Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erzurum’da hiçbir numara yok.Ama es kaza ilk golü yersek maçı kaybedeceğimiz ortada.Hal böyleyken 3 tane DOS ile maça çıkarsak alanya maçından farklı bir maç izlemeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOVA_ÇAĞI_KARTALI

Bizim mahallenin sokakta, kapı eşiğine oturup, çekirdek çitleyen. O olmaz bu olurcu, havanda su döven ; dedikodu timi yine foruma döktürmeye başlamış. Bir akıllanıp, rahat bırakmadınız Sergen hocayı, ya hu bir günde olumlu düşünün. Mars olmaktan bıkmadınız.   

Hocanın başarısız olmasını isteyenler var fakat bizim gibi takımın sağlığını düşünüp yorum yapan da var. Muhtemel 11'deki orta saha üçlüsüyle ligin en kötü takımlarından Gençlerbirliği'ne varlık gösteremeden yenildik. Başakşehir'i, Fenerbahçe'yi Kasımpaşa'yı sahadan silen takım bu orta sahaya dönünce Alanya'dan dayak yedi ilk yarı.

Eğer teklemeler başlarsa yeni kurgular denersin fakat iyi giden şeyleri bozup önceden olmamışları tekrar denemek bana garip geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 20 Aralık 2020; 14:22:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Hocanın başarısız olmasını isteyenler var fakat bizim gibi takımın sağlığını düşünüp yorum yapan da var. Muhtemel 11'deki orta saha üçlüsüyle ligin en kötü takımlarından Gençlerbirliği'ne varlık gösteremeden yenildik. Başakşehir'i, Fenerbahçe'yi Kasımpaşa'yı sahadan silen takım bu orta sahaya dönünce Alanya'dan dayak yedi ilk yarı.

Eğer teklemeler başlarsa yeni kurgular denersin fakat iyi giden şeyleri bozup önceden olmamışları tekrar denemek bana garip geliyor...

Alıntıları Göster

Yazdıklarınıza % 1 milyon imza atarım. Tabiki hatalar, yanlışlar konuşulup eleştirilecek. Benim sözüm mantık dışı takımı belli bir amaca yönelik ( muhalif adaycı kullara, rakipin trollü olanlara, malumun basının besleme bezirganı satılıklara ve menejer borazanları vs... lere ) haklı eleştiriye evet.

Yalnız bu pandemi döneminde takım içerisinde oyuncuların antreman performansı, ruh hali ve kondüsyon verileri tek hoca da var, sanırım en sağlıklı olanı sunar. Elde ki malzeme eksik ise domatesin yerine biber salçası koyunca renk eh işte ama nasıl bir lezzet olur ise, ya da et yerine bulyon gibi bir şey nasıl olur bilemiyoruz. Takımın aşçısı sergen hoca malzeme eksik ya da günü geçmiş ürün  

Benim aklıma bu gün Mensah yok ise Oğuzhan geliyor ama Kartal sanki olur gibi geliyor, antreman da nasıldı acaba. Bizim ki sadece tahmin bunu oynat hoca değil.

edit : Alanya maçı ilk yarı tüm planlar, Alanyanın oyun aklı olan Salih'e göre yapılmış ve Salih biraz ağır manevraları 3+ saniye ağırdı. mağlup durum olunca 2.nci yarı plan değişti az biraz farklı oynadık. bu benim düşüncem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 20 Aralık 2020; 14:47:14 >

• Vida'yı oynatalım piyasa yaptın birine iteleyelim diye düşünüyorlar herhalde. Yoksa Montero kesik yiyecek durumda değil şu an.

Gerçi muhtemel 11 lere de güven olmuyor. İlk yarı hemen işi bitirmemiz lazım akşama.

Aboubakar boş geçmeyecek yine inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

cidden fenerbahçe bu kadar adam alıp 1 tane bile ayırt edici özelliği olan hücum oyuncusu almamayı nası başardı ? ljajic'i itelemenin tam zamanı

Kötü oynayan anteptende 3 yeyip yeniliyorsan bilemeyeceğim.

İlginç.Tamam Beşiktaş rekabetçi bir kadroya sahip değil ama ona kıyasla yeri ve bulunduğu konum gayet iyi şuan kadro yapısına görede maksimumda oynuyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ljajic'i trabzon istiyorsa erce'yi versinler diye düşünüyorum ben de

Alıntıları Göster

Llajic'in özel yaşamı kariyerini bitirmiş.Satılmalı derhal.

