Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunların derdi beşiktaş olmuş. Albayrak, arda ve terim hep beşiktaş maçındaki pozisyonlardan örnek veriyor ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 3 Mart 2021; 21:52:14 >
  • Kaybedince her zaman ki ALGI operasyonu ve biz tek hepiniz mesajları başlayacaktır. Bunlar alışılagelmiş şeyler. Gs bu olayı bu bunların. Bunlar çete gibi olmuş futbola ayar veriyorlar kendi istekleri doğrultusunda. Yapamayınca da ALGI başlıyor. Bakın FT kaybedince VAR a sallamaya başladı. Kasımpaşa maçında neredeydin he ? Çünkü sizler adalet değil kendi lehinize kararlar olsun istiyorsunuz her daim.

N E F R E T İ M S İ N g*

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Terim'e göre Ankaragücülü oyuncu, kafasıyla dirseğe gidiyormuş.

Ankaragücü oyuncusu dişlerini sigortalatmış. O yüzden böyle gidiyor Muhammed'in dirseğine.
  • Malum takımın malum yöneticisi dün ki maça laf atıyor. Dün ki maçta sonuca etki eden bir karar oldu da biz mi görmedik? Veya malum takım gibi görmemezlikten mi geliyoruz?!!

Fener-Gs maçında hakem Cüneyt Çakır'dı. Geçen sene ki Fb-Gs maçında da hakem U. Meler idi. Biri Fener'in ofsayt golünü iptal etti diğeri penaltı verdi! O zaman iyidi de şimdi mi kötü?

Veya aynı şeyleri geçen hafta K.paşa maçı için konuştunuz mu?

Ts-Fener maçına birşey demiyorum o pozisyon penaltı bence ama dün ki maç için neden konuşuyorsun? Yok Malatya başkanı hakemi görememişte, hakem maçı katletmişte. Senin Td'den zamanında "VAR dı yoktu geçelim bunları" derken birşey yok şimdi var? Ha bu arada geçen sene ki Beşiktaş-Gs maçında Vida'nın eline çarpan pozisyonu örnek gösteriyor. 2 sene önce ki pozisyon dile kolay'

Adamlar futbol oynamadıkları gibi algıya oynamaya çalışıyorlar. Sen önce boş kaleye gol atamayan oyuncuna bak! Arda'nın elleri kabak gibi açık. Mustafa adamın çenesine geçiriyor, toplada alakası yok!

Tamam o zaman yabancı hakem gelsin. Biz varız. Hatta kalan tüm maçları yabancı hakemler yönetsin! Maçanız yiyorsa öyle yapılsın. Bakalım o zaman ne diyeceksiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pitx1 -- 3 Mart 2021; 21:57:58 >

• bunlar klasik fatih terim yöntemleri her sene aynı şey

8 maç üst üste kazanırken bir şey yok

'' var mar bırakalım bu işleri'' der

bana dokunmayan yılan bin yaşasın ger hafta olmuyor

ayrıca bu maçta sadece mustafanın pozisyonu var tartışılır belki ama o da kırmızı yani

nasıl yaygara kopardılar

hem bjk hem fenerin maçlarından 60 tane örnek falan gösterdiler

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Vay arkadaş, hala bize hakemspor diyor cicişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpman

Hakem bu pozisyonda VAR a gitmeden direk kırmızı verdi.
    VAR da izlemeye bile gitmedi.
    Türkiye de FT ye karşı penaltı ve kırmızı çıkaramazlar diyordum yanıldım.

Alıntıları Göster

Bilmiyordum. Tahmin yürütmüştüm. Öyleyse hakeme ekstra tebrikler. Süzmesi zor pozisyon çünkü.

• ÖNÜMÜZDEN YÜRÜ KUMANDAN

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆

• En çok penaltı atan bunlar en çok lehine hata olan yine bunlar. En ufak şeyde nasıl da yaygara koparıyorlar. Ki dünyanın her yerinde kırmızı olan pozisyon. Anlaşılan Masa başı oyunları bugün başlıyor. Bundan sonra çok dikkatli olmak lazım. Futbol sahada kalırsa bu sene şampiyon olacağız.

