Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ademis

Tolga Zengin maç kurtarabiliyordu :) bazı maçlarda ( içerdeki brugge, dışardaki sporting lisbon . İlk aklıma gelenler ) acayip hataları da vardı tabi

Tolga Zengin'in Leipzig maçı dışında kurtardığı maç hatırlamıyorum. O da iddiasız, boşbeleş bir maçtı. Şampiyon olduğumuz sezonda da Tolga yerine düzgün bir kaleci olsa 27-28. hafta şampiyon olurduk. Manisa'da Akhisar'a az kalsın bırakıyorduk şampiyonluğu sırf onun yaptıkları yüzünden de son anda kurtardık.

Fabri ve Cordoba dışında 20 yıldır kaleci maleci gelmedi bu takıma. Hepsi kova, hepsi kazmaydı. Bir tek hatırladığım İskoç McGregor diye bir eleman vardı. O da idare eder bir tipti. Gerisi fuzuli zarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Maç biter bitmez hoca hakemlere sallıyor hakem ne yaptı Allah aşkına bu mentalite bizi hiçbir şekilde ileri götürmüyor Avrupa'da şamar oğlanına dönüyoruz. Türk futbolunda hakem konuşmak yasaklanmalı çıkardığın kadroya oynattığın topa bakmıyorsun atıyorsun bir bahane günü geçiriyorsun boş laflarla geçeceğine git maçını oyuncularını analiz et, bırak ya.

Gol atacak veya maçı çözecek oyuncular olmayınca ki bu ligde hiç bir takımda yok böyle oyuncular. Sonuçları sadece uydurma penaltılar ve kırmızı kartlar belirliyor. Sergen hocayı bende eleştirdim orta saha çıkışı inanılmaz kötü.

Bu maç en kötü 0:0 biterdi penaltı olmasaydı.

• Evet zaten iyi kaleci olarak yazmadım. Elimizdeki arkadaşlara göre küçük bir kıyas idi. Yoksa özlediğim falan yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Tolga Zengin'in Leipzig maçı dışında kurtardığı maç hatırlamıyorum. O da iddiasız, boşbeleş bir maçtı. Şampiyon olduğumuz sezonda da Tolga yerine düzgün bir kaleci olsa 27-28. hafta şampiyon olurduk. Manisa'da Akhisar'a az kalsın bırakıyorduk şampiyonluğu sırf onun yaptıkları yüzünden de son anda kurtardık.

Fabri ve Cordoba dışında 20 yıldır kaleci maleci gelmedi bu takıma. Hepsi kova, hepsi kazmaydı. Bir tek hatırladığım İskoç McGregor diye bir eleman vardı. O da idare eder bir tipti. Gerisi fuzuli zarar.

Alıntıları Göster

Rüştü yü unutmayalım ve cenk göneni de. Cenk gönen bile bu çocuklardan daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Rüştü yü unutmayalım ve cenk göneni de. Cenk gönen bile bu çocuklardan daha iyi.

Alıntıları Göster

Valla ikisi de çöptü bana göre. Biri yediği her golden sonra yan hakeme itiraz ederdi, diğerinin de Beşiktaş'taki kariyer özeti budur.

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• Arkadiusz Milik kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hakkımızı tabii ki savunacağız ama önce herkes kendi üstüne düşeni yapmalı bu maç benim gözümde direk sergene yazar.

Bu takımın orta üçlüsü atiba-josef-dorukhan olmaz,Nkodou duruyoken Larin deplasmanda sol açık olmaz Welinton bu takımın yedeği bile olamaz,kalecilere güveniyorum diyo ulan bizim kaleciler bile kendine güvenmiyo ki vücut dillerinden belli ikisininde.

Herşeye rağmen şu zorlu periyottan kötü çıkmadık ama iyi gidiyorken kazanıyorken de eksiklerin yalnışların farkında olup üstüne gitmek lazım bu sene kaç defa sanki Bayern le oynuyormuş gibi topun kontrolünü rakibe verdik yenelim yenilelim çıldırıyorum bu duruma.
  • Alanya'nın hakkını yemeyelim, muazzam kompakt oynadılar. Fakir Liverpool'u gibi her yere koştular, kapattılar. Biz de çok pas hatası yapınca blr türlü oyunu domine edemedik.

Yine de kalecileri değişsek en az bir puan alırdık.

Bir de Welinton konusu var ama artık yazacak bir şey kalmadı. Sergen hoca olduğu sürece belli ki oynayacak bu kazma. Allah hepimize sabır versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrice kullanıcısına yanıt

Adamlar 1 haftadır 3. Maçlarına çıktılar. Biz 9 gündür maç yapmıyoruz. Buna rağmen fizik olarak, mücadele olarak bizden daha iyiydiler. Işte bunu aklım, mantığım almıyor. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Ben Alanya'nın bu futbolla ve anadolu takımı olduğunu da göz önünde bulundurarak şampiyon olmasını isterim. Bu Alanya şu an ligdeki her takımı bir aksilik olmadığı sürece yenebilecek potansiyelde. Adamlar gayet iyi oynuyor, isim olarak uçan kaçan topçuları da yok sonuçta. Tebrik etmek lazım.

