Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cüneyt Çakır ile kazanırken ses yok, hakkımızla kazandık. Cüneyt Çakır ile kaybedince neden hep Cüneyt Çakır
    😆
  • kara gece diye aglamişlar yuh ya bu kadar piskinlik olur gun icinde zuhal topalda boyuna gelinler agliyor hakkimiz yendi diye bu renkliler aglamakda onlari da gecti.

• Acilen kulübün kınama yayınlaması lazım. Utanmazlar bizi ağzına almışlar. Sezon başından beri top oynamadan hakemlerle ite kaka her türlü masa başı oyunlarıyla buraya gelenler utanmadan bizi de çamur dünyalarına katmaya çalışıyorlar. Milyonları 3 kuruş çıkarınız için germeyin. Millyon euroluk eşşekleri oynatamıyorlarsa önce deh demeyi öğrensinler. Bizi ağızlarına almasınlar vesselam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bellerefon -- 3 Mart 2021; 22:54:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Güncelledi onu. Dirsek temas etsin diye 30 cm kafasını eğdi dedi. Şaka gibi. Akşam akşam ne içmiş merak ettim.

Bu Gs medya yıllarca Fb ve Bjk bazı yöneticileri ve sporcuları hedef gösterip bu isimler giderse ülke futbolu düzelir dediler. O isimler şuan yok ama ülke futbolu daha beter oldu. Bu Gs yönetimi, hocası ve futbolcuları ortalığı boş buldular konuşuyorlar. Bjk ve Fb yönetimleri çok kibar kalıyorlar bu Gs yanında. Bu sezon sonunu şimdiden görüyorum. Bu Gs kupayı alır biz Fb ve Bjk izlemekle yetiniriz.

Alıntıları Göster

işte gerçeği gören bir fb li. Ben her zaman diyorum bunu. Bu ülkenin futbolunun katili takım bellidir. Gs konusunda kırmızı iptalini bile bekleyen elemanlar var. O kadar eminler ki kendilerinden. Akıl alır gibi değil. Yıllardır aynı operasyonu kendileri çekiyorlar. Bu hegemonya lobi yıkılmadıkça bu oyunları çok görürüz.

• Tofaşçı tayfa gelmiş, Beşiktaşa şikeci diyor. Ulan insanda biraz utanma arlanma olur. İbrahim Akın belki de hayatının en iyi futbolunu oynadı, adamın hayatını bitirdiniz. Şike sürecinden en karlı çıkan takım olarak yine Tofaşçılar çıktı.

Yahu sonra eski oyuncularınızın malum örgüt ile olan ilişkisinden bahsedince yine aynı örgüt liderinin Gs hakkındaki konuşmalarını söyleyince, zorunuza gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xImR0 -- 3 Mart 2021; 23:19:43 >
  • Fener macindada böyle bir hakem sizi bekliyor🙂

• Ben yıllardır böyle düşünüyorum. Bir de bunların bir kurnazlığı daha var. Fb ve Bjk birbirine düşürüp aradan çıkıp şampiyon oldukları pek çok sezonda var. Mesela Fb ve Bjk derbilerinde yaşanan hakem hataları en çok bu Gs yaramıştır. FB ve Bjk taraftarı birbirini yer bu Gs aradan çıkıp alır ligi hep.

Bir kaç hafta sonra oynanacak Bjk - Fb maçında olacak en ufak hatada Bjk ve Fb bizler birbirimizi yerken bu Gs mutluluktan dört köşe olacak. Bu oyuna gelmemek lazım

• Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt

Malum takımın forumunda habire rakiplere hakaret edenleri şikayet ediyorsun gelen cevap şikayetinizde ilgilenecek bir durum bulunmamıştır ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 komedi

• Hakemlere hatalara rağmen şampiyon olmuşlar.
    Dünyanın en kısa fıkrası herhalde.

• şu gs de amma ağlıyor yav. yok fener maçında aynı pozisyon penaltı verilmemiş..yav gs ye ne? :D mohammet kırmızı doğru mu ? doğru.. neyi tartışıyorlar anlamak güç. mal gibi rakibe uzatırsan dirseği hakem atar tabi.

onu geçtim 11-11 iken adamlar 2 tane saplamış zaten maçın çoğu bitmiş. gören de kırmızıdan sonra 2-0 oldu sanacak.

yenilgiye kılıf bunlar. gelecek maçlara algı operasyonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Ah be gitti liderlik. Ulan gitseniz 3 4 olacak maç. Bir nane yok adamlarda  

adamlar düşüyo normaldir korkak olmaları. bu arada maç eksiğiyle puanı eşitledik :))) uyuyakalmışım izlerken bi baktım ankaragücü yenmiş bundan sonra gs maçlarını izlemesem mi totem için

• KENETLEN BEŞİKTAŞLI

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

ŞAMPİYON KARTAL YAZDIRACAĞIZ!

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

şu gs de amma ağlıyor yav. yok fener maçında aynı pozisyon penaltı verilmemiş..yav gs ye ne? :D mohammet kırmızı doğru mu ? doğru.. neyi tartışıyorlar anlamak güç. mal gibi rakibe uzatırsan dirseği hakem atar tabi.

onu geçtim 11-11 iken adamlar 2 tane saplamış zaten maçın çoğu bitmiş. gören de kırmızıdan sonra 2-0 oldu sanacak.

yenilgiye kılıf bunlar. gelecek maçlara algı operasyonu.

Haftalardır hakem ittirmeleriyle kazanmaya alıştıkları için oynadıkları berbat ötesi futbolu bırakmışlar. Dirseğe kafa attıya çevirmişler olayı. Bir de uzatmayı beğenmemişler napacaklardı gol atana kadar devam mı edecekti ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Bu kadar konuşup da hiç bir şey anlatamayan bir insan, helal olsun. Adam dirseğe kafa atmış da , penaltı değilmiş de cart curt. Şimdiye kadar aldığın penaltılara, çıkmayan kartlara bir bak. Kendi yetersizliğini asla söylemez, ya yönetime laf sokar ya hakemlere. Resmen sülük gibi yapıştılar ülke futboluna. Tez zamanda kaybolmanız dileğiyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hep diyorum, bunların 3 puan ve kupa için yapamacağı hiç bir şey yok. Ama olmayınca salyaları aka aka sağa sola saldırırlar ancak. Bakın sadece 1 maç kaybettiler, 1 maç. Hiç bir şey oynamadan maçı kaybettiler ama şuurlarını da kaybettiler 3 puan gidince..Kupa taraftarı diye boşuna demiyoruz bunlara, potadan düşsünler, hiç birini ortalıkta bulamazsın..

• Hayaller. 15 te 15 yapacağız. Karşımıza karma çıkarsalar yenemezler.

Hayatlar lig sonuncusu handikap ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Moltisanti

Malum takımın forumunda habire rakiplere hakaret edenleri şikayet ediyorsun gelen cevap şikayetinizde ilgilenecek bir durum bulunmamıştır  komedi

20 30 şikayet ettim. Bakalım ne olacak akibeti merak ediyorum. Forma ile geziyor eleman resmen. Babasının çiftliği gibi takılıyor.

• ben böyle ağlayan görmedim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Hayaller. 15 te 15 yapacağız. Karşımıza karma çıkarsalar yenemezler.

Hayatlar lig sonuncusu handikap  

biri öyle demişti bundan sonra türkiye karması gelse yeneriz denmişti bizim bölümde ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• 
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.