Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1951. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19491950195119521953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _conscript_

Bu mesaj silindi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Sadıkı nasıl aldık elinizden ama
    ligin dengesi değişecek bu hamleyle üstad. şimdi bb erzurumspor düşüsnün !!11!1!
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Sadıkı nasıl aldık elinizden ama
    Hadi inşallah, vizyon sonuçta hep bunlar.
  • Pepe, Porto’ya geri döndü diye haberler çıktı. Quaresma bakalım ne olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Pepe, Porto’ya geri döndü diye haberler çıktı. Quaresma bakalım ne olacak.
    Oda gider umarım.
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Sezon arası transferi için bence ideal. Sizin dediğiniz de mantıklı ama sezon başı olur o. Şimdi yarım sezonu kurtarmak için buna mecburuz.

Sanırım yaş tek sorun değil. Yoksa Zlatan gelse olmaz demezsinşz herhalde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

Sezon arası transferi için bence ideal. Sizin dediğiniz de mantıklı ama sezon başı olur o. Şimdi yarım sezonu kurtarmak için buna mecburuz.

Sanırım yaş tek sorun değil. Yoksa Zlatan gelse olmaz demezsinşz herhalde?
    Yarım sezon için almadık ki kardeşim adamı. Seneye de bu adam as forvet olacak. Bu maliyetle Burak'ı yedekte oturtacak değiliz. Yönetim şu anda gelecek sezonun transferlerini de yapmaya başladı. Ben yarım sezondan çok önümüzdeki seneyi de düşünerek transfer yaptıklarını düşünüyorum.

Zlatan gelse onu da kabul etmezdim bu arada. Yaşlı, emekliye ayrılmış statüsündeki oyuncuları bence hiçbir Türk takımı almamalı. Bu ülkedeki Arap ligi algısını bu transferler yaratıyor maalesef. Geleceği olmayan, düşünmeyen, emekliye ayrılmış futbolcular bulunmamalı bu ligde. Bizi geçtim yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

bu ekonomik ortamda en iyi seçenek genç potansiyel oyuncuları keşfedip parlatmak ama inatla yaşlılara bel bağlıyor takımlar, başak yürüyerek şampiyon olacak, ba 6 aylık 2.6 milyon istiyormuş, yaşı ve son yıllarda kariyeri ortada çin ve göztepe, kesinlikle beğenmek için bir neden yok. burak ile bence aynı durumdalar, ikisinin de miladı doldu, Kasımpaşa kadar gözlemcimiz yok getirelim iyi yabancıları bulup, dükkanı bu yönden kapatacaktık ki, ozanı gördük rodriyi gördük demek ki arada bir şeyler çıkarıyoruz, bu devran böyle dönmez ama, umarım geç olmadan uyanırız da keyifli bir lig izleriz belki ilerde.

Alıntıları Göster
    Yahu kardeşim ben burada aylardır söylüyorum. Kasımpaşa gibi bir takım Diagne, Trezeguet gibi oyuncuları nasıl buluyor? Galatasaray ve Beşiktaş'ın forvete bu kadar ihtiyacı varken Diagne gibi adamı bulamayıp 30 yaşın üstünde, emekliye ayrılmış adamlara bel bağlıyorlar. Çok yanlış politika.
    Büyük takımlarda scout ekibi daha iyi olacağına maalesef scout ekibi yok. Çünkü ortada büyük paralar dönüyor. Scout ekibine bu paraları yedirmezler. O kadar paranın döndüğü yerde herkes cebine bir şeyler indiriyor.

Türkiye'deki tüm takımlar şu ekonomik durumda futbolcuların maaşlarını yarı yarıya düşürmeli. Kadrolarındaki 32 yaş üstü oyuncuları göndermeli. Kadrolar tamamen genç olamaz, tamamen genç yaparsan da tecrübe kazanmazlar. Gençler de tecrübelilerin yanında gelişir. O yüzden her kadroda 3-4 genç olmalı.

Yarım sezon için kiralama olur. Onu da kabul etmezler. Hem Şenol Hoca oyuncu adı vermiyor diye kızmıyor muyduk? Aha verdi işte. Hocanın istediği adam alındı. Görelim bakalım ne olacak. Bence sabredelim biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Yahu kardeşim ben burada aylardır söylüyorum. Kasımpaşa gibi bir takım Diagne, Trezeguet gibi oyuncuları nasıl buluyor? Galatasaray ve Beşiktaş'ın forvete bu kadar ihtiyacı varken Diagne gibi adamı bulamayıp 30 yaşın üstünde, emekliye ayrılmış adamlara bel bağlıyorlar. Çok yanlış politika.
    Büyük takımlarda scout ekibi daha iyi olacağına maalesef scout ekibi yok. Çünkü ortada büyük paralar dönüyor. Scout ekibine bu paraları yedirmezler. O kadar paranın döndüğü yerde herkes cebine bir şeyler indiriyor.

