Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43234324432543264327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ckmz17

eger takim 1 golcdaha yerse hepsi havlu aticak ve kacinilmaz son gelicek

bu takim sabaha kadar oynasa fenere gol atamaz

takim ne zaman ileri ciksa kanatlar yerinde yok bu takimin kanatlari nerde acaba ? babel q7 nerde geziyor

Polyanna mısınız?

İlk yarı oyunu ile zaten bitti, gol yemeye ne hacet?! Konya maçı ile bitmişti gerçi ya neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ademis kullanıcısına yanıt
    Kuralları felan boşverin kafanızı karıştırmayın. Top Vidadan geliyorsa ofsayt değil. Top Vidadan sekiyorsa ofsayt. Top sizce Vidadan sekiyo mu bu pozisyonda yoksa Vida topa vuruyor mu? Ofsaytın cevabı bu soruda. Sorunun cevabıda size kalmış pozisyona göre değerlendirin işte. Bence Vida topa isteyerek vuruyor

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Orada Vida kaleci konumunda çünkü Fabri pozisyonun ilerisinde. Yani şut çekildiği anda bile ofsayt konumunda Fernandao.

Kural kitabını okumuyorsunuz, futbol hakkında gram bilginiz yok bari boş yapmayın.

• Cüneyt Beşiktaş'ı beklenildiği gibi katlediyor. Bu adam tt arenada bizimde 2 net penaltimizi vermedi. Ayrıca vidaya gösterdiği sarı komedi.

• Yenilelim hoca da bıraksın şu noktada yeter bu kadar.

• Taktiksel akıl anlamında FB'ye ezildik. Ne teknik direktörüm ne futbolcu ama ben FB'nin nasıl başlayacağını daha Cuma günü yazdım. Önde bastılar, 2 tane top kalemizde tehlike yarattı ve üçüncüde yedik. İki tane kaptırmışsın, hemen B planına geç uzun oyna. Ama maalesef teknik kadro bizim gibi seyrediyor.

1-0'dan sonra da FB hemen BJK'yi en kolay kitleyen formasyona dönüverdi. 11 kişi topun arkasına geç, ligde pek çok takımın rahatlıkla durdurduğu BJK'yi iptal et. Zaten Ozi ve Talisa da yok, sabaha kadar oynasak bireysel bir performans dışında gol pozisyonu üretmemiz zor. Arkasından çok laf ettiğim Q7 beni çok utandırdı, ondan ve Medel'den başka skora ve oyuna itiraz edip değiştirmeye çalışan yok.

Bu kadar basit teknik kadro hatalarını anlamıyorum. Bir haftadır yayınlanan spor programlarını izlesen aslında FB'nin ne oynayacağını belki 10 kişiden dinlersin. Ama yok işte olmuyor bir türlü.

• Ayrıca fenerin gölü net ofsayt bu kadar olmaz arkadaş.

• Sezon başında ne ekersen onu biçersin. Bu takım bildiğin enkaz yığını olmuş.

Talisca ve Pepe'yi çıkar Beşiktaş takımı ligin alt sıralarındaki sıradan Anadolu takımlarından farkı kalmadı.

2.devrede değişen bir şey olmaz bu mantalite ile. Ruh yok, istek yok takım bırakmış bariz belli.
  • Rıdvan Dilmen: "Cüneyt Hoca, Avrupa'da maç yönetiyor, burada idare ediyor. Fenerbahçe'nin golü ofsayt. Isla penaltı yaptırmak için, Quaresma penaltıyı almamak için çok uğraştı. Bir açıdan gördüğüm, pozisyon penaltıydı.
  • Ahmet çakar ofsayt dedi

Erman toroğlu ofsayt dedi

Rıdvan ofsayt dedi

Hata büyük vahim hata dediler hala ofsayt değil diyen varmı

• K E N kullanıcısına yanıt
    aynen konya ve bursaya puan verdik film koptu cok dogru

• Tolgay balonunu da goruyoruz yine. Bu vasat ovuculer su adami bisey saniyor. Les gibi dumduz 6 numara. Bakin 8 numara bile degil. Ve bu adam bugun forvet arkasinda oynuyor. Takimi kapatip gidelim yeni sezona hazirlanalim bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle067

quote:

Orijinalden alıntı: GuardianN-

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Böyle bir şeyden gurur duymuyorsunuzdur umarım ?

kulubun yaptıgı tam bir eziklik.

İşine bak boş yapma ben staddayim müzik tüm stada veriliyor. Anca işkembeden sallayın .

• Ofsayt gol geçmiş olshn arkadaşlar

• FunYouFools kullanıcısına yanıt
    senin mantığınla kaleciden dönen topların hiçbiri ofsayt olmaz.

pozisyon net ofsat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunYouFools

Kuralları felan boşverin kafanızı karıştırmayın. Top Vidadan geliyorsa ofsayt değil. Top Vidadan sekiyorsa ofsayt. Top sizce Vidadan sekiyo mu bu pozisyonda yoksa Vida topa vuruyor mu? Ofsaytın cevabı bu soruda. Sorunun cevabıda size kalmış pozisyona göre değerlendirin işte. Bence Vida topa isteyerek vuruyor

Okudum öyle bir şey yok.

"top, kale direkleri, üst direk, müsabaka hakemleri veya bir rakip oyuncudan
    geri döndüğünde veya sektiğinde"

ayrım yok yani.
  • FunYouFools kullanıcısına yanıt
    Vidanın vurduğu top ofsayt olmayabilir,ben guliano vurduğu an Fernandao ofsayt durumunda diye biliyorum,yanlış ise yanlış biliyorum

• Vİda Negredo hamlesı ve sonrasında Atiba Lens hamlesı olabılır hatta böylesi daha mantıklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unfaithful-x

ofsatyla alakası yok. Göz doktoruna git.

fb yine kötü futbol oynuyor ama sakin bjk gereksiz agresif ve her şeye itiraz modunda. 2. yarı da böyle devam ederlerse maçı kesin verirler.

Sen önce futbolu öğren de sonra tavsiye ver.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi evimizde rezil bir top oynuyoruz kimse hakeme bahane bulmasin al ver q7 ye baska bir taktik yok gobekten delemiyoruz. Sagli sollu orta geliyor iceride 1.50 lik Vagner. Kardesim Negredo neden kenarda sen kendi evinde kontra atak mi oynamayi planliyorsun? Pepe yok defans daginik , Talisca yok sut cekilmiyor sanirim ilk yarida tek sutumuz var. Sizi bilmem ama bu gozler Milne nin BJK sini de izledi Senol hocaya saygim var buyuk isler yapti ama artik misyonu bitti. Baskan bu kadar arkasinda durdukca hos bir yere gidecegi yok. Cok sevdigi TS her zaman onun icin uygun durumda...
  • 
Sayfa: önceki 43234324432543264327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.