Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muratdem88 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
106.305
Cevap
181
Favori
3.537.011
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      362 Mesaj
      21 Şubat 2018 19:38:21
      quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

guntekin onayin bir lafi var buyuk maclar buyuk oyuncular ile kazanilir diye niye pepe degilde vida ? cunku vida sl kalitesinde bi topcu degil belkide bu seviyeye ilk defa bizimle cikti ama pepe her sene duzenli olarak slde forma giydi iste fark.ve bu seviyede atiba talisca vida gibi adamlarin defolari ortaya cikiyor

Adam Şampiyonlar liginde 24 maç oynamış. Kiev ile son 16’ya çıkmış. Bu seviyeye ilk defa bizimle çıkmadı yani. Ayrıca kırmızı kartta Vida’nın zerre hatası yok. Laf edecekseniz Atiba’ya edin. Bakmadan ezbere geri pas atarsa böyle olur işte. Bütün maçın içine etti.

Kesinlikle. Vida'da suç bulan varsa bıraksın futbol izlemeyi. Orada o topu kesse herkes kahraman ilan edecekti, kırmızı yeyince çöp oldu.

En büyük suç o seviyede o saçma pası atan Atiba'da. Atiba mac boyunca da kötü oynadı zaten. Bu seviyeyi kaldıramıyor adam artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      1445 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      selates

21 Şubat 2018 19:39:47
      Atiba, Lyon maçında da takımın en kötüsüydü. Fabri'ye verdiği kısa pastan sonra adam ne yaparsan yap der gibi yürüyüp gidiyor. Taca atsa maç 1-1 bitecekti.

Önemi yüksek ne kadar maç varsa hepsinde inanılmaz hatalar yapıyoruz maalesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      21 Şubat 2018 19:43:21

Şenol Güneş modasının flaş rengi bordo mavi.

Pazar günü yine bu renkleri fener maçında görürmüyüz.
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      1445 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      selates

21 Şubat 2018 19:50:35
      Şenol Güneş yarın saat 12’de Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyecek.

Neden acaba?

• Yarbay
      6554 Mesaj
      21 Şubat 2018 19:54:15
      quote:

Orijinalden alıntı: selates

Şenol Güneş yarın saat 12’de Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyecek.

Neden acaba?

İnşallah sözleşmesini uzatırız

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Yüzbaşı
      432 Mesaj
      21 Şubat 2018 19:55:47
      vidaya suc bulmuyorum asla vida atibayi kurtarayim derken faturayi kendi ustlendi anlamadigim olay su evet caner ile atiba sahanin en kotusu ki ligte bile kotuler niye hala atibada israr ediliyor ? tolgay senol hocaya ne yapti ?

vida madem o kadar tecrubeli orda o hareketi hicbir stoper yapmaz dkk 15 ya o riske girilmez birak atsin golu hic degilse belki atiba degisikligi gelirdi 11 - 11 devam ederdi mac zaten yenilicez belli ama bu seviyede hatasiz oynaman lazim ki fark yeme aynisi kiev dede oldu 6-0 zaten bizim takimin kimyasi hemen bozuluyor en ufak bi kartta takim direk bayraklari indiriyor

|
      |

• Yüzbaşı
      720 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:02:20
      Pozisyon %100 Atiba'nın hatası. Vida'daki tamamen stoper refleksi, çünkü düz koşan adama karşı terse dönüp birden hızlanıp yetişmek imkansız, fakat bu pozisyonda kayarak topu söküp alabilirsin de. O da bunu yaptı fakat karşısındaki de Lewa... Yani istese geçer golü alırdı ama zaten atacaklarını bildiği için rakibi eksiltti hiç kasmadı kendini.

Hala Fb maçına Atiba yazan var, iç sahada Atiba'ya gram ihtiyaç yok.

Xiaomi Mi A1 - B&O H3
    • Yüzbaşı
      720 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:04:00
      Allah korusun.
      |
      |

Xiaomi Mi A1 - B&O H3
    • Yüzbaşı
      720 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:05:27
      CESUR &#129413;

@CesurJK

ŞG yarın istifa ediyor yerine gelen sergen 12/12 ile şampiyon oluyor, nası kafa yeni aldım bu malı

Hahahaa iyi güldüm akşam akşam
      |
      |

Xiaomi Mi A1 - B&O H3
    • Yüzbaşı
      287 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:05:49
      quote:

Orijinalden alıntı: selates

Neden acaba?

