Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    _ @BlackLead boş boş bakma iki çay kap gel, bak #tartekin abin gelmiş... kurşun gibi fırla bakayım :)
  • Yarın CL 2. ön eleme kura çekimi var galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu Beşiktaş yöneticisi ne iş yapar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YananGülYoldaşlığı

Fenerlilerin birkaç transferden sonra buraya damlaması sizce de 15/16 sezonu öncesini hatırlatmıyor mu?
    15-16 değil klasik sezon öncesi fenerliler işte. 4-5 haftaya seyret şamatayı.
  • Bugün inşallah minimum 250 milyon tl toplanır
    Beşiktaşlı zenginler inşallah yüzümüzü kara çıkarmaz

• Elneny, Trabzonspor'a gitmiş. Şahsen ben beğenmiyordum kendisini, iyi olmuş doğru ise.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖNEMLİ

_ ŞU AN çANAK UYDU YAYINIM DA .... KANAL D .... YOK

_ hack mı var, Beşiktaşın yardım gecesi bazı uyduruk kanallar var, Kanal D yok

_ İstanbul üsküdar Doğancılar bölgesindeyim. Rezil bir durum şayet kast var ise bu hainliktir.

_ Sordum komşuların da yok. Aynı sıkıntıyı yaşayanlar yazsın buraya yada twitter de

edit : demin birileri bir şeyler yazmış sildi veya silindi her neyse. ben güldüm ama bahsettiği konu smart tvler de olabilen şeyler, her neyse.

Benim vurgulamak istediğim role, verici yansıtıcı gibi istasyonlar da bilinçli bir engelleme yahut arıza kaynaklı olabilir. apt. merkezi değil çatı çanaklarla dolu ayrıca LNB sorunsuz bazı basit kanallar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOVA_ÇAĞI_KARTALI -- 9 Ağustos 2020; 21:20:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Madem böyle bir para verebiliyorduk, QRAL'ı neden yolladık? QRAL'ın en azından ligde 15-20 golü garantiydi. Balotelli'nin ne yapacağı belli bile değil. Bence kesinlikle bu paralara alınmamalı.
  • Emre Gönlüşen vefat etmiş (kanser).En başta inanamadım.Ntvspor'dan spikerdi en son sanırım Ntv'de de görmüştüm.

2 çocuk babası 42 yaşında ve yaşına görede baya genç duruyordu.Işıklar içinde uyusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 9 Ağustos 2020; 20:50:16 >
  • theblackside T kullanıcısına yanıt
    Yani bu gereksiz yeteneksiz oyuncudann (Necip) altyapıda Yok mu? Bu paralara avrupa da ne oyuncular oynuyor. Bu şekilde kabullenerek yazık oluyor.? Birçok mevkide sadece faul yaparak oynuyor tek bir artısı Yok. Deli dana gibi koşturup faul yapsın diye oyuna giriyor. Yanında ki adama zar zor pas veriyor. Bizim de sabri bu oldu. Erdoğan dahi bundan daha verimli olur. Sırf yerli diye katlanmak zorunda değiliz. O da biliyor ki serbest kalsa bir tane alacak takım ya bulut ya bulamaz. Bonservisini verip fesih edilebilirdi. Ben şimdi bu şahsa maaş ödensin diye mi bağış yapayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theKing_90_03 -- 9 Ağustos 2020; 20:56:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Emre Gönlüşen vefat etmiş (kanser).En başta inanamadım.Ntvspor'dan spikerdi en son sanırım Ntv'de de görmüştüm.

2 çocuk babası 42 yaşında ve yaşına görede baya genç duruyordu.Işıklar içinde uyusun.
    Şimdi gördüm bende Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Biz maaşı yüzünden Burak Yılmaz i göndermedik mi. Şimdi daha yüksek maaşa saatli bomba balotelli yi mi alicaz. Vah Beşiktaş'ım vah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Topçuluğunun zekatı ölüyü şampiyon yapar bu sene sendeyiz kapitano
    Serbest vuruş için topun başına geçen Sergen'den daha tehlikeli olacak tek şey takımın başına Oğuzhan'ı koyacak Sergen.
  • benzer beklentim var ama iyi 6 numara lazım.

• Formalar bu gece tanıtılsaydı keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

Formalar bu gece tanıtılsaydı keşke.
    Tanıtılacak muhtemelen
  • Fenerbahçe fenerol kampanyasından ne kadar toplamıştı? Hatırlamıyorsam çok ciddi bi para toplamışlardı. Geçmemiz zor fakat ona yakın bi para toplasak çok güzel olur.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.