Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26002601260226032604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BATE41

Arkadaşım eleştiri yapacağım diye bu kadar da saçmalamayın! Stad yapıp borca sokmuş da keyfinden mi yapmış? Gs ve Fb nin 3te 2si kadar gelirimiz vardı. Eğer var olan stad dursaydı biz şuan konyaspor kadar bile sabit geliri olmayan bir takımdık. FO döneminde gelir ile ilgili çok büyük sıkıntılar yok. Sıkıntılar çoğunlukla gelen paranın nasıl kullanıldığı ile ilgili.

Alıntıları Göster
    Stat gelirine bel bağlamak komik bir düşünce. Müşteriyi pazarına çekemedikten sonra istersen uzay üssünde oyna fark etmez. Başarıya endeksli gelir risklidir. Hele başarıyı düzenli kılacak hiçbir şey yoksa elinde intihardır. 5-6 milyona Gomez getirip risk alırsın tutarsa başarılı, tutmazsa battın. B planı yok. Millet soruyor paralar nerede diye. Bize hiç para gelmedi ki. Görünen verdiği 3.5 aslında olan 5-6.

8 senede 1 scout transferi yapamaz ya da 1 tane rotasyon dahi olsa altyapıdan oyuncu çıkaramazsan batarsın. Stat yapmadan önce bunları halledecekti. Bitik zemine villa da diksen gökdelen de diksen en ufak sarsıntıda yıkılırsın. Biz de tertemiz yıkılıyoruz işte. Devletin arazisine stat yaptık ya onu satıp kurtuluruz artık.

• Benim bu forumda gördüğüm olay tam olarak şöyle, herkesi eleştir ancak fikir sunma, eskiyi hatırlama, riyarkarlık vs vs.

-İki galibiyet alındıktan sonra; hoca aslında iyi, sorun yönetimde demeçleri başlıyor.

-Daha sonra Dorukhan parlıyor mesela söylentiler değişiyor yönetim çok iyi transfer yapıyor ama hoca şöyle böyle,

-Şampiyonluk potasına girilirse eğer hocada yönetimde iyi oluyor bianda.

Demem o ki eleştiri herkese olsun Çarşı'nın amacı zaten o ancak eleştirirken fikirsiz eleştiriyi ben sevmiyorum. Şenol hoca şu hataları yaptı evet ama ne yapması gerekirdi onları tartışalım. Neymiş paralar nerdeymiş. Nerde sen söylede bilelim. Klübün aktif pasifini gördün mü inceledin mi açık mı buldun bize de anlat. Neyse içimi döktüm biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: BATE41

Arkadaşım eleştiri yapacağım diye bu kadar da saçmalamayın! Stad yapıp borca sokmuş da keyfinden mi yapmış? Gs ve Fb nin 3te 2si kadar gelirimiz vardı. Eğer var olan stad dursaydı biz şuan konyaspor kadar bile sabit geliri olmayan bir takımdık. FO döneminde gelir ile ilgili çok büyük sıkıntılar yok. Sıkıntılar çoğunlukla gelen paranın nasıl kullanıldığı ile ilgili.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle.
    Maalesef 2. şampiyonluktan sonra fazla gaza gelindi ve popülist transfer yapıldı. Takıma yararlı ve maliyeti fazla olmayan futbolcular yerine isim yapmış ve pahalı oyuncular alındı. Örnek: Pepe ve Negredo.
    Ayrıca kadro çok şişirildi. Geçen sene 4.değil de en azından 2. olsaydık da ŞL'ye gitseydik şu an daha iyi durumda olurduk ama maalesef bizi 4. yaptılar, GS'yi hiç olmayacak bir şekilde şampiyon yaptılar. Sonunda da ŞL geliri olmadan direk gider yazdık hem de çok acı bir şekilde.
    Tüm planlar geçen yıl altüst oldu maalesef.

• Ben sıkıldım zaten artık . 2 yıldır sorunlar konusunda hep aynı seylerı yazıyoruz ,sonrasında ya bir şey yarıştırma oluyor ya da hakaretlerin oldugu yorumları okumak oluyor. Gercekten fikir alışsverısı yok.Zaten memleket batyor herkes stres , bır de burası hiç çekılmıyor.İnsanın hevesi zevkı kaçıyor
    5-6 kişi olmasa coktan bırakırdım da artık pek bakmayacagım şartlardan dolayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumunuza harfiyen katılmak mümkün değil.Mesela birisi nereden eleştireceğini şaşırmış stad yapımını eleştirmiş.İşler iyi gidince zaten sıkıntı yok ki.Kötü gidince hemen bir kurban bulma çabası içerisinde oluyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Stat gelirine bel bağlamak komik bir düşünce. Müşteriyi pazarına çekemedikten sonra istersen uzay üssünde oyna fark etmez. Başarıya endeksli gelir risklidir. Hele başarıyı düzenli kılacak hiçbir şey yoksa elinde intihardır. 5-6 milyona Gomez getirip risk alırsın tutarsa başarılı, tutmazsa battın. B planı yok. Millet soruyor paralar nerede diye. Bize hiç para gelmedi ki. Görünen verdiği 3.5 aslında olan 5-6.

