Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar derecelere bakmayın burdada hava 30 derece ama dağa çıkınca götümüz donuyor :D Kamp zaten yüksek yerlerde yapıldığı için sıkıntı olmaz
  • Bence biz costanın yanındaki adamı istiyoz adı Petros
    https://www.transfermarkt.com.tr/petros/profil/spieler/200558
  • Ben de beşiktaşlıyım ama gerçekten Costanın gelmesine ihtimal veriyor musunuz? adamın piyasası kaç milyon bilen biri aydınlatabilir mi?
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    kim yazmis gayet iyi adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt
    Kiralanma durumu var çok güç bir ihtimal ama olabilir bide taraftar takıntı yaptı ondan bu come to beşiktaş muhabbeti çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: varLG

Arkadaşlar derecelere bakmayın burdada hava 30 derece ama dağa çıkınca götümüz donuyor :D Kamp zaten yüksek yerlerde yapıldığı için sıkıntı olmaz

İnsallah hocam zaten kadro yasli iyi kamp gecirmek gerek uzun vadede teklememek icin. Rotasyonu da genis tutmaliyiz en azindan adriano gg pepe atiba quaresma dinlendirilmeli firsat buldukca hepsinin alternatifi var neyseki beck caner tolgay inler necip tore. Devre arasina atalim kendimizi o zaman da yapilir ufak bir yukleme sezon bitimine 1 ay kalana kadar getirsek yeter oradan sonra zaten herkes yurekten oynar talisca quaresma babel gibi kilit acici adamlarimiz ve pepe marcelo ikilimiz ile kotaririz. Yine de daha serin bir yerde kamp yapmak iyi olurdu ama planlama olarak sinifta kaldilar ona kiziyoruz biz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1kom

quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

gerçek mi bu ?

evet hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Ben de beşiktaşlıyım ama gerçekten Costanın gelmesine ihtimal veriyor musunuz? adamın piyasası kaç milyon bilen biri aydınlatabilir mi?

Gelme ihtimali şöyle var Costa'nın.Conte istemiyor o da kalma taraftarı değil.Teklif Çin'den ve Atletico'dan var ama Çin'i istemiyor.Atletico'nun ise transfer yasağı olduğu için alıp kiralama ihtimali var.Yoksa satın almak falan zaten mümkün değil.Eğer Atletico alırsa kiralama ihtimalimiz düşük değil çünkü Mendes'in Atletico'da ki ve bizdeki etkisi azımsanacak gibi değil.Bizim 2 senedir Gomez ve Abou için ayırdığımız senelik bütçe 6.5 milyon euro civarı.Bu rakamları verecek çok fazla kulüp yok CL oynayacak.

Gelmezse zaten kimse niye alamadınız niye gelmedi diye üzülmez de şu ihtimali kovalamak da lazım.Ama bizim transfer görüşmelerinden önce Atletico'nun transfer etmesi lazım tabi

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    Beinsport demiş...filoda 2 santrafor var salladılar herhalde,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 7 Temmuz 2017; 23:47:38 >
  • Hak veriyorum en kötü 2. haftada milli takım arası var orda bidaha yükleme yapılır toparlanılınır
  • 6 ay costayı kiralayacağımıza hiç bulaşmayalım.Al gignac ı geç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trip1LikeDo

Nasıl görmedin bizim maçları tekrar seyret kaç tane tekme salladı tv yi kıracaktım

Maç içinde Pepe Volkanın 50 katı tekme sallamıştır. O zaman onu da isteme..

• çinden sonra isviçreye gidemez miydik ne güzel buz gibi.

olan oldu biten bitti artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 7 Temmuz 2017; 23:40:37 >
  • 1 yıl kiralasak olmaz mı opsiyonda koysunlar bir böbrek taliscaya bir böbrek costaya benden
  • 1111685 oldu rekor gelmek üzere 10dksi var

• quote:

Orijinalden alıntı: OperasyonAdami

Cevap için zaman harcamışsın. Teşekkür ederim. Evet Valbuena, kariyerinin sonlarında ve kısa boylu. Ancak önemli olan sahada ne yapacağı.

Ben teşekkür ederim, kimsenin fiziksel özelliği üzerinden eleştiri yapmam, bunla ilgili espri yapmak da hoş değil, alçakça. Bugüne kadar üst düzey oynayan yine oynar. Kaldı ki dünyanın belki de gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu bile uzun sayılmaz. Elbette ki önemli olan sahada ne yapacağı, senin paylaştığın istatistik gibi ben de nesnel bir şey paylaştım ancak valbunea hakkında bir eleştiri de bulunmadım, yine de Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarının, kulüplerinin menajer transferlerine ve bunların maliyetlerine laf etmeyip, pepe transferine kulp takmaları fazlasıyla ironik geliyor o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 7 Temmuz 2017; 23:46:13 >
  • Gignac olacaksa Costa'ya gerek yok, ama olmayacaksa o zaman iyi olur.
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    Tam rakamı nasıl görüyon? Ben sadece 1.1m görüyorum.
  • Diego Costa gelmez Seda Sayan'dan Nurullah'ı alalım. 😂😂

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• şu costayı biri alsada kurtulsak ya. boş beleş konuşuyorsunuz olmayacak işi.
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.