Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Douglas sallama haber gibi, meraş gerçek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perulu Flores e ne dersiniz? 2018 de de beğenmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Atiba'ya atağı 5 puan biraz haksızlık oldu bence, takımı iyi atağı çıkarıyor o kadar da defansif değil. Ama Dorukhan da ne etkili bir defansif ne etkili bir ofansif. Bol bol ikili mücadeleye giriyor adam savunuyor, dediğim gibi ne oynadığını anlamadım.
    Fransa milli maçında adam resmen Pogba ya kan kusturdu :) bu dişli oyunu çok hoşuma gitti. Daha gelişime açık daha da iyi olacağını düşünüyorum.
    hani ne kadar gelişir bilmem ama , Bu sene tutup seneye daha da iyi fiyatlardan satabileceğimizi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Tyler boyd
    Umut meras

Ok.
    Boyd->fb
    Meras->gs

• Arkadaşlar her gün win win kampanyası yapıp Neymar alınır mı ?

Her gün yardım kampanyası nedir adamlar milyarlarca borç yapmış. Gidin 1 fakir aileyi doyurun yazıktır
  • Samuel Eduok ile anlaşılmış, yedekte tutuluyor. Birinci ağızdan bilgidir.

• Avcının basarısız olacagına eminim tek beklentim bir şeyler inşa edip gitmesi tıpkı bilic gibi

• Karius
    Altay
    Ersin
    Gökhan G.
    Douglas
    Vida
    Medel
    Mert Müldür
    Alpay Çelebi
    Mirin
    Caner
    Rıdvan Yılmaz
    Umut Meraş
    Atiba
    Azubuike
    Dorukhan
    Oğuzhan
    Ljajic
    Tyler Boyd
    Robert Mak
    Lens
    Orkan Çınar
    Güven Yalçın
    Muhayer Oktay
    Burak Yılmaz

Altyapıdan 1-2 ekleme daha yapılabilir. Umarım şöyle bir kadro görürüz. Çok da maliyet çıkmaz. Gençler bol bol süre almalı.

Gündemdeki isimlere göre sizin kafanızdaki kadro nasıl olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Karius
    Altay
    Ersin
    Gökhan G.
    Douglas
    Vida
    Medel
    Mert Müldür
    Alpay Çelebi
    Mirin
    Caner
    Rıdvan Yılmaz
    Umut Meraş
    Atiba
    Azubuike
    Dorukhan
    Oğuzhan
    Ljajic
    Tyler Boyd
    Robert Mak
    Lens
    Orkan Çınar
    Güven Yalçın
    Muhayer Oktay
    Burak Yılmaz

Altyapıdan 1-2 ekleme daha yapılabilir. Umarım şöyle bir kadro görürüz. Çok da maliyet çıkmaz. Gençler bol bol süre almalı.

Gündemdeki isimlere göre sizin kafanızdaki kadro nasıl olur?
    Lens ve Caner de gitsin. Lens'in durumu ortada Caner de 2 sezondur maç kaybettirmekten başka bir iş yapmadı.
  • Mahmut ve Visca ile anlaşılmış beyler gizli yürütülüyormuş işlemler sadece Başakşehir ile ufak tefek pürüzler kalmış bizimkiler takas olarakta birkaç isim önermişler onda tıkanmış görüşmeler ama aşılmayacak gibi değilmiş büyük olasılıkla bu iki isim bizde gelecek sezon ;)

Bizim alt komşunun bir arkadaşının dayısının oğlu Serdal Adalı'nın uzaktan akrabasıymış ondan öğrenmiş..Sıkıca tembih etti aman paylaşma diye ama sizlerden saklayamazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Tyler Boyd Visca'yı andırıyor fena halde. Sade oyun,düzgün ayaklar,iyi bitiricilik,yüksek oyun ahlakı. Quaresma'dan da Lens'den de iyi iş yapar üstelik düşük maaşa.

Yanlız bu takıma Kagawa gibi bir adam yüzde yüz şart olacak. Kamp yesin içinden geçer ligin Kagawa
    Visca'nın top tekniği ve şutu daha iyi ama boyd visca'ya göre seri + hızlı. Kagawa adem'den daha komplike, aldığı süre ve skor katkısı hazır olmayan bir oyuncu için muazzam.
    Orta sahada üç maç iyi beş maç kötü atiba oynadığı sürece birşey olmaz zira bütün sezon 36 yaşındaki adam üzerinden planlanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 20 Haziran 2019; 16:7:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Mahmut ve Visca ile anlaşılmış beyler gizli yürütülüyormuş işlemler sadece Başakşehir ile ufak tefek pürüzler kalmış bizimkiler takas olarakta birkaç isim önermişler onda tıkanmış görüşmeler ama aşılmayacak gibi değilmiş büyük olasılıkla bu iki isim bizde gelecek sezon ;)

Bizim alt komşunun bir arkadaşının dayısının oğlu Serdal Adalı'nın uzaktan akrabasıymış ondan öğrenmiş..Sıkıca tembih etti aman paylaşma diye ama sizlerden saklayamazdım
    Bayılıyorum bu dıdısının dıdısı dedikodularına insan heyecanlanıyor inanası gelmesede.

Bende bir olay anlatiyim, Q7 gelmeden önce işte sezonda bağırıyoruz çağırıyoruz

"fenerden cimbomdan topçu almayınnnn,
    taraftarı çıldırtmayınnn,
    bu taraftar arkanızda gelsin artık Quarejma" diye, neyse mayıs aylarında benimde bir tanıdığımın dıdısının dıdısı demişki q7 ile anlaşıldı sezon sonu gelecek hatta geleceği günüde söyledi.