• GS öndeyken maç sonunda verilen 3 DK 4 DKlarda sorun yok, paşa maçında paşaya verilmeyen net penaltı da sorun yok .Verilen haklı kararlarda bile hemen saldırıya geçiyorlar. Bunlar adalet değil kollanmaya alışmışlar kollanmak istiyorlar habire. Bu kadar yüzsüz bir camia görmedim ben. Puan kaybedince kendi maçlarını bırakıp rakiplerin maçlarına kadar ağlıyorlar gerçekten nefret ettim şunlardan. Neden kazanamadık, saha içinde ne gibi sorunlar vardı vs konuşmaz mı bi camia. rakibin emeği hep mi göz ardı edilir ya. hakemler olmasa her sezon 34/34 yapacaklar bir türlü kazanmayı hak etmediklerini kabul etmiyor adamlar.

• Pitx1 kullanıcısına yanıt

Fb - Bjk da zaman zaman hakemlerden şikayet eder ama bu Gs yaptığı şikayet değil direk algı operasyonu. Yıllardır yapıyorlar ve her yaptıkları sezon lig bittiğinde ne tesadüf şampiyon hep Gs oldu. Bjk ve Fb bu oyunu bozması şart. Bjk ve Fb'nin hakemlerden şikayetçi oldukları yıllarda hiç şampiyonlukları yok ama bu Gs şikayetçi oldukları seneler hep şampiyonlukları var.

• Cüneyt Çakır lehine hata yapınca f.t

https://twitter.com/MabedimJK/status/1367173572800692228?s=19
  • Türk futboluna adaletsizliği getirenler, adalet diye ağlamaya başlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 3 Mart 2021; 22:3:39 >
  • Sen lig sonuncusuna yenil sonra çıkıp ağlayıp zırla..Hadi ordan..

• quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Malum takımın malum yöneticisi dün ki maça laf atıyor. Dün ki maçta sonuca etki eden bir karar oldu da biz mi görmedik? Veya malum takım gibi görmemezlikten mi geliyoruz?!!

Fener-Gs maçında hakem Cüneyt Çakır'dı. Geçen sene ki Fb-Gs maçında da hakem U. Meler idi. Biri Fener'in ofsayt golünü iptal etti diğeri penaltı verdi! O zaman iyidi de şimdi mi kötü?

Veya aynı şeyleri geçen hafta K.paşa maçı için konuştunuz mu?

Ts-Fener maçına birşey demiyorum o pozisyon penaltı bence ama dün ki maç için neden konuşuyorsun? Yok Malatya başkanı hakemi görememişte, hakem maçı katletmişte. Senin Td'den zamanında "VAR dı yoktu geçelim bunları" derken birşey yok şimdi var? Ha bu arada geçen sene ki Beşiktaş-Gs maçında Vida'nın eline çarpan pozisyonu örnek gösteriyor. 2 sene önce ki pozisyon dile kolay'

Adamlar futbol oynamadıkları gibi algıya oynamaya çalışıyorlar. Sen önce boş kaleye gol atamayan oyuncuna bak! Arda'nın elleri kabak gibi açık. Mustafa adamın çenesine geçiriyor, toplada alakası yok!

Tamam o zaman yabancı hakem gelsin. Biz varız. Hatta kalan tüm maçları yabancı hakemler yönetsin! Maçanız yiyorsa öyle yapılsın. Bakalım o zaman ne diyeceksiniz?

Malatya başkanına maçtan sonra ağlayın diye direten kendileri olduğu için örnek gösteriyor. Aynı Malatya başkanı, GS'ye faul golü ile yenilirken kayısı toplamaya gitmişti çünkü.

• Arda Turan Fatih Terim kostümü giymeye çalışıyor.Çok itici çok...

• Daha Bu Başlangıç Eee "Hakem Torpiliyle" Bir Yere Kadar :)) Sonun Habercisi Biz Şampiyon Olacağız!

• Abdurrahim ağladığına göre gs şampiyon olacak kusura bakmayın :)

var kayıtları var dediğinde 10 puan geriden gelip şampiyon oldular ki alanya ve rize maçlarındaki aleni hakem desteği ortada...

Geçmiş olsun şimdiden...Hep aynı teraneler...

• 
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.