Türkiye'deki tüm takımlar şu ekonomik durumda futbolcuların maaşlarını yarı yarıya düşürmeli. Kadrolarındaki 32 yaş üstü oyuncuları göndermeli. Kadrolar tamamen genç olamaz, tamamen genç yaparsan da tecrübe kazanmazlar. Gençler de tecrübelilerin yanında gelişir. O yüzden her kadroda 3-4 genç olmalı.

Alıntıları Göster
    Kasımpaşa tobias heintz diye bir oyuncu aldı orta saha, o da çok ses getirmeye müsait, biz kimlerle vakit harcıyoruz, umarım doğru yönetimler ve haliyle plan programlar gelir. neyse burak hayırlı olsun, leblebi gibi gol atar oynarsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Kasımpaşa bu adama kadar tonla forvet getirdi gönderdi.Diğeri de Eren işte.En iyileri bu ikisi oldu.Ayrıca Paşa'dan önce biz alsak çoğu kişi kim bunlar yaw derdi.Kolay değil işler yani.Sonra her takımda oynamak farklı.Büyük takım küçük takım.Bazı oyuncular gittikleri yerde başarılı olamıyorlar, transfer olunca yer değiştirince.Antrenör farkı bile hissediliyor.Sadece tek takım tek ligde başarılı olan milyonlarca isim çıkıyor.YApılar takımlar sistemler çok farkediyor yani.Love gol kralı olarak geldi bizim takımda ayağına gelen toplar sanki taş kayaya çarpıyormuş gibi geri dönüp durdu oynadığı maçlarda.5 saniyeden fazla top tuttuğunu hatırlamıyorum adamın.
    Genel olarak araştırma transfer olayımız sıkıntılı ona katılıyorum.Bu biraz kafa yapısı ile alakalı.Türkiye'de zor bu işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 4 Ocak 2019; 21:35:24 >

• Benim aklım Zeki Yavru'da kaldı, tam hocamızın istediği tarzda bir stoper. Bonservisi de yok, 2-3 milyon euro imza parası verdik mi alırız, genç oyuncu geleceği de parlak
  • Beşiktaş, Fenerbahçe’nin Tolgay Arslan için yaptığı 1 milyon euroluk teklifi kabul etmedi. Yeni teklif 2 milyon euro. (via @yagosabuncuoglu)

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Avrupa altyapısı olmasa gezemezdi zaten

Şimdi veli. Örneğini verelim dorukanla kıyaslanamaz mı diyecez
    Müzmin sakat oynamayan oyuncu çöptür
    Oynayan genç oyuncu herkesin gözdesidir
    Sadecw gençlerle lig girmez kayseri küme düştü
    Bende fmde küme düşürdüm
    Yaşlılarla da iş gitnez milan ın bir dönemi gibi
    Karma yapacaksın lig ,milli maç dwneyimli 7-8 oyuncu ve gençlerle oynamak lazım

Bu arada Quadriela sampdoriada süper oynuor çift forvet yaş 35
  • Arda ML kullanıcısına yanıt
    haber1903 öğleyin özel haberi girmişti. Biz 5 milyon euro istiyormuşuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Adamın ham maddesi. Kralın dönüşü, 2019. Alemin gözü yaşlı qral Beşiktaşlı

Saha dışı olaylar ile gündeme gelmeyip, sakatlanmadan temiz temiz işini yapar parasının hakkını verirse bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum artık. Tekrar hayırlı olsun ne diyelim.

Alıntıları Göster
    kisa paca pantolon, babet corabi giyip sakal birakan adam gibi adamlardan zarar gelmez. anlayin sunu artik. vatan miller sevdalisi genclerimiz bunlar. arda, burak vs... ne var yani karisini dovmusse ne var ? cok sevdiginden dovmustur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 4 Ocak 2019; 22:11:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• antalyada hangi otelde kampta bizimkiler?
  • baskan italya'ya gidiyormus. zapata icin diyorlar da zapata icin italya'ya gidilmez, kendisini de milan'i da ikna etmek zor degil, onla anlasilmistir. gidilen isim baskadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19491950195119521953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.