Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23112312231323142315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enteresan şekilde kırmızıdan sonra BJK oyundan düştü gibi.
  • Sarı hafif geliyor kırmızı ise çok ağır, yani çok enteresan bi pozisyon kırmızı verdi ama neden verdi diyemiyosun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

He ozur diledi diye vermesin o zaman kirsin ayagi ozur dilesin var mi oyle dava..Net kirmizi bilincli sekilde basiyor ayaga şu fanatizm gozluklerinizi cikarip oyle izleyin maci

Alıntıları Göster
    Ne fanatizmi yav? Siz taraflı izlediğiniz için taraflı yorum yapıyorsunuz. Adamın yaptığı sert bir şekilde bile değil. Kasti olmuş olsa, bilerek yapsa faulü yapar çeker gider . istemeden olduğu belli . Ondan önce vida 2 kere arkadan faul yaptı, sarı bile görmedi. Gözlük çıkarması gereken varsa sizsiniz .

• Maç sonucu 1-2
  • Karar doğru da bu Malatya 2.yarı hiç çekilmez bunlar şimdi yatacak yere 2 dakika, taç kullanacak 2 dakika.
  • Güven'i bu pozisyondan sonra oyundan alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu maçı almamız lazım, bu oyun kabuk edılemez Malatya cok kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 15 Şubat 2019; 21:20:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Hızlı başladık malatya hemen soğuttu. Aykut style erol bulut.

Alıntıları Göster
    malatya bu ligin en zor deplasmanlarında ilk 3'e girer.

lige çıktıklarından beri 3 büyükler + başakşehir'i yenip gönderiyorlar sanırım.

bugün 10 kişi kalmışlarken bjk 3 puanı çekip çıkarırsa altın değerinde bi' 3 puan olur.
  • Daha 45 dakika var Rakip 10 kişi sakin olmak lazım. Şenol Hoca bunu sağlasa her türlü maç bizde.

Bizim pas oyunumuzla bu ligte çözemeyeceğimiz bir rakip yok. Ancak sakin olmak lazım dan dun oynarsak gol gelmez. 2 senedir olmuyor işte sakin kalmak lazım daha 45 dakika var 1 devre.
  • Ben bu Canerden bıktım. Ulan kaç tane adam boş topu iki stoperin arasına şişiriyor yeter yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Beyler tam bilmiyorum şimdi pozisyonda Adem basıyor ama ayağını son anda geri çekiyor yani bizim Sadık'ın pozisyonu gibi ağır bir pozisyon gibi gelmedi. Sizce doğrusu kırmızı mı, sarı mı? Bilmediğimden soruyorum, oyuncu ayağını çekiyor niyeti sakatlamak değil.
    Bunu daha once aciklamak zorunda kalmistim. Oyuncu kendini SAKINMAK ile yukumlu. Niyeti kotu olmasa da hamleyi yapmissa kirmizi. Ama soyle bir fark olmali pfdk duzeyinde; Sadik'a yapilan hareket bence 4 mac ceza gerektiriyor, quaresmanin yaptigi 3, bu hareket ise 2. Bizde her kirmizi karta standart 2 mac verildigi icin bazilarinin kafasi karisiyor bunlar ayni derece sert hareketler degil deniyor. Dogru. Ama bu fark kartin rengi olarak degil mac sayisi olarak kendini gostermeli.

• Ben bu guvende bi ışık göremedim bugune kadar he gelisir deli gibi orasini bilemem ama hiz teknik guc pas belirgin hic bir ozelligi yok

• 2.yarı şaklo girer hırkızda duruma gore çıkabilir

• q7 girsede maça zevk gelse
  • Quaresmanın ısınıyor olması bile rahatsızlık veriyor bana, Allah belanı versin ya vallahi billahi defol git artık şu takımdan. Yemin ediyorum melo falan izledim bu ligde ama ilk defa bi futbolcunun sakatlanmasını istiyorum ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

malatya bu ligin en zor deplasmanlarında ilk 3'e girer.

lige çıktıklarından beri 3 büyükler + başakşehir'i yenip gönderiyorlar sanırım.

bugün 10 kişi kalmışlarken bjk 3 puanı çekip çıkarırsa altın değerinde bi' 3 puan olur.

Alıntıları Göster
    Bizi yenemedi. Başak gs fb ts yi yendi. 4 aydır bu sahada kaybetmiyorlarmış zaten. Ama genele bakar isek biz daha iyiyiz bugün. Forvet hattı sakat cezalı. Belkemiği sadık ta fenere gitti.

• BU CANER ERKİN DENEN HOMOSAPİENDE BEYİN VARSA EĞER BİZ BEYİN DİYE BİR ORGAN TAŞIMIYORUZ DEMEKTİR.
  • Canerin bir tane isabetli ortası yok.
  • ben beşiktaş'ın rakibin 10 kişi kalmasındam fayfalanabildiğini hiç hatırlamıyorum. tam tersine rakip kapanıyor, biz de "kesin kazanmamız lazım" diye telaş yapıyoruz.

• Güvenden bir Batuhan Karadeniz çıkacak, korkuyorum.

• 
Sayfa: önceki 23112312231323142315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.