Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Welinton hariç kadro iyi bence ama FB ve GS puan kaybettiği zaman bizim takım oynamıyor beni korkutan bu. Bu maçtan 3 puan alamazsak sene sonu kimse üzülmesin yok ıradan 1 puan alsaydık yok oradan 3 puan falan filan

Şu ana kadar yenildiğimiz maçların hepsi yanlış ilk 11 yüzündendi.

• Beşiktaş Erzurum'un içinden geçer içinden. Erzurum'un şu oyununu ve kadrosunu Ptt 1. Lige koy orda bile kümeye oynar. Rezil bir kadro var nasıl başarmışlar da böyle rezil kadro kurmuşlar hayret.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt

içten içe genç oyuncuları yetersiz görme olayı var sergen hoca da.Bence neden rıdvanı oynatıyosun diye sorsan nsakala formsuz şu aralar ondan oynatıyorum der.Anlamak zor

• Yancı kuruluş protestoyu ekranda gizledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tribündeki suratlardan maça odaklanamıyorum. Çok eşgal tip var.  

• Gezici tim welinton  

• Ya Ersin'in sanki ayakları iyiymiş gibi şu Neuervari topu ayağında tutup abuk subuk dışarı atmaları yok mu. Acayip ayar oluyorum ya.

• Böyle tüm rakiplerin 3 puan kaybettiği haftada beşiktaşımıb 3 puan alması çok nadirdir, umarın yanılan ben olurum

• Bir kalecinin ayagi bu kadar kotu olmamali. İlk 10 dk kotuyuz yine tutuk basladik. FB ve GS puan kaybettigindeki lanet suruyor

• Necip tüm topları kaybetti.

• Benim anlamadığım sağ bek hücuma çıkarken sağ stoper neden hücuma çıkıyor? Mensah boş yere sarı kart gördü çünkü kimse olması gereken yerde değildi.

• Rosierden sonra necipi izlerken gözlerim kanıyor

• Sergen başakşehir ve fenerbahçe maçlarındaki 11 i bozduğu günden itibaren leş gibi oynuyor.... 1 puan alırsak bu maçta iyidir... Gol atmamız mucize olur bu kadroyla...

• Ersin'e bak amatör ligde oynayacak oyuncu koskoca Beşiktaş'ın kalesinde, yazık
  • Ersinin çok acil pas çalışması lazım.

• Sergen küçümsedi Erzurum’u

Puan kaybı kesin bu maç

• xRedLineTRx kullanıcısına yanıt
    Futbolu bırakması daha hayırlı
  • Ersin ayakla pas yok kafayla yok aman diyelim baska organla denemesin.

Welinton hala cikip geziyor demek ki Sergen Hoca vermis bu talimati belli.

• Şampiyonluk konuşmak için ortalama bir kaleci almamız gerekiyor. Bizim 2 kalecide ortalamanın çok altında. Kötü kaleci de olsan arada maç kazandırman lazım bizimkilerin 1 tane maç kazandırdıkları maç yok. Ortalama bi kaleci lazım bize

• 
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.