Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş XI: Karius, Gökhan, Vida, Pepe, Adriano, Atiba, Medel, Babel, Lens, Mustafa, Love.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Love - Pektemek oynuyor yine. Babel solda, Atiba Medel ortada, Adriano sol bekte.

• [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orta saha güçlü medipolün forvet çöp vagner bir şans golünü musti iki tane salasa mütiş

• Love harici kadro istedigim gibi. Ljajic saglamsa eger onu sol kanatta, babeli forvette gormek istiyordum. Ama onun haricinden Atiba-Medel ikilisi ve Pektemek bu mac ozelinde gormek istedigim oyunculardi. Love biraz top tutup buldugu alanlari degerlendirse bari. Love harici bu kadro eger %80'ini verirse sahaya kaybetmemeye yeter cunku. Adriano, Atiba, Pepe ayni anda sahada bu bile baya guven verici. Love da katki verirse kazaniriz zaten. Ama bu dedigim takim maca gelmisse gecerli iste. Oynayacaklari yoksa bizim moruklarin 2-0 kaybederiz.

Basaksehire verdim iddaada, beraberlige bile sevinicem cunku. Kaybedersek teselli olur, kaybetmezsek zaten umrumda degil. Benim oynadigim takim kurudugu icin kaybetmeme ihtimalimiz artti biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 3 Kasım 2018; 18:12:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cezali.

• İyi kadro.Ljajic daha uygun değil hazır değil.

Pektemek Love hafiften çift oynamak farklı olacaktır .Hep dıyorduk özellikle Başak maçlarında farklı oyuncular lazım dıye..İşte oldu

• Mustafa pektemek de ilk 11 oyuncusu oldu ya, vay halimize.

1-2 maç daha ilk 11 çıkarsa, senelik 2 milyon euro dan mis gibi de bir kontrat veririz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Evet. Gecen hafta iyi de oynamisti zaten.

• Love yerine güven olsaydı keşke.

• Beklenen kadro.İlk yarı gol atarsak 2.yarı Ljajic girer oyunu tutmak için.Ljajic’i direk oyuna sürseydik tahminim orta sahada dayak yerdi hala maç kondisyonu yok.Maçın kilit adamı Medel.Atibayla yan yana durup orta sahayı geçmezse yandık.Hücumda akıllıca birşeyler yapması lazım.

• Kadro güzel Love yerine top tutabilen sırtı dönük oynayabilen bir santrafor olsaydı ciddi ciddi umutlanırdım ama yok. 2.Yarı Babel'i ST'ye koyup Love yerine Ljajic alırsak bir şeyler değişebilir.

Neyse FB GS 1 puan almış Kasımpaşa 3 puan kaybetmiş. BJK bu fırsatı kaçırmaz yenilir kesin
  • Quaresma yokken Pektemek işe yaramaz.
    Kötü ve ezber 11.

Ljajic tek bacakla çıksa da sahaya ilk yazılacak oyuncudur.

Klasik ŞENOL kadrosu.

MS: 3-0 ya da 3-1.

Haftaiçi de Genk en az 3'leyecektir.

Ondan sonra içerdeki lig maçında Sivas'ı kaza bela yeneriz taraftar tekrar ŞENOL çığırtkanlığı yapmaya devam eder ve kapanış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valentino -- 3 Kasım 2018; 18:29:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k62545

Mustafa pektemek de ilk 11 oyuncusu oldu ya, vay halimize.

1-2 maç daha ilk 11 çıkarsa, senelik 2 milyon euro dan mis gibi de bir kontrat veririz
    Bu maç golü var bakın görün.Kontrat için kendini yırtıyor resmen.Hiçbir takımda uzun süre yedek kalıpta oyuna girip böyle oynayan adam görmedim.Bizimkiler şutlarsa zaten 500 bin € maaşa takım bulamaz.

• Ljajic neden alındı 8 milyona arkadaşlar? Bu maçta bile oynamayacaksa ne zaman oynayacak?
    Maçı izlemeye bile gerek kalmadı bence.
    Başakcity bu sene götürür ligi. 4 yıldır şampiyon olmaya çalışıyorlar, kadrolarını bozmuyorlar sonunda olacaklar bu sene.
  • Ljajici ben de gormek isterdim ama hazir degil demek ki. Oynasa takimi eksik oynatsa 'gecen hafta iki gol atan adami kesip sakatliktan yeni cikmis adami oynattin hoca' diyecek olanlar suan ljajic yok diye hocayi elestirince ciddiye alamiyorum iste. Bu tiplere inat hatalarini bile savunuyorum hocanin devam da edicem.

• Bir sürprize imza atariz umarim. Napoli deplasmani gibi, maglubiyet beklerken galibiyet çıkar inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Abdullah hoca yine bizim Şenol'un içinden geçecek, tokat manyağı yapacak bu bordo mavi sevdalısını. Teknik taktik hiç bişeyden anlamaz. 9 kişi Rize'ye dört atar anca.
    #DefolŞenol
    var mı gelişme ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Tertemizzzz.

Alıntıları Göster
    maç sonunu izlerken yaktım bi sigara. "yiyin birbirinizi" dedim
    başakşehir maçına da ms 1 oynadım
    kalbim bizim yenmemizden yana ma yenilirsek de hiç değilse cebim dolsun dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0110engin -- 3 Kasım 2018; 18:40:47 >

• herkes başakşehir maçları söz konusu olunca şenol güneşin abdullah avcıya diş geçirememesinden bahsediyor ama bizim başakşehire olan kötü oyunumuz şenol güneşten öncede vardı.

abdullah avcının bunların takımı bırakıp milli takımın başına geçtiği sezon bu adamlar 2. lige düşmüştü. tekrar süper lige lige çıktıkları garanti olunca taraftarı bize gönderme yapıp ''biz geliyoruz kanka'' şeklinde pankart açmışlardı. gelmez olaydılar.
  • 
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.