Şimdi Ara

BEŞİKTAŞ 3 YILDIZLI AMBLEM TASARIMI KONUSUNDA GÖRÜSLERİNİZ ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
16.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keşke yabancı kulüpler gibi logo değiştirse bizimkilerde. gerçekten çok şekilsiz bir logomuz var . içinde türk bayrağı ve siyah beyaz renkler kullanılarak yeni logo tasarlansa keşke
  • Tartışmasız 1. şekil

BEŞİKTAŞ 3 YILDIZLI AMBLEM TASARIMI KONUSUNDA GÖRÜSLERİNİZ ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi 1903 -- 25 Nisan 2017; 15:51:0 >
  • Yıldız koymama gibi bir hakkımız var mı acaba?
  • Birisi yeni amblem tasarlasın nasıl olucak acaba yabancı kulüpler gibi ama icinde türk bayrağı ve siyah-beyaz
    renkler olsun
  • Besiktas SK olmalı artık ve yeni logo tasarlanmalı logomuz gercekten degismesi gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erra13

İlk sene bizim 4 yıldızılı eski forma gibi çıkar.2 yıldızın üstüne dikip satarlar.Seneye de Yan yana olur büyük ihtimal.

Zannetmiyorum, o skandaldı. Öyle olması için şampiyonluğu kazanmamız zor gözüyle bakalıp önce 2 yıldızlı formalar sipariş edilmiş olmalı. Ama Beşiktaş ikinci devrenin başlamasıyla matematiksel olarak olmasa da Şampiyon olmuştu zaten.
  • Yıldız hallolur da düzgün bir forma çıksın artık. Beğenmezsem yine almayacağım. Gider anahtarlık çakmak vs. alırım. Bu sezonki formalar leş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: civil wrongs

bence de ilki daha iyi.. kartallı 3 yıldız nasıl olur acaba? kartallı logomuz tekrardan canlansın istiyorum ben.

Cok uzun oluyor hocam , benim pek icime sinmedi

Bak burdaki 10 numara olmuş. Gerçi önemli olan bol yıldız değil ay-yıldız ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BEŞİKTAŞ 3 YILDIZLI AMBLEM TASARIMI KONUSUNDA GÖRÜSLERİNİZ ?

Gs 3. Yıldızı taktığında ertesi sezon Fb bu formayı yaptırmıştı.

• Bence yıldızın tipiyle oynamak lazım biraz. İlla klasik yıldız olması şart mı?
    Elimin altında şimdilik paint var görüntü kirliliği için kusura bakmayın en azından fikir açısından belki bir işe yarayabilir.

BEŞİKTAŞ 3 YILDIZLI AMBLEM TASARIMI KONUSUNDA GÖRÜSLERİNİZ ?BEŞİKTAŞ 3 YILDIZLI AMBLEM TASARIMI KONUSUNDA GÖRÜSLERİNİZ ?BEŞİKTAŞ 3 YILDIZLI AMBLEM TASARIMI KONUSUNDA GÖRÜSLERİNİZ ?BEŞİKTAŞ 3 YILDIZLI AMBLEM TASARIMI KONUSUNDA GÖRÜSLERİNİZ ?

• quote:

İlk sene bizim 4 yıldızılı eski forma gibi çıkar.2 yıldızın üstüne dikip satarlar.Seneye de Yan yana olur büyük ihtimal.

şimdi düşündüm de satış taktiği olabilir bu millet birde 4 yıldızlıların düzgünü çıktı onu alalım diyecek dursun özbekin ticari zekası işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

Gs 3. Yıldızı taktığında ertesi sezon Fb bu formayı yaptırmıştı.

duygulandım yav anılarım canlandı bu forma çok hoşuma gidiyordu halada gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

quote:

şimdi düşündüm de satış taktiği olabilir bu millet birde 4 yıldızlıların düzgünü çıktı onu alalım diyecek dursun özbekin ticari zekası işte

al sana logo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 26 Nisan 2017; 5:23:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Zannetmiyorum, o skandaldı. Öyle olması için şampiyonluğu kazanmamız zor gözüyle bakalıp önce 2 yıldızlı formalar sipariş edilmiş olmalı. Ama Beşiktaş ikinci devrenin başlamasıyla matematiksel olarak olmasa da Şampiyon olmuştu zaten.

İmkanı yok formalar 1 sene önceden tasarlanıp üretiliyor.Sizin şuan gelecek sezon formalarınız 2 yıldızlı olarak üretildi şampiyon olunca üstüne bi yıldız daha dikcekler.Bütün takımların böyle olur sadece sizin değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Psman kullanıcısına yanıt
    formalar amblemsiz ve yıldızsız sipariş edilmiş. şampiyonluğa bağlı olarak yıldız eklenecek. yani galatasarayın 4 yıldızlı formaları gibi yildız diktirme olmayacak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

İmkanı yok formalar 1 sene önceden tasarlanıp üretiliyor.Sizin şuan gelecek sezon formalarınız 2 yıldızlı olarak üretildi şampiyon olunca üstüne bi yıldız daha dikcekler.Bütün takımların böyle olur sadece sizin değil

ee madem sonradan yıldız dikilebiliyor, sonradan duruma göre üç ya da iki yıldız dikerler. Niye baştan iki yıldızlı hazırlansın ki? çok saçma bence öyle olmayacak.

• Erra13 kullanıcısına yanıt
    Sallama ,

FB nin 3. yıldızı taktıgı sezonki formaları " 2003-04 "

3. yıldız takıldıktan sonraki ilk sezon formaları " 2004-05 "

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Sallama ,

FB nin 3. yıldızı taktıgı sezonki formaları " 2003-04 "

3. yıldız takıldıktan sonraki ilk sezon formaları " 2004-05 "

Ayarı yiyimce slimiş sanırım.

arma konan kartal şekildeki gibi üstte 3 yıldız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.