Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (2855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28532854285528562857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada 2 saat boş bırakmaya gelmiyor ha. Yarın 23 nisan yasak var diye bugün oğlanı gezdirelim dedik, savaş alanına çevirmişsiniz yine ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• bugun gsli arkadaslarla oturduk onlar fb sampiyon olursa gs ye hakkimizi helal etmeyiz bjk ile el birligi ile fb ye veriyoruz sampiyonlugu diyerek isyan halinde idiler.

• Ali Rıza Sergen Yalçın savaşımız başlıyor dediğinde umursamayan taraftar savaş böyle oluyor işte kaldıramayacaksanız izlemeyin kolay ekmek yok sabırlı olun.

• Selamlar,

Bir süredir yoktum, maçlar, sakatlıklar vs. durumlar pek iç açıcı değil gibi.

Takım iç motivasyonu nasıl çok merak ediyorum. Önümüzdeki 2 maç için rakipler gayet ideal gözüküyor. Mutlaka ve mutlaka Gs maçına kayıpsız çıkmalıyız ki rüzgarı tekrar arkamıza alabilelim. Sonrasına sakatlar da döneceği için çok daha farklı bir atmosferde derbiye çıkar ve önümüze bakarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaseyJones28

Ali Rıza Sergen Yalçın savaşımız başlıyor dediğinde umursamayan taraftar savaş böyle oluyor işte kaldıramayacaksanız izlemeyin kolay ekmek yok sabırlı olun.

Gerçekten öyle. Şu an saha içi, saha dışı tabiri caizse tam bir savaş oluyor.

• Julian Draxler kullanıcısına yanıt

Ne günlere kaldık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Demir Grup Sivasspor mücadelesinde sakatlanarak oyundan çıkan Cyle Larin'den Beşiktaş'a kötü haber geldi. Arka adalesinde çekme olan ve bugünkü antrenmana katılmayan Kanadalı futbolcunun Kayserispor maçına yetişme ihtimalinin düşük olduğu belirtildi.

Sürekli kesin olmayan haberler var.

Diyelim ki Larin yok ben şu şekilde çıkardım maça.

Ersin

Rosier Vida Montero Nsakala

Josef Atiba

Ghezzal Mensah Töre

Ljajic

İçeri uç komple adam eksiltebilen ve pas organizasyonunu fazla yapabilir.

Ya da Mensah Ljajic yer değiştirebilir.

Nkodou ile başlamaz umarım hoca. Cinnet geçirecek çok olur vallahi ben de dahil ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Ersin

Rosier - Vida - Montero - Nsakala

Josef - Rıdvan

Ghezzal - Ljajic - Nkoudou

Atiba

ileride topu tutacak pas organizasyonunu üstlenecek tek adam Atibadır

2-0 öne geçersek Ljajic 60. dakikada çıkartıp Necip i forvet arkasına çekip maçı 4 - 0 yapacaksın

En iyi defans kayseri kale önünde yapılır

futbol yeni keşfedilmedi

doğruları yap

4-0 la bitir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 22 Nisan 2021; 18:17:15 >

• Dorukhan'ın orta sahada gram faydası yok. Bu adamın oynayacağı tek bölge sağ bek. Orta saha için pozisyon bilgisi gerekiyor ve bu da Dorukhan'da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Dorukhan'ın orta sahada gram faydası yok. Bu adamın oynayacağı tek bölge sağ bek. Orta saha için pozisyon bilgisi gerekiyor ve bu da Dorukhan'da yok.

Gençler maçında sol bekte de baya iyiydi. Asist yapmıştı hatta hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Bu arada 2 saat boş bırakmaya gelmiyor ha. Yarın 23 nisan yasak var diye bugün oğlanı gezdirelim dedik, savaş alanına çevirmişsiniz yine  

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• N'Koudou forvette daha iyi olur aslında. Larin'den eksik neyi var ki forvette?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • vc1903 kullanıcısına yanıt

İki maç üst üste aynı hakem gelmeler, VAR'ın penaltıyı görüp YOK olması, Kimisinin eski takımına karşı eksik çıkması, Medyada spekülasyonlar, Futbolcuların yorgun düşmesi. Bunlar kolay şeyler değil ve bunları önceden görmüş geçirmiş kadroyada sahibiz. 2016 Sezonunda tamam gomez vardı ama son anlar farklı mıydı ? hayır tabikide 1 maç eksik olarak oynadık kaç maç stresle önümüzdeki maçlara odaklandık o sezon mutlu sona ulaştık sanki hiç yaşamadığımız şeyler bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

N'Koudou forvette daha iyi olur aslında. Larin'den eksik neyi var ki forvette?

İyice uyuz oldum nkoudu ya ama denize düşen yılana sarılıyor işte... Bakıp, deneyip en doğru kararı verecektir umuyorum hoca.. Hiç biri olmazsa 4/6/0 da bir seçenektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt

Kafa olarak 2019 sezonundaki dorukhan değil o sözleşmesini düşünen dorukhan. 2019 sezonunda şenol hoca onu oynatıyordu güzel baskılı bir oyun stili vardı şimdi nerde kafası karışıkmış o zaman kapı orda kimse beşiktaştan büyük değildir. teknik becerisine gelince kreatif oyuncu yani takıma ayak uyduran takımla hareket eden isimdir yani altın yeteneği yok.

• 
Sayfa: önceki 28532854285528562857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.