8 senede 1 scout transferi yapamaz ya da 1 tane rotasyon dahi olsa altyapıdan oyuncu çıkaramazsan batarsın. Stat yapmadan önce bunları halledecekti. Bitik zemine villa da diksen gökdelen de diksen en ufak sarsıntıda yıkılırsın. Biz de tertemiz yıkılıyoruz işte. Devletin arazisine stat yaptık ya onu satıp kurtuluruz artık.

Alıntıları Göster
    Daimi gelir elde edeceğimiz, stad, sponsor ve kartal yuvası üçlüsünden en çok geliri elde eden, en çok ilerleme kaydeden F.O'dur. Maaş ve harcama konusunda ise 2017 yaz transfer sezonu ile birlikte fahiş ücretlere ve menajerlere kulübü esir etmiştir buna rağmen yapılmaya çalışılan iyi şeyleri kötülerseniz, her şeyi kötü yapmış gibi lanse etmeye çalışırsanız, hiçbir zaman gerçek, düzgün bir muhalif kanadın oluşmamasına sebep verirsiniz. Bugün keşke Gomeze 5 verip sorunları çözecek noktada olsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ben sıkıldım zaten artık . 2 yıldır sorunlar konusunda hep aynı seylerı yazıyoruz ,sonrasında ya bir şey yarıştırma oluyor ya da hakaretlerin oldugu yorumları okumak oluyor. Gercekten fikir alışsverısı yok.Zaten memleket batyor herkes stres , bır de burası hiç çekılmıyor.İnsanın hevesi zevkı kaçıyor
    5-6 kişi olmasa coktan bırakırdım da artık pek bakmayacagım şartlardan dolayı
    Ya hocam benim sitemim eleştirmeyelim filanda değil yanlış anlaşılmasın ama burda yaklaşık 10 kişilik bir grup var yaklaşık iki senedir her mağlubiyette buraya toplanıyorlar, iki maç üst üste kazanınca kayboluyorlar. işte bazısı şenol düşmanı bazısı fiko düşmanı ne biliyim adamlar düşman olacak bişeyler bulabiliyor.

Ben her zaman bu forumda şunu söylüyorum. Bu arkadaşlar geçmişi çabuk unutmuşlar. Beşiktaş taraftarı galibiyet veya şampiyonluklarla mutlu olan bir grup hiç olmadı tarihi boyunca. Tam tersi kötü şartlarda dahada bağlandık biz takımımıza. Kötü zamanında stad hep full çekti. Her zaman klüp borçluydu, her zaman şikeye karşı mücadele verdik, her zaman siyasi duruşumuz vardı. Ama hiç içerde bölünmezdik. Olimpiyattaki olaylı gs maçı sonrası resmen Beşiktaş taraftarını böldüler. Resmen taraf olduk birbirmize.

Herkes fikrini söylesin ama yapıcı fikirlerde sunsun. Liseli muhabettine döndü forum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scyptor

Yorumunuza harfiyen katılmak mümkün değil.Mesela birisi nereden eleştireceğini şaşırmış stad yapımını eleştirmiş.İşler iyi gidince zaten sıkıntı yok ki.Kötü gidince hemen bir kurban bulma çabası içerisinde oluyoruz.
    Gerek yok hocam böyle şeylere, futbolun güzelliği burada zaten. Hata yapılacak illaki, Yani karius ilk maçında bursada hatalı golü yemese, Fb maçında şenol güneş değişiklikte geç kalmamış olsa maç 5-0 bitse vs vs eleştiri yapılmayacaksa oda doğru değil. Yanlış her zaman yanlıştır. Biz kötü gidince yangına körükle gitmeyi seviyoruz bence.
  • Eleştirilemez diye bir şey yok zaten ? Yapıcı eleştirmek mantıklı eleştirmek lazım sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Eleştirilemez diye bir şey yok zaten ? Yapıcı eleştirmek mantıklı eleştirmek lazım sadece
    İşte o da bu forumdakilerde yok hocam
  • İşe bak ya
    Renkli üyeler yazdım diye konudan banlanmışım

Şunu yazacaktım
    Moldova maçının özetini izledim 3 golü ceza sahası içinde paslaşma ile atmışız
    Eh be şenol efendi 2 yıldır biz buna hasretiz
    Madem yaptırabiliyorsun niye ipleri qunun eline verdin
    Beşiktaş a ihanet ettin
    #istifa

• quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

İşe bak ya
    Renkli üyeler yazdım diye konudan banlanmışım

Şunu yazacaktım
    Moldova maçının özetini izledim 3 golü ceza sahası içinde paslaşma ile atmışız
    Eh be şenol efendi 2 yıldır biz buna hasretiz
    Madem yaptırabiliyorsun niye ipleri qunun eline verdin
    Beşiktaş a ihanet ettin
    #istifa
    Dalga geçiyorsun demi ? Yani diyorsun ki 2 sene şampiyon yapan adam ihanet etti ve pas yapmayı çok seven oyuncularına pas yapmayın diye telkinde bulunarak unutturdu ve pas yaparak gol atanları cezalandırdı mı diyorsun ?

Türkiye'de Moldova ayarında defans yapan hatta yapamayan bir tane takıma örnek verir misin mesela? Ceza sahası içinde o kadar rahat pas yaptıran bir defans var mı aklında ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Dalga geçiyorsun demi ? Yani diyorsun ki 2 sene şampiyon yapan adam ihanet etti ve pas yapmayı çok seven oyuncularına pas yapmayın diye telkinde bulunarak unutturdu ve pas yaparak gol atanları cezalandırdı mı diyorsun ?

Türkiye'de Moldova ayarında defans yapan hatta yapamayan bir tane takıma örnek verir misin mesela? Ceza sahası içinde o kadar rahat pas yaptıran bir defans var mı aklında ?

Alıntıları Göster
    Yaw 40 50 senelik evli insanlar birbirine ihanet ediyor
    Bizim 4 yıllık laz efsnesi mi etmeyecek
    Pas ile gol atamıyorsan moldovaya bile atamazsın
    İsteyeceksin bizimki istemiyor ilgilenmiyor
    2 sene şampiyon yaptı diye kulübü ona mı devredelim

• quote:

Yaw 40 50 senelik evli insanlar birbirine ihanet ediyor
    Bizim 4 yıllık laz efsnesi mi etmeyecek
    Pas ile gol atamıyorsan moldovaya bile atamazsın
    İsteyeceksin bizimki istemiyor ilgilenmiyor
    2 sene şampiyon yaptı diye kulübü ona mı devredelim

Alıntıları Göster
    Yani diyosun ki kasten pas yaptırmıyor bu takıma. Burak gelmeden önce ilerideki pas istasyonun kimdi? yoktu. Orta sahada Medellemi dikine pas yapıcan atibaylamı yapıcan bitmiş oziylemi pas yapıcan, neciplemi yapıcan kimle dikine pas yapa yapa gitmek isterdin ? Yada Q7 yerine kim oynasın istersin? Lensmi oynasın efsane kanat oyuncusu

Günlerdir diyoruz ki bir fikrin varsa eleştirirken onuda söyle hak verelim. Şuan hak verebileceğim şeyler yazmadın kusura bakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Yani diyosun ki kasten pas yaptırmıyor bu takıma. Burak gelmeden önce ilerideki pas istasyonun kimdi? yoktu. Orta sahada Medellemi dikine pas yapıcan atibaylamı yapıcan bitmiş oziylemi pas yapıcan, neciplemi yapıcan kimle dikine pas yapa yapa gitmek isterdin ? Yada Q7 yerine kim oynasın istersin? Lensmi oynasın efsane kanat oyuncusu

Günlerdir diyoruz ki bir fikrin varsa eleştirirken onuda söyle hak verelim. Şuan hak verebileceğim şeyler yazmadın kusura bakma.

Alıntıları Göster
    İlgilenmiyor adam
    Buraktan önce biz taş devrindeydik galiba
    Size şenol la iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

İlgilenmiyor adam
    Buraktan önce biz taş devrindeydik galiba
    Size şenol la iyi günler

Alıntıları Göster
    Gelen gideni aratır hocam, göreceğiz bakalım o sergenleri gutileri lucescuları nasıl bir barcelona yaratıyorlar. Umarım biz yanılırız.
  • Guti konusunda bakalım neler yapacaklar.

• ...derken yine bir Guti açıklaması geldi:

Fikret Orman: "Guti, bizde futbol oynamış çok kaliteli bir arkadaşımız. Burada bulunma sebebi sadece bir şeyler öğrenmesi değil, hedefleri de var. Antrenmanlarda ve maçlarda daha çok öne çıkabilir. Bunun sınırlarını Şenol Güneş çizecektir."
  • Kartal'a müjde!

Borussia Dortmund, Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Shinji Kagawa'yı gelecek sezon kadrosunda düşünmüyor (Bild).

• 
Sayfa: önceki 26002601260226032604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.