İnş istifa ettiğini açıklar.
      |
      |

• Teğmen
      155 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:11:59
      Cezalıydım döndüm. Dün en korktuğum şey başımıza geldi Lewa o pozisyonda gol atsaydı da 10 kişi kalmasaydık keşke 2 farkla felan yenilirdik. 11'e 11 Barca'nın 4 yediği yerde bu sonuç şaşırtıcı olmadı tabi. 2. Yarı Lens'in girmemesi ,yenik durumdayken değişiklik için 80 dk beklemenin açıklaması yok. Umarım derbiyi alırız da işler lehimize döner.

|
      |

Bir aptalla asla tartışma. Seni önce kendi seviyesine çeker, sonra da tecrübesiyle yener
      - Mark Twain
    • Binbaşı
      1365 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:18:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Pozisyon %100 Atiba'nın hatası. Vida'daki tamamen stoper refleksi, çünkü düz koşan adama karşı terse dönüp birden hızlanıp yetişmek imkansız, fakat bu pozisyonda kayarak topu söküp alabilirsin de. O da bunu yaptı fakat karşısındaki de Lewa... Yani istese geçer golü alırdı ama zaten atacaklarını bildiği için rakibi eksiltti hiç kasmadı kendini.

Hala Fb maçına Atiba yazan var, iç sahada Atiba'ya gram ihtiyaç yok.

aynen çok net lewandowski attırdı vidayı adam ters ayağıyla sadece topa dokundu aldı faulü ama bence çok ağır bu tür kırmızı kartlar sonuçta oyuncunun faul niyeti yok rakip oyuncu kendine faul yaptırıyor.
      |
      |

Losing virginity is for losers. I'm not a loser!
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:18:59
      İstifa edeceğine ihtimal vermiyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      390 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:23:12
      son yılların en kötü bayerni oyuncular bile söylüyor vida maçı yaktı bence beşiktaş 10 kişi kalmasa golüde bulurdu en azıdan 2-1 3-1 fln yenilirdi 5-0 hiç haketmedi yazık oldu
      |
      |

Samsung Galaxy S7 Edge
    • Kurmay Yarbay
      1445 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      selates

21 Şubat 2018 20:28:56

• Yüzbaşı
      564 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:29:27
      İnsanoğlu işte. Açgözlülük her zaman tavan. İnşallah seneye Şenol Güneş gidip de şöyle "sağlam" bir yabancı hoca gelir de üçüncülük serinize kaldığınız yerden devam edersiniz. Gözünüz açılır o zaman. Yahu 10 kişi kaldıktan sonra Adriano'yu sola koysa kaç yazar. 15. dakikada gitti tur dün. Gerisi formaliteydi. Adam 115 yıllık tarihinizde görmediğiniz çapta bir şampiyonlar ligi takımı yarattı. Diyorum ya inşallah sağlam bir hoca gelir seneye :D Şöyle Bilic tarzı falan

• Yarbay
      2038 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:29:35
      Medel, Pepe, Fabri biraz da Adriano dışında kendini zorlayan düzgün mücadele eden bi oyuncumuz yoktu dün akşam. Nasıl böyle kabullenmiş ruhsuz oldular bu oyuncular anlamıyorum ya hala moral düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slord236 -- 21 Şubat 2018; 20:30:10 >

• Er
      3 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:30:43
      quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Yani artık takımlar arası farklar artıyor kolay kolay cl çeyrek felan kurmasın kimse sonu bu oluyor çıtır çerez takım haline geliyorsun büyük başlar için yani senin gözünle Tromsö,Vardar,Östersund,Hapoel,Skenderbau,Valerenga ne ise Bayern,Real,Barcelona gözünde de sen osun

Öyle çeyrek onu yendim bunu yendim tatavalarını yapmaya gerek yok emin olun artık ffp ilede bizim gibi takımların şansı hiç yok mali olarakta buhranda takımlar görüyorsunuz Drogbalar Sneijderler Deividler Alexler geldi gitti ama bir daha gelmez sadece hatıralarda kalır yeni dünya düzeni ilede takımlşar arası uçurum gittikçe büyüyor artık Cl Bayern Barcelona Real şuanki gelişimle PSG City ManU gibi takımların oyun alanına dönüştü ha grup aşamasında es kaza yenersiniz belli olmaz ama sonraki tur süpürülürsünüz.Kaçış yok.

Gs 4 senedir gidemiyor evet uzun bir süre ve en son gittiği senede çok kötü sonuçlarla bitirdi

Fb 10 sene oldu en son ben Üniversitedeydim o aralar yıllar yıllar oldu.Bunu dememden kasıt bu takımlar artık unutuldu.Shkatar Porto,Benfica gibi değil yada Kiev devamlılık esas bu turnuvalarda.Yoksa unutulursun.

Bizim takımlar orta karar takımlar oldu artık underdog denilen gruplarda belki 3-5 süpriz yapar ama sonra ham yapılıp giderler eski saf futbol yok zaten geçmişte yapılan o çok iyi oyuncuların alındığı defalarca kadro değişildiği bu tutmadı mı sorun değil deyip bir dönemde sıfır kadro kurulduğu yıllar geride kaldı

yemesini bilen çıkarmasını bilir hesabı yada ne ekersen onu biçersinde denebilir Beşiktaş Feda ile Gs mali buhran ile Fenerde ffp ile tıkıldı kaldı borçlar 2 Miyarı aşıyor ve biri durmasa bu batık bankalardan daha da yemlenecek çok şahıs var menajer cart curt düşünen yok sonra bu takımlar niye böyle yönetim istifa demekle iş bitmiyor sanki geçip bir klüp yönettiniz mi başına menajer oynamaya benzemez o işler.Binlerce kişinin kahrını yükümlülüğünü hakareti ve unun yanında sonuçlarınada katlanmak zorunda kalıyorsun.Her yeni gelen sıfırdan bir şey almıyor öncekilerin hatalarının sorumluluğunuda üstüne alıyor yani devamlı sorunlu bir yönetim el değiştiriyor.

