Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Ghezzal başkan kendini toparlamalı. Belirgin bir düşüş var. Defansa yardım konusunda da bu maçta baya yumuşak kaldı. Ona ihtiyacımız çok.

Ghezzal'ın düştüğü maçlarda Ljajic reis kendine gelse, onu kullanabiliriz aslında. Töre'de döndü. Takımda alternatifi olmayan tek adam olarak gözüküyordu fakat, her ne kadar birisi müzmin sakat, diğeri de futbola konsantre olma konusunda problem yaşasa 'da, ikisi de formda olursa Raşit'ten formayı alabilecek kapasitede adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Bizim topçuların tepkisine bakar mısın?

Ghezzal ellerini başına götürüyordu ama onu bulamadım.

Montero büyük oynadı bu arada. Sıfır hata. Hakkından geldi tiyatrocunun.

Paralel evrende Welintonlu maç acaba nasıl olurdu.

Gerçekten merak ediyorum.

• Ağla ağla göz bebeğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Alıntıları Göster

Şu pozisyonu göstermeyin gözlerim doldu ya böyle bir müdahale futbola aykırı pdfk ya sevk edilip 3 ile 5 maç ceza alması gerekir

• Adaşım layiçe çok kızdım ben ya;bu kadar gamsız olunmaz, sürekli bir somurtkan hali falan. Abou annesini kaybetti adam bize sarıldı. Umuyorum aldığı paranın hakkını vermeye çalışır layiç,yoksa yeteneğine diyecek bir şey olmaz. Töre sağlam olursa lig için yeterli bence de.
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakiro125 -- 17 Ocak 2021; 22:33:44 >
  • Allaha şükürler olsun bugünde mutlu uyuyacağız, bu maç resmen sergene yazar, yeri geldi çok kızdım, çok kötü futbol oynatıyor dedim ama büyük maçların tamamında rakipleri EZE EZE yendik, hakemleri bile önümüze kattık BULDOZER gibi dümdüz ede ede devammmmm.
  • Boyle derbi galibiyetlerinden sonra spor programlari izlemek ne guzel ya. Simdi canli sonrkai gunlerde YouTube Dan izleyip keyfe devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Boyle derbi galibiyetlerinden sonra spor programlari izlemek ne guzel ya. Simdi canli sonrkai gunlerde YouTube Dan izleyip keyfe devam.

Sabah işte gazeteleri okurken çayını yudumlamak ve diğerlerini kudurtmakta çok keyifli olacak ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Öne geçtikten sonra şu hızlı kontralara bayılıyorum ya. Nasıl askerden yeni gelmiş moduna geçiyorlar hemen. 2 top ceza sahası ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Valla şu kadro da mensah I kesecek adam yok formsuz bide adam ama yine oyunda olduğu an ofansif gücümüz artıyor o yüzden artık fantezi aramaya gerek yok Oğuzhan ya da dorukhan yedekten fazla olamazlar bu takımda, dorukhan sakatlıktan önce iyidi Beşiktaşa yakıştığını düşünüyordum ama son haberler filan itici gelmeye başladı gitsin fenere Tolgay gibi olur sonu

• Ayhan Akman kadar karaktersız bır yorumcu ısmı soylebılır mısınız? Bu nasıl yorumcu olmus.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Valla şu kadro da mensah I kesecek adam yok formsuz bide adam ama yine oyunda olduğu an ofansif gücümüz artıyor o yüzden artık fantezi aramaya gerek yok Oğuzhan ya da dorukhan yedekten fazla olamazlar bu takımda, dorukhan sakatlıktan önce iyidi Beşiktaşa yakıştığını düşünüyordum ama son haberler filan itici gelmeye başladı gitsin fenere Tolgay gibi olur sonu

Cidden öyle. Nasıl top sürüyor dikine herif. Yakalayamıyorlar. İlk yarı yapamadık bunları. Ozi oyun içinde kayboldu çoğu yerde. Buna kızıyoruz ediyoruz ama toptan kaçmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Alıntıları Göster

Bizim takım maçlara; Vida, Montero, Rıdvan, Rosier ve Souza ile çıktığı maçlarda rakiplerine zor pozisyon verir. Oyuncu dinlendirme, kupa maçları, kart cezaları falan olmadığı sürece artık bu tandemi bozmamak gerek.

• Rosier için Lizbon ile görüşme yapılmalı ufak ufak. Yalnız bazen çok fevri hareket edip kendini kaybediyor önüne geçmesi şart.
  • Souza direk evindeki havuza girmiş.

• Haha çok iyi ya.

• 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.