Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muratdem88 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orox

Rotasyona girebilecek yerli forvet de lazım, Güven'den yana hiç ümidim yok. Ali Akman falan derdim ama biz alamayız avrupaya gider. Batuhan Kör bence denenebilir bana Cenk Tosun'u anımsatıyor.

Alıntıları Göster

bursa'nın oyuncuları çok popüler bu ara. batuhan kör'ü falan hem bursa bize vermez, hem de zaten ilk tercihleri yurt dışına satmak olucaktır. o iş için gurbetçi bakmak daha mantıklı sanki.

bak mesela sağ bek için de bursa'nın beki ismail çokçalış aslında çok iyi tercih olur ama bizmkiler eskişehir'in daha genç sağ bekine gittiler. olsa ismail'i tercih ederlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bursa'nın oyuncuları çok popüler bu ara. batuhan kör'ü falan hem bursa bize vermez, hem de zaten ilk tercihleri yurt dışına satmak olucaktır. o iş için gurbetçi bakmak daha mantıklı sanki.

bak mesela sağ bek için de bursa'nın beki ismail çokçalış aslında çok iyi tercih olur ama bizmkiler eskişehir'in daha genç sağ bekine gittiler. olsa ismail'i tercih ederlerdi.

Alıntıları Göster

Mehmet Özcan'a noldu ya? Bir ara çok gündemdeydi aniden yok oldu. Şu parasızlıkta bile satamadıysa Eskişehir oyuncu ile ilgili bir sıkıntı var sanırım.

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Niye bu saatte bu kadar gelip sitem edesin tuttu mesai yeni mi bitti?

Açık açık şike suçlaması yap maçan yiyorsa görelim. Yok öyle "insanın aklına farklı senaryolar geliyor" diye algı yapmak.

Lopes zamanında Akhisar'dayken gs'ye karşı kırmızı görüp 0-2'den maçı verdiklerinde aynı imayı yaptın mı ya da Muğdat'ın gole giderken topa basıp geriye dönmesinde, ceza sahasında topu bilerek eliyle kucaklamasına da "şike" benzetmesi yaptın mı?

Haddini bil. Sen buraya gelip bir takımı, futbolcuları "şike" iması yaparak suçlayamazsın.
  • Ya ben bu takımı o kadar seviyorum ki.. Şenolun BJK'sini bile bu kadar içten sevmemiştim. Şu Rosier'e, Abuş'a, N'Skala'ya, N'koudu'ya yolda görsem ölümüne koşup sarılcam. Hele Atiba'nın kucağına zıplarım. (30 yaşındayım) Çok yakıştılar Beşiktaş'ıma. Çok üst düzey değiller belki ama savaşıyorlar. Takımı takım yaptılar. Helal olsun Beşiktaş'ım..

• Akşam güldük, eğlendik. Ama dünkü gibi kısır futbolla 40 maçlık koca sezon bitmez. Bu futbola bir çözüm bulmak lazım. Skor 0-0 iken gol pozisyonu üretemiyoruz.

• Welliton ile Nsakala ikilisinde rakiplerin yetersizliğinden midir bilemem fakat biraz toparlanma var gibi. Özellikle Welliton dün hem hücum aksiyonlarında hem de savunma aksiyonlarında Vida'dan daha iyi duruyordu sahada. Nsakala'nın son dakikada yaptığı bindirme ise yetenekleri kısıtlı bile olsa iyi hazırlandığının göstergesi.

Montero ayağı en temiz stoperimiz muhtemelen yeterince agresif olduğunu düşünmüyor hoca o yüzden yedekte tutuyor diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 4 Ocak 2021; 9:40:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Bu mesaj silindi.

Hakan Altun dan ağlamak yok yüreğim şarkısını hediye ediyorum sana

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt

Welington yorumuna bende katılıyorum hocam özellikle iki maçtır şutların önüne ölümüne atlıyor, en az 3 şutun kaleye gitmesini engelledi belki de 1i gol olsa maçları alamayız. Ayağını da fazla sokmuyor penaltıdan çekindiği için uyarıldığını düşünüyorum. Maşallah diyelim nazar değmesin. Nskalaya dün hoca eğer direktif veripte çıkma dediyse bir şey diyemem ama 90 dakikada bir kere çıktı sadece, ondada sağolsun penaltı aldırdı :)

• Etiketlemeden birde şu gece yazan arkadaşa bir cevabım var. Çok büyük iddia ediyorum, imPARAtor federasyon desteği almadan 1 adet şampiyonluk ALAMAAZZZ.

• Aminler konuyu sürekli güncelledikleri için onlara şükranlarımı sunuyorum

• Esas duruş. Lidere selam dur !

• quote:

Orijinalden alıntı: MAF10

Akşam güldük, eğlendik. Ama dünkü gibi kısır futbolla 40 maçlık koca sezon bitmez. Bu futbola bir çözüm bulmak lazım. Skor 0-0 iken gol pozisyonu üretemiyoruz.

Haklısınız hocam ama çok büyük silahlarımız yoktu bu maç.

Ghezzal ve Abou hücum hattının yüzde 40'ı neredeyse. Onlar varken diğerleri de ekstra oynuyor. Abou varken Larin'in performansı artıyor misal. Ghezzal kafalarına top çarptırıyor adamların. Rosier ektra oynuyor onunla. 3 maçta hiç tam kadro çıkamadık ki zaten kadromuz da ciddi eksikler sakatlar var.

• Arkadaslar Ghezzal yok dedigimiz zaman oyundan 1 kisi eksilmiyor o kanat komple gidiyor. Onun oynattigi adamlar gidiyor.

Yani su cok net artik alabiliyorsak Ghezzal ve Rosier alinmali. Umarim kalirlar veya 1 sene daha kiralik oynarlar.

• ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Larinden verim alıyor az daha zorlasa gol krallığında zirveye oynayacak. Sergen büyük adam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 . hafta sonunda küme düşen takım 5 puan koydu ya tek dertleri o.

Yok hakem kolluyormuş yok Sergen ağlıyormuş.

Bu sene fbnin hakkıyla attığı penaltı yok. Başakşehir maçında adamları göz göre göre çatır çatır doğradılar.

İnsan bir düşünür ben hangi takımı tutuyorum diye önce.

Akşama kasımpaşa net galip gelecek seyredin şamatayı ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Sezon sonu nerde bitireceğimiz önemli rosier alınmalı ama ghezal için durum beklenmeli zira alıyoruz sonra adam kendini salıyor yüksek mukavele ile ilersi içinde elimiz kolumuz bağlı kalıyor. Bence bütün sözleşmeler için sezon sonu beklenmeli burda mutlu olan zaten kalmaya çalışır. Salih uçanı umarım düşünmezler zamanında çok daha fazla katkı vermesine rağmen akbaba'da abartılıyordu, durumu ortada. Tr'den oyuncu alınmasına karşıyım belki bir yerli kaleci olabilir.

• 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.