Rosier'i alsınlar direk gelen para ilede.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Vida'yı oynatalım piyasa yaptın birine iteleyelim diye düşünüyorlar herhalde. Yoksa Montero kesik yiyecek durumda değil şu an.

Gerçi muhtemel 11 lere de güven olmuyor. İlk yarı hemen işi bitirmemiz lazım akşama.

Aboubakar boş geçmeyecek yine inşallah.

Vida'yı PL'ye çok rahat satarsın milli oyuncu demirbaş ama sanırım.Takımın istediği bedel çok yüksek.

Vida'yı 20-25 Milyon € altına satmak bildiğin kayıptır.(En kötü 10-12)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Aralık 2020; 14:45:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Llajic'in özel yaşamı kariyerini bitirmiş.Satılmalı derhal.

Rosier'i alsınlar direk gelen para ilede.

Alıntıları Göster

6 milyonu versinler. Memleketten çıkıp fb tesislerine şahsi arabam ile götürür Erol Bulut'a başarılar dilerim 

• quote:

Vida'yı PL'ye çok rahat satarsın milli oyuncu demirbaş ama sanırım.Takımın istediği bedel çok yüksek.

Vida'yı 20-25 Milyon € altına satmak bildiğin kayıptır.(En kötü 10-12)

Alıntıları Göster

20 - 25 hikaye hocam maalesef.

Bu adam dünya kupası finali oynadığı sıra piyasa değeri 9 milyon oldu en fazla. O zaman 3e 5e bakmadan çıkaracaksın elden.

https://www.transfermarkt.com.tr/domagoj-vida/profil/spieler/46083

• quote:

6 milyonu versinler. Memleketten çıkıp fb tesislerine şahsi arabam ile götürür Erol Bulut'a başarılar dilerim 

Alıntıları Göster

Tolgay çöpüne 2.5 Verdiler.Lajic bunun yanında xavi gibi kalır.En kötü 5 eder kariyeri ismi cismi var en azından.

• quote:

20 - 25 hikaye hocam maalesef.

Bu adam dünya kupası finali oynadığı sıra piyasa değeri 9 milyon oldu en fazla. O zaman 3e 5e bakmadan çıkaracaksın elden.

https://www.transfermarkt.com.tr/domagoj-vida/profil/spieler/46083

Alıntıları Göster

Neden satmadılar bende bilmiyorum.O değer fasa fiso transfermarkt değerleri gerçeği yansıtmıyor.

Piyasada bir oyuncuya ne kadar çok talep ve bu taleplerin bağlamında ne kadar bir üst bedel belirleniyorsa fiyatı o olur.

Cenk Tosun 25 Milyon e muydu değildi.O da 8-9 yazıyordu. 25'e gitti.Sen nasıl pazarlarsan o fiyata kakalarsın.Biraz güzelleyecek kılıfına uyduracak iyi bir menajerle olacak buda.

• quote:

Tolgay çöpüne 2.5 Verdiler.Lajic bunun yanında xavi gibi kalır.En kötü 5 eder kariyeri ismi cismi var en azından.

Alıntıları Göster

Hocam futbolda bir adamın performansı yüksek iken satacaksın çıkaracaksın elden.

Sonra bu adamın kumaşı bu şu paraya gidiyor olmuyor.

Cenk Tosun'u kaça verdik ingilizlere? 15 milyon artı bonus.

Şimdi Cenk'e 5 lira verecek adam bulamazsın ligten. Oradan oraya kiralık.

Tamamen form durumu ile ilgili.

Aboubakar'ı ücretsiz aldık. Bize geldiği ilk sene sonu adamın piyasa değeri 20 milyon eurolara yaklaşmıştı. Porto satmadı.

Sonra biz aldık yine adam ettik.

• quote:

Neden satmadılar bende bilmiyorum.O değer fasa fiso transfermarkt değerleri gerçeği yansıtmıyor.

Piyasada bir oyuncuya ne kadar çok talep ve bu taleplerin bağlamında ne kadar bir üst bedel belirleniyorsa fiyatı o olur.

Cenk Tosun 25 Milyon e muydu değildi.O da 8-9 yazıyordu. 25'e gitti.Sen nasıl pazarlarsan o fiyata kakalarsın.Biraz güzelleyecek kılıfına uyduracak iyi bir menajerle olacak buda.