Galatasaray 4 senedir mi gidemiyor

En son 2015-2016 sezonunda gittik ,yani 2 sene önce.Yani sonra bir şey deyince kızıyorsunuz.Biraz araştırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Call -- 21 Şubat 2018; 20:33:4 >

• Yüzbaşı
      311 Mesaj
      21 Şubat 2018 20:31:46
      quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Medel, Pepe, Fabri biraz da Adriano dışında kendini zorlayan düzgün mücadele eden bi oyuncumuz yoktu dün akşam. Nasıl böyle kabullenmiş ruhsuz oldular bu oyuncular anlamıyorum ya hala moral düzelmedi.

+ Adriano çok iyiydi o yasta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impact_24 -- 21 Şubat 2018; 20:32:16 >

• Yarbay
      2979 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      N3DV3D11

21 Şubat 2018 20:33:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Last Call

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Yani artık takımlar arası farklar artıyor kolay kolay cl çeyrek felan kurmasın kimse sonu bu oluyor çıtır çerez takım haline geliyorsun büyük başlar için yani senin gözünle Tromsö,Vardar,Östersund,Hapoel,Skenderbau,Valerenga ne ise Bayern,Real,Barcelona gözünde de sen osun

Öyle çeyrek onu yendim bunu yendim tatavalarını yapmaya gerek yok emin olun artık ffp ilede bizim gibi takımların şansı hiç yok mali olarakta buhranda takımlar görüyorsunuz Drogbalar Sneijderler Deividler Alexler geldi gitti ama bir daha gelmez sadece hatıralarda kalır yeni dünya düzeni ilede takımlşar arası uçurum gittikçe büyüyor artık Cl Bayern Barcelona Real şuanki gelişimle PSG City ManU gibi takımların oyun alanına dönüştü ha grup aşamasında es kaza yenersiniz belli olmaz ama sonraki tur süpürülürsünüz.Kaçış yok.

Gs 4 senedir gidemiyor evet uzun bir süre ve en son gittiği senede çok kötü sonuçlarla bitirdi

Fb 10 sene oldu en son ben Üniversitedeydim o aralar yıllar yıllar oldu.Bunu dememden kasıt bu takımlar artık unutuldu.Shkatar Porto,Benfica gibi değil yada Kiev devamlılık esas bu turnuvalarda.Yoksa unutulursun.

Bizim takımlar orta karar takımlar oldu artık underdog denilen gruplarda belki 3-5 süpriz yapar ama sonra ham yapılıp giderler eski saf futbol yok zaten geçmişte yapılan o çok iyi oyuncuların alındığı defalarca kadro değişildiği bu tutmadı mı sorun değil deyip bir dönemde sıfır kadro kurulduğu yıllar geride kaldı

yemesini bilen çıkarmasını bilir hesabı yada ne ekersen onu biçersinde denebilir Beşiktaş Feda ile Gs mali buhran ile Fenerde ffp ile tıkıldı kaldı borçlar 2 Miyarı aşıyor ve biri durmasa bu batık bankalardan daha da yemlenecek çok şahıs var menajer cart curt düşünen yok sonra bu takımlar niye böyle yönetim istifa demekle iş bitmiyor sanki geçip bir klüp yönettiniz mi başına menajer oynamaya benzemez o işler.Binlerce kişinin kahrını yükümlülüğünü hakareti ve unun yanında sonuçlarınada katlanmak zorunda kalıyorsun.Her yeni gelen sıfırdan bir şey almıyor öncekilerin hatalarının sorumluluğunuda üstüne alıyor yani devamlı sorunlu bir yönetim el değiştiriyor.

Galatasaray 4 senedir mi gidemiyor

En son 2015-2016 sezonunda gittik ,yani 2 sene önce.Yani sonra bir şey deyince kızıyorsunuz.Biraz araştırın.

3-4 farketmiyor ki benim orada kastettiğim nedir anlayamaışsın sürerlik önemli sürerlik istersen 2 senede 1 git Shaktar Kiev Porto Benfica çok kötü sonuçlar alsada hep oradalar mesela Gs en son rezil bir şekilde veda etti ama veda etmek önemli değil seneye tekrar o potaya girmek önemli özellikle bizim lig takımları için hem marka değeri hemde mali olarak zarar ediyorsun ayrıca oyuncu tercih etmiyor bizim takımları yer almadığından avrupa turnuvalarında buda önemli.Bilmem anlatabildim mi.

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899

HızlıCevap

Reklamlar
modasor
chat.gen.tr
paykasa
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,230
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.