Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pitx1

Sağlam bir 10 no ve adam akıllı savunma ortası olsa bu sezon çok rahat şampiyon olurduk. Resmen fırsat ayağımıza gelmiş.

Bu dönem Gs maçı dışında zor maçımız yok. Buraları takılmadan geçersek ikinci devreye çok farklı şekilde girebiliriz.

Abuş-Larin-Mensah-Raşit kağıt üzerinde en iyi hücum dörtlüsü. Bunun dışında Nkoudu falan çok yer alamaz. Zaten skor yapan oyuncu sayımız az, Nkoudu gibi kaleyle alakası olmayan birini kaldıramayız.

Devre arasında forvet-10no-stoper gelirse takım daha da ileriye gider. Mesela alternatif forvet alınırsa, Larin'in kötü oynadığı maçlarda Abuş kanat olarak oynayabilir. Veya Abuş gününde değilse diğer forvet iş görebilir.

Nkoudu-Boyd-Lens-Mirin (bence elimizdeki en iyi stoper ama harcadık adamı)-Douglas-Adem-Vida bir şekilde sepetlenmeli. Eğer bunlardan kurtulabilirsek Erdal T. yerlerine çok daha iyi isimleri getirir.

Roiser-Raşit son gün takıma gelmeseydi şuan ne yönetim ne de Sergen hoca kalırdı...

Hocam bak yine diyorum beşiktaş en çok defans yapan küçük takımlara puan kaybedecek. Kasımpaşa gibi açık oynayan rakipleri rahat yener. O yüzden bjk o kolay gördüğün maçlarda çok puan bırakır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidarxx -- 20 Aralık 2020; 7:22:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

Ben bu adamı çok seviyorum ya ilk tweet'inde gömlek yazmış fsddsgdsgdf

Gaziantep maçında kötü oynadı ama geri kalan maçlarda gayet iyiydi hırslı ve akıllı oynuyor takıma pozitiflik katıyor. Stoper olarak ayakları çok iyi ileride oyuncu gördüğü zaman düşünmeden müthiş top atıyor. Bu adamı kim nasıl aldırdı bilmiyorum ama Allah ondan razı olsun bu adamı yarın öbür gün 20 milyon da teklif gelse satmamak lazım biz yıllarca tekrar tekrar stoper arayamayız bu adam çizgisini bozmazsa takımın sol stoper ihtiyacını en az 10 seneliğine kapattık şu an.
    Allah'ım bu kadar övdük yüzümüzü kara çıkarma be bıktım kimi sevsek bizi parçalıyor olayından...

• Akşam ne kadar erken gol atarsak o kadar iyi olacak. Orta sahamız biraz daha hareketli olursa kilidi açmak o kadar kolaylaşır
  • Abi larin ne gözünüzü seveyim. Hicbir özelliği yok. Ljacic olayında olduğu gibi bunda da hak vereceksiniz bi süre sonra. Hasic oynasin bu oynucagina

• quote:

Orijinalden alıntı: bidarxx

Hocam bak yine diyorum beşiktaş en çok defans yapan küçük takımlara puan kaybedecek. Kasımpaşa gibi açık oynayan rakipleri rahat yener. O yüzden bjk o kolay gördüğün maçlarda çok puan bırakır.

Alıntıları Göster

Kasımpaşa gibi açık oynayan.

Hocam sen futbol falan konuşma ya. Adamlar top tüfek kapandı. Aboubakar 4 kişinin arasında top getirdi de kilidi açtık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Ben bu adamı çok seviyorum ya ilk tweet'inde gömlek yazmış fsddsgdsgdf

Gaziantep maçında kötü oynadı ama geri kalan maçlarda gayet iyiydi hırslı ve akıllı oynuyor takıma pozitiflik katıyor. Stoper olarak ayakları çok iyi ileride oyuncu gördüğü zaman düşünmeden müthiş top atıyor. Bu adamı kim nasıl aldırdı bilmiyorum ama Allah ondan razı olsun bu adamı yarın öbür gün 20 milyon da teklif gelse satmamak lazım biz yıllarca tekrar tekrar stoper arayamayız bu adam çizgisini bozmazsa takımın sol stoper ihtiyacını en az 10 seneliğine kapattık şu an.
    Allah'ım bu kadar övdük yüzümüzü kara çıkarma be bıktım kimi sevsek bizi parçalıyor olayından...

Hocam bu çocuk kiralık. Sözleşmesinde 4.5 milyon euro karşılığı sezon sonu satın alınabilir diyor. Şu zamanda az para değil.

Ljajic'e 6.5 milyon euro verdik adam futbolu bıraktı.

Bunun ve Vida'nın maaşları 7 milyon euro senelik. Kayıplara bak.

Her ikisini elden çıkarmak lazım 7-8 milyon euro görünce. 10 üzeri süper olur.

• Arkadiusz Milik kullanıcısına yanıt

Kiralik hocam bu bizim degil ki

• Opsiyonu var alırız mesele olmaz diye düşündüm de haklısınız 4.5 da bize göre büyük para...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkadiusz Milik -- 20 Aralık 2020; 12:9:41 >
  • Önce Aboubakarla uzatmak gerekiyor sözleşmeyi.Sene sonu sözleşmesi bitiyor ve böyle oynarsa hayatta durmaz burda.

• Akşam yine kanser vakitler oalcka Mensah 11 de yokmuş yandık.

• Geçmiş olsun necip sağ bek, kalede ersin, defansta vida welig üçlü defansif orta saha,

• Vida'yı geri kazanmazsak, Ljajic'i geri kazanmazsak veya satıp yerine birilerini alamazsak hiç umutlanmayın. Wellinton'un oynadığı her maç defans hattı patlıyor.

Necip Montero çok daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

Geçmiş olsun necip sağ bek, kalede ersin, defansta vida welig üçlü defansif orta saha,
    Bakalım kadro kesinleşsin bi 50 tl fişekleriz Erzurum'a

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fb ve Gs yenildi. Bundan iyisi samda kayısı. Bugün çay ve çerez eşliğinde keyifle maçı izleyeceğim. Inşallah bir sürprize mahal vermez bizimkiler.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ljajic'i kazanmak istiyorsak şipşak manita bulup evlendirmemiz lazım adam 2 milyon euro kazanan bir loser
  • Muhtemel 11'e sakın bakmayın.
  • Bizim mahallenin sokakta, kapı eşiğine oturup, çekirdek çitleyen. O olmaz bu olurcu, havanda su döven ; dedikodu timi yine foruma döktürmeye başlamış. Bir akıllanıp, rahat bırakmadınız Sergen hocayı, ya hu bir günde olumlu düşünün. Mars olmaktan bıkmadınız. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Mensah yok ise ki niye yok anlamadım. Necip i beke çeker Dorukhan'ı oynatır başka şansı yok ki. Geberik Oziyi oynatsa dünya laf edersiniz. Akşam odun koysak 11 e yine kazanacağız.

• O orta üçlünün birlikte oynadığı hiçbir maçı kazanamadık sanırım.

• Erzurum için kadro tartışılmasına gerek yok ki. Her türlü yeneriz
  • 
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.