Alıntıları Göster

Benzer şeyleri yazmışız hocam bak. Bende Tosun'dan bahsetmiştim.

Bir an var futbolcuya teklif edildiği an üç beş bakmadan SA TA CAK SIN. Sonra elde kalıyor.

Oğuzhan Vida örnekleri var elimizde. Ersin haberi çıktı Lyon 4.5 verecekmiş falan filan. Saniye düşünme. Ara fransızları doğru mu bu de. Sat sat sat gitsin arkana bakma  

• quote:

Benzer şeyleri yazmışız hocam bak. Bende Tosun'dan bahsetmiştim.

Bir an var futbolcuya teklif edildiği an üç beş bakmadan SA TA CAK SIN. Sonra elde kalıyor.

Oğuzhan Vida örnekleri var elimizde. Ersin haberi çıktı Lyon 4.5 verecekmiş falan filan. Saniye düşünme. Ara fransızları doğru mu bu de. Sat sat sat gitsin arkana bakma  

Alıntıları Göster

Satma işlemi planı nasıl bilmiyorum.Vida'yı demirbaş olarak kullanma planları mı vardı malum almak için çok çabalandı öylesine alınan oyuncular değer buldu satıldı.

Onu bilmeyeceğim.Vida satılmak istenmiyordu.Gördüğüm o.

• quote:

Hocam futbolda bir adamın performansı yüksek iken satacaksın çıkaracaksın elden.

Sonra bu adamın kumaşı bu şu paraya gidiyor olmuyor.

Cenk Tosun'u kaça verdik ingilizlere? 15 milyon artı bonus.

Şimdi Cenk'e 5 lira verecek adam bulamazsın ligten. Oradan oraya kiralık.

Tamamen form durumu ile ilgili.

Aboubakar'ı ücretsiz aldık. Bize geldiği ilk sene sonu adamın piyasa değeri 20 milyon eurolara yaklaşmıştı. Porto satmadı.

Sonra biz aldık yine adam ettik.

Alıntıları Göster

Abubakar bizim lig gibi dandirik liglerde iş yapıyor görünen o fiziğe dayalı olmayan liglerde iş yapar.Yani fransa liginde iş yapmaz.İtalyada iş yapmaz.Fizikli olduğundan bu özelliği az birazda kıvraklığı ile iş yapıyor.

Tek defosu sakarlığı atılacağı atamıyor atılmayacak topuda golle sonlandırıyor.Ortası standardı yok.

Oğuzhan,Vida satılmalı idi satılmadı elde enkaza döndü misal.Aslında alanyada bile görüllüyor bir sistem oturtacaksın oyuncuları buna göre seçeceksin.Değer bulanı sat gitsin yerine genç birşey al aynı şekilde oynat.Bak Liverpool'da da durum bu.Alanya'da bizim ligde örnek şuan erolla alakası yok takım sistemi oturmuş.Vagner çöpüde gol atıyor cisse çöpüde sonuç b.

Beşiktaş'ta başta bir oyun sistemi oluşturulmalı.Oyunculara odaklı değil sisteme dayalı olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Aralık 2020; 15:4:38 >

• Akşama tek isteğim; kazaya kurban gitmeyelim ve 3 puanı alalım. Oyun ve kadro felan umurumda değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Akşama tek isteğim; kazaya kurban gitmeyelim ve 3 puanı alalım. Oyun ve kadro felan umurumda değil.

Aynı fikirdeyim. 3 gol istiyorum birde. 2si Aboubakar'dan  

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Bence artık Raşit de gol atmalı
  • İşe bak arkadaş 3 gün sonra Ankaragücü ile oynayacağız adamların kaç maçta 2 puanı vardı şimdi 3 maçta 7 puan aldılar. Maçın tamamını izlemedim son 20 dakikayı izledim acayip koşturup baskı yaptılar. Tabi önce bi Erzurum'u yenelim de orayı sonra düşünürüz :D

• Ntv değişik bir kadro yazmış. Kesinlikli o defansif kadro olmamalı.
    İlk 11 böyle olmalı kesinlikle:
    Ersin
    Dorukhan-Welinton-Montero-Rıdvan
    Josef-Atiba
    Ghezzal-Mensah-Nkoudou
    Aboubakar

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.