Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devre arasında Love yerine beleş Demba Ba'yı tercih etsek hiç değilse şu yoklukta idare ederdi, o yarım dönemde bile nasıl oynadığı malum. Love'a 3 milyon euro bonservis verip zerre verim alamadık, hem daha büyük bir külfete girdik hem de beklentilerimizin karşılığını alamadık, şimdi de zararına yollamaya çalışıyoruz. Negredo'nun maliyetini zaten konuşmaya bile gerek yok.Şu tercihlerimizin günahını bu sene de çekeceğiz sanırım, ligde en az 20 gol bırakabilecek, iyi bir isim de lazımdı.

Love ile Negredo'yu bir kenara ayırırsak ve şampiyonluk adayları içinde şu durumda as golcüleri kıyaslarsak Larin, Gomis, Adebayor, Slimani (muhtemel) ve Burak Yılmaz içerisinde en zayıf durumdakinin kimin olduğu ortada. Kaleci ve 10 numaranın yanında muhakkak iyi bir golcü de lazım, Larin de Gomez dönemindeki Cenk konumunda olmalı, kenardan destek vermeli. Gerçi kur freni patlamış kamyon misali çıkarken bizimkilerin hem kaleci ve 10 numarayı hem de golcü sorununu nasıl çözecekleri muamma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 10 Ağustos 2018; 16:10:0 >

• hocanın devre arası istediği slimani fenere gitmiş.
  • Forman, Berat'ın konuşmasını dinlerken, Fener Slimani'yi getiriyor... Daha ne desek boş. 621m euro borç açıklayan adamlar senden 5 kat iyi transfer yaptı.
  • Ffp olan FB Slimani + ayew kiraladı bizde ffp bitti oyuncu satisi yaptık daha oyuncu gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arsenal teknik direktörü Unai Emery, David Ospina'nın takımdan ayrılabileceğini açıkladı.

• Arsenal Menajeri Unai Emery: "Ospina, Campbell ve Jenkinson takımdan ayrılabilirler."

ospina ve jenkinsona 2şer milyon ateşleyelim.
  • Döviz bu halde iken fikret orman transfer yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Forman, Berat'ın konuşmasını dinlerken, Fener Slimani'yi getiriyor... Daha ne desek boş. 621m euro borç açıklayan adamlar senden 5 kat iyi transfer yaptı.
    Slimani'yi biz de kiralardık ama Negredo ve Love gitmeden mümkün değil
  • dolar 6.5 euro 7.5 :D

Başkan isterse transfer yapmasın yemin ediyorum umrumda değil.
  • Bildiğin battık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian1

hocanın devre arası istediği slimani fenere gitmiş.
    Negredo var elimizde slimaniyi ne yapacağın ikiside ağır ve kazma arkadaş sanki çok süper oyuncular getirdiler kazama ve işe yaramaz topçu bunlar bizim ligde dinamik yırtıcı hareketli forvetler iş yapar bir öğrenemediniz şunu.Slimani ile sporting şampiyon mu oldu ne yaptı bu adam valla ben olsam hiç almazdım.Sırf baskı transfer yapmak için yapılmış bir hamle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 10 Ağustos 2018; 16:37:38 >
  • Transfer sezonu bitmiştir..

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• 3 milyar tl borcu, ffp si olan kulüp gençlere yatırım yapıyo ayew slimani getiriyo, bize gelince borç var, kur yüksek fasa fiso yormayın ya

• Beşiktaş bölümü bi bende mi gözükmüyor futbol bölümünde

• Ayyildizx kullanıcısına yanıt
    fikret orman'ın damat berat'a sert bakışını fark eden bir tek ben varım sanırım.

"ekonominin anasını ağlattınız" dermişçesine bakıyor resmen ya la :D

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Negredo var elimizde slimaniyi ne yapacağın ikiside ağır ve kazma arkadaş sanki çok süper oyuncular getirdiler kazama ve işe yaramaz topçu bunlar bizim ligde dinamik yırtıcı hareketli forvetler iş yapar bir öğrenemediniz şunu.Slimani ile sporting şampiyon mu oldu ne yaptı bu adam valla ben olsam hiç almazdım.Sırf baskı transfer yapmak için yapılmış bir hamle.

Alıntıları Göster
    ben istemedim hoca istemişti. ona kalırsa loveı da seviyor iyi oyuncu olduğunu düşünüyor.

o ara en mantıklı seçim demba baydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: rizelli1903

Beşiktaş bölümü bi bende mi gözükmüyor futbol bölümünde
    Eğer konuyu açanı bloklarsan konu da gidiyor. Ben konuyu başlatanı bloklamıştım konu uçmuştu bende de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Volvoları kapmışlar

Negredo ile Love a bide arabamı vermişler !!! Gidip Süreyya abi ye verselerdi keşke bunlara verene kadar.

• Bunların ikisine aynı arabayı versinler , gol atan bir hafta kullansın ama depo dolu teslim etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Bunların ikisine aynı arabayı versinler , gol atan bir hafta kullansın ama depo dolu teslim etsin.
    Sonuçta bedava reklam anlaşması ile veriliyor.Hibe ediliyor.Oyunculara sadece.
  • 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.