Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43424343434443454346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lawagolem

yetenek 3 - 1 kör topal futbol

Cüneyt 1 Kör topal futbol hala 0.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 25 Şubat 2018; 21:10:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayern tek kale oynadı diyen Fenerlilere gelsin bu maç da. Hakemle beraber 12 kişiyi nasıl ezdik herkes gördü.
  • Ohhh ...

Nasıl maçı verdı dıye 5 maçtır hıcaya kızıyorsam (k) bugun de tebrık etmek lazım .Hanı dıyenler var ya hocayı tutanlar varsa Beşiktaş’lı değil dıye .İşte ben de dıyorum kı bu oyunu tebrık etmezsen Beşiktaş’lı değilsin !

Yok efem hoca 2.yarıya cıkmamalıymıs da şöyleymıs böyleymıs ..Yok efem hoca bordo mavı gıyecekmıs de falan filan .Boş boş hepsi..

İlk 20 dk harıc bu yaşadığımız kadro dezavatajını oyun ıcınde değiştirerek dengeledık.Bu da cok olumlu oldu.Oyuncu değiştirmedık ama oyuncuların saha ıcınde yerını değiştirdik.Öyle bilmeden ezbere değil yani

Yıne bır takım sıkıntılar vardı elbet.Ama hoca risk aldı ve etkılı oldu.Q7 ve Babel maç içinde sık sık gezdı 30.dakıkadan sonra.Sık sık içeri girdiler.Bu bızım oyun planımıza katkı yaptı.Babel ıyı gununde bıle değildi üstelik.

Q7 gollerı saymıyorum,asıl önemlı olan oyun bıcımı.Hep böyle oymalı işte.Oynayamadığı ıcın kızıyordum hep.Atiba 2.yarı performansını dengeledi.Medel harıkaydı .Tolgay öyle.Tosıc kaç kere alan kapattı saymadım bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: k62545

Golün ofsayt. Şenol hocanın b planına karşı ezildin.

Bu kez ne diye ağlayacaksın Aygut

+ Penaltımız verilmedi

• Psman kullanıcısına yanıt
    Negredonun kariyerine açıp bakmadan şurda bik bik bik öten tipler var. Real City görmüş adam bu

• Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    böyle objektif yorumlar görmek güzel teşekkürler hocam
  • Düşün Talisca ve Pepe yok.
  • Negredo formayı aldı
  • Jefferson Starship kullanıcısına yanıt
    bayern tek kale oynamadı mı?
  • Açarsan beyern muzigini

• Son yıllarda en iyi yönetilen derbiydi sanırım.Top falan oynamadık.Attığımız golde ofsaytmış heralde maçın heycanıyla dikkat edemedim ben.Lig tekrar başladı şuan.Tebrik ederim hepinizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enkei

30 yaş üstü topçuları yıldız diye doldurdular takıma. Takım huzurevinden farksız takımda genç oyuncu yok dediğimizde burda "fm oynamiyoruz len" diyen braindead insanlar nerdeler şimdi? Tabii ki mağaralarına kaçtılar Allahın futbol cahilleri.

yaş falan hikaye. Bizim takım tam motivasyon çıktığında ligimizin gayet üzerinde bir takım.
  • Elinde biriktirdiklerini ikinci yarı ortaya döken hocaya da ayrıca teşekkür.

Negredo çok büyük karakter. Büyük maç oyuncusu, Love ise anadolu golcüsü imiş aldandık.
  • Beyler fenerin golü ofsaytmı değilmi kural açık gerçi ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Evet oynadı. 80 dakika 10 kişi kalan rakibine karşı. Aksini söyleyen yok zaten. Siz ne yaptınız peki? Ofsayttan gol attınız, rakibinize penaltı verilmedi. Buna rağmen sahanızdan çıkamadınız.
  • Metin Tekin: "23 haftadır izliyorum, Fenerbahçe'nin bu kadar ezildiğini görmedim"

• quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Negredonun kariyerine açıp bakmadan şurda bik bik bik öten tipler var. Real City görmüş adam bu

Maalesef çok sığ bir yorum. Her kariyeri iyi olan oyuncu futbolu bırakana kadar aynı performans ile mi oynuyor? Son maçlarda bir çok gol kaçırdı, Negredospor lu değilim Beşiktaşa zarar veren hiç bi oyuncuyu ölümüne savunmam. Kötü oynayanı söylerim.

• Yerin dibine sokmak mantıklı değil bu takım var şu anda.Su anda bu takım 13 maç yapacak.İzleyıp destekleyeceksın bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

QUARESMA

N'apacak Negredo diyordun aldın mı cevabını?

Aldım cevabımı sen kazandın en büyük sensin. Negredo son maçlarda iyi değildi, ayrıca maçı Quaresma aldı Negredo pas verdi diye almadık.

Atın şu fanatizm ergenliğini üstümüzden be yavrum, ağlamayın bana.

En büyük kim onu bilmem de futboldan anlamadığını ortaya koydun, Negredo hep böyle oynuyordu zaten. Quaresma,Lens adamın asistlerini yiyordu. Yanıldığını kabullenmek bu kadar zor olmamalı Yazdığın mesaj ortada "Negredonuz" demen her şeyi açıklıyor zaten.

Peki, öyle olsun bakalım.

öyle olsun, KARDEŞŞŞŞ

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

uefa tinere izin vermedi maçtan önce yoksa bayerini de öperdik sizin gibi
  • 
Sayfa: önceki 43424343434443454346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.