Biz arkadaş grubu olarak hadi la ordan uydurma filan diyoruz gülüp geçiyoruz elemana, her gördüğümüzde "olum valla geliyormuş" diyor biz yine aynı tabi hadi ordan diyoruz.

Elemanın dediği tarih oldu tabi Q7 gelmedi biz ama nasıl dalga geçiyoruz bu hala diyorki olum geliyormuş ev taşıma işi sıkıntıya girmiş yok işte inter sıkıntıya sokmuş vs vs.

Tabi ne mi oldu çocuğun söylediği tarihten sadece 3-4 gün sapmayla Q7 İstanbul'a indi. Oyüzden sana hadi la ordan sallama diyemicem kardeşim inşallah diyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Bayılıyorum bu dıdısının dıdısı dedikodularına insan heyecanlanıyor inanası gelmesede.

Bende bir olay anlatiyim, Q7 gelmeden önce işte sezonda bağırıyoruz çağırıyoruz

"fenerden cimbomdan topçu almayınnnn,
    taraftarı çıldırtmayınnn,
    bu taraftar arkanızda gelsin artık Quarejma" diye, neyse mayıs aylarında benimde bir tanıdığımın dıdısının dıdısı demişki q7 ile anlaşıldı sezon sonu gelecek hatta geleceği günüde söyledi.

Biz arkadaş grubu olarak hadi la ordan uydurma filan diyoruz gülüp geçiyoruz elemana, her gördüğümüzde "olum valla geliyormuş" diyor biz yine aynı tabi hadi ordan diyoruz.

Elemanın dediği tarih oldu tabi Q7 gelmedi biz ama nasıl dalga geçiyoruz bu hala diyorki olum geliyormuş ev taşıma işi sıkıntıya girmiş yok işte inter sıkıntıya sokmuş vs vs.

Tabi ne mi oldu çocuğun söylediği tarihten sadece 3-4 gün sapmayla Q7 İstanbul'a indi. Oyüzden sana hadi la ordan sallama diyemicem kardeşim inşallah diyeceğim

Alıntıları Göster
    ahahaha komik bir olaymış

ama arkadaşın mesajı bana direk bu 2 isim bu sene bjk de olmayacak imajı verdi :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

ahahaha komik bir olaymış

ama arkadaşın mesajı bana direk bu 2 isim bu sene bjk de olmayacak imajı verdi :D

Alıntıları Göster
    İşte benim olaya dönmesin diye bende bişey diyemedim hocam. Olsun isterim ama olmaz bencede
  • Olsun sen de hele bişeyler hocam bakarsın tutar benimkide bu sayede

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Visca'nın top tekniği ve şutu daha iyi ama boyd visca'ya göre seri + hızlı. Kagawa adem'den daha komplike, aldığı süre ve skor katkısı hazır olmayan bir oyuncu için muazzam.
    Orta sahada üç maç iyi beş maç kötü atiba oynadığı sürece birşey olmaz zira bütün sezon 36 yaşındaki adam üzerinden planlanmaz.

Alıntıları Göster
    kagawa adem'e nazaran daha bi orta saha. sırtı dönük top alması olsun, süslü kelimeler kullanmam istemiyorum ama çevre kontrolü olsun, kısa-uzun paslar olsun. adem'in de kagawa'ya nazaran hız, dribling gibi avantajları var. bana kalırsa zaten adem'i sola atıp oraya mossoro tipi bir oyuncu isteyecek.

kagawa'nın fiziki durumu çok kötüydü yine de. arkasındaki oyuncuların yükünü aynı talisca gibi 2 katına çıkarıyordu.

• Kagawa'nın fizik olarak bizim ligi kaldırabileceğini pek sanmıyorum. Hakemler saçma sapan bir sertliğe izin veriliyor bizde. Bir şekilde yıldırıyorlar adamı.

İspanya en doğru adres Kagawa için. Kendisi de o yönde uğraşıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Kagawa'nın fizik olarak bizim ligi kaldırabileceğini pek sanmıyorum. Hakemler saçma sapan bir sertliğe izin veriliyor bizde. Bir şekilde yıldırıyorlar adamı.

İspanya en doğru adres Kagawa için. Kendisi de o yönde uğraşıyor sanırım.
    Kagawa'yı alırsak Vodafone için alıcan deplasmanda çok dayak yer o eleman. Dediğin gibi müsadede edilir dayak yemesine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

kagawa adem'e nazaran daha bi orta saha. sırtı dönük top alması olsun, süslü kelimeler kullanmam istemiyorum ama çevre kontrolü olsun, kısa-uzun paslar olsun. adem'in de kagawa'ya nazaran hız, dribling gibi avantajları var. bana kalırsa zaten adem'i sola atıp oraya mossoro tipi bir oyuncu isteyecek.

kagawa'nın fiziki durumu çok kötüydü yine de. arkasındaki oyuncuların yükünü aynı talisca gibi 2 katına çıkarıyordu.

Alıntıları Göster
    Ben de Ljacic'in sol açıkta kullanılması taraftarıyım. Avcı'nın sisteminde Visca'nın görevini fazlasıyla yapar ama arkasında Dorukhan tarzı bir oyuncu oynadığı sürece on numarada da sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Bir mucize olur da Lookman'ı kiralayabilirsek misal ileri üçlüyü Lookman-Ljacic-Boyd şeklinde kurabilirsin. Gerisi için Dorukhan ve Atiba tarzı alan kapatan bir ön libero yeterli olacaktır bence. Direk Atiba diyemiyorum artık çünkü iyice yaşlandı artık kendisine bel bağlayamayız, Medel in tarzı da Dorukhan ile oynamaya müsait değil. Umarım o bölgeye yapılacak transferi şansa bırakmazlar ve gerçekten sağlam bir oyuncu alırlar.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.