Aralık 2005 11:18:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bamgum

SAMPİYON BESİKTAS...............

biraz zor gözüm play off 2.turda elenirsiniz bu sene fener ülker finali olur fenerde şampiyon.
  • quote:

Orjinalden alıntı: whamg
    biraz zor gözüm play off 2.turda elenirsiniz bu sene fener ülker finali olur fenerde şampiyon.

Fener en ne zaman final oynadı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: whamg

quote:

Orjinalden alıntı: bamgum

SAMPİYON BESİKTAS...............

fb-ulker
    hayalden oteye gecemez
    bjk-efes olur ama tabiki sampiyon efes
  • yeni pivotumuz (ffriend) pota altını domine edebilirse final gelebilir. o saatten sonrasında da herşey olabilir. son fener maçında ffriend 5 dakika oyunda kaldı ve yanlış hatırlamıyorsam 5 ribaund 3 sayı yaptı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.