• Acı gerçek her maç ortaya çıkıyor.

Ljajic'i gönderemiyorsan eğer kazanacaksın. Gerekirse kurduğun rakı sofrasına davet edip muhabbet ederek, gerekirse adamla gece kulübüne giderek bir şekilde adamın sıkıntısını çözeceksin. Derdi ne halledeceksin. Adamı hem oynatmıyorsun, hem kadro dışı, hem gönderemiyorsun, bir de para veriyorsun.

Sırbistan'dan gerekirse psikolog misikolog ne gerekiyorsa getir. Adamı oynatmaya çalış. Bu adam geldiği sezon 21 gole katkıda bulunmuş. Top oynamak istediğinde oynayan bir adam bu. Dorukhan, Josef, Atiba orta sahası olmuyor. Mensah da olmuyor. Ljajic'i oynatacaksın o zaman bir şekilde. Dünkü çocuk değil ki bu adam oynamıyor banane deyip sırt çeviresin. 3 milyona yakın para alıyor.

Ljajic'in hocayla sorunu olduğu bariz belli. Arkadaşı Instagram'dan hocaya küfürlü paylaşım yapıyor. Sıkıntı var yani belli. Gerekirse bunu yönetim araya girip çözecek. Karşılıklı restleşme var oyuncu ve hoca arasında ve bu yüzden adam kenarda harcanıyor gibi gelmeye başladı bana. Normal değil bu olaylar. Bu adam yatacak olsa geçen sezon tapusu alındıktan sonra yatmaya başlardı. Bu adamın Beşiktaş'ta düşüşe geçmesiyle hocanın göreve gelmesi eşzamanlı oldu. Korona olduktan sonraki süreçte neler yaşandı biz bilmiyoruz ama bir şeyler normal değil.

Takımda bariz bir yaratıcı oyuncu eksikliği var. Stoper ve kaleci eksikliği var. Devre arası 3 transfer şart. Kimseyi gönderemeyip, adam alamıyorsan da transferi içerden yapacaksın başka yolu yok. Malatya'nın kalecisi Ertaç bile dünkü maça göre konuşacak olursam bu Beşiktaş kadrosunda fark yaratırmış yani.

• Welinton'un kesilmesini isteyen ve bekleyen arkadaşlar...

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆
  • Bu maç formda bir Ljajic olsa kazanmak için bir şansımız olabilirdi. Ljajic olmayınca beraberlik şansımız vardı ama buna da sağolsun Utku müsaade etmedi.

• Büyük hoca...

• 7 dk uzatma verildi 30 saniyesi belki oynandi kalan 6.5 dk oyun durdu. neymis efendim neden 10 dk oynatmis. az bile. maci neresiyle izliyor bunu diyenler anlamiyorum harbiden adami sinir hastasi ederler.

• adam ligin en formda takımlarından birini ezdi, adamlar 2 soru sormaya acizler yazıklar olsun

• Yuh hani bu yapılan nedir böyle ?
    Terbiyesizlik resmen ! Adam belki de takımı bekletiyor işini bekletiyor toplantıya geliyor ama....

• Sorun VAR değil VAR’da Ghezzal’ın itilmesini görmemek,Antalya maçındaki ele bile penaltı verilmedi.VAR cidden saçma sapan kullanılıyor

Alanyayı tebrik etmek lazım.Çok iyi hazırlanmışlar maçın hakkı bence beraberlikti ama olur böyle kazalar.Ayrıca kimse Abu’ya laf etmesin adam sakatlanırsa para ödeyecek klübe.Zemin ve hava böyleyken ikili mücadeleye girmez tabiki

• Şampiyon olmak için kötü oynasan bile o maçı mağlup bitirmemen lazım. Bu kadar kısa sürede 4 mağlubiyet olmaz. Neyse ki rakiplerin de mağlubiyeti çok. İlk devreyi toplayabileceğiz en yüksek puanla toplamaya bakacağız artık. Bugün bir tek rıdvan iyiydi. Ortaları da fena değil birkaç maçtır tehlikeli ortalar açıyor. Destek de veriyor ama pek pas vermiyorlar sanki ona.

• Bu takımın stoper ikilisi bu sezon Mirin-Roco olsaydı bu kadar gol yemezdik.
  • Maç bitti iyi oynamadık yenildik. VAR olduğu halde hatalar oluyor bu düzeltilmeyecek belli.

Peki Rosier'in 4 kişiyi ipe dizdiği pozisyonda formasından çekildi hakem devam ettirdi sonra oyun durunca niye sarı vermedi? Berkan sarı kart görmedi.

Daha sonra 2.yarıda Dorukhan'ı çeken Tayfur'a sarı kart verdi. Neden?

• 
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.