Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.776.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42914292429342944295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben hocanın son konuşmalarından sonra umutlandım, yalan yok.

Pazar günü kartal ya kanat açacak ya da iniş yapacak...
  • O bu değilde şu Konya İle Bursa artık düşsün şu lanet klüplere yatmasın kimse artık zaten gösterdikleri performanslada düşmeyi sonuna kadar hakediyorlar çirkef takımlar.

•  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Kafayı yedirtecek artık bu adam hala ne Atibası ne zaman kesilecek şimdi değilse? Böyle çıkarsa kadro yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atiba bu takımın en büyük el freni bir gün herkes anlayacak bunu ama iş işten geçmiş olacak. Tek olayı temposu ve garanti paslarıydı o da yok ne kaldı geriye?

• Elimizde oyuncu yok mecbur bu kadro çıkacak. Sakat Gg ya da 1 aydır maça çıkmayan Tosic'in oynaması riskli olur. Necip mi oynasın orta sahada ne istiyorsunuz anlamadım? Tek sıkıntı Q7 şaklabanı şu kadroda ama ona da ne desek boş artık.
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    İnşallah sadece muhtemel olarak kalır.
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam.

Bence kadro şöyle olmalı:

Fabri

Gg Vida(Tosic) Medel Adriano

Lens Oğuzhan Tolgay Babel

Negredo Love

Biz hala neyden çekiniyoruz 90 dk kapanacaklar zaten. ++ kaybedecek neyimiz kaldı ki?

Atiba ve Quaresma kesilmedikçe beklentim yok benim. Quaresmaya verilen kredinin 10da biri Lense vermedi, bir gol kaçırınca hoca kafayı yiyor kenarda, Q7 her maç kaç tane kaçırıyor onlardan hiç tepkisi olmuyor hocanın.

• Beşiktaş taraftarına farz olan açıklamalarıyla haftalardır hakemi baskı altına alan ve Aziz babasının talimatlarıyla ortalığı geren Aykut Kocaman’ı o stattan sağ çıkarmamaktır.Beşiktaş taraftarı çok light kaldı son senelerde şunun bi kafası gözü yarılsın 1-2 ay yoğun bakımda yatsın istiyorum

• Bütün takımlar istisnasız bize kapanıyor, neden Tolgay-Oğuzhan oynamayız ki? Sene başından beri şunu soruyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Ben hocanın son konuşmalarından sonra umutlandım, yalan yok.

Pazar günü kartal ya kanat açacak ya da iniş yapacak...

Ya zaten umut hep var cunku takımın kalıtesini biliyoruz.Bu yuzden zaten kızıyoruz ya ben mesela bu yuzden kızıyorum

Eğer bıraz oynamış olsak ligi bitirmiş , Bayern deplasmanından da 2 gol ıle dönmüştük ya ..

Hoca gecen sene de derbı oncesı bu tur toplantı yapmıştı.Bu sene de yaptı ama yönetım nerede ! Yıne yalnız bırakıldı adam.Asıl yonetımın de orada olması lazımdı

Bu takıma hoca ıcın yardımcı antrenör değil bir medya iletişim sorumlusu şart aslında.Yoksa yardımcı falan çok gerek değil.Cunku yardımcılar kısıtlıdır .Hocanın oyuncuların davranışları vücut dilleri falan çok sorunlu.İletişim psikoloji falan bunlar çok önemlı şeyler ve bizde saha içini direk etkiliyor malesef

Mumkunse yabancı altyapısı olan bır medya iletişim danışmanı falan gelmeli ,bu konuda da bır adım atmalıyız Türk takımları bu konuda hiçler çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar muhtemel 11 bu daha 2 gün var ya Durun daha muhtemel 11 üzerimden yorum yapmak nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Normalde bu kadronun fenerin içinden geçmesi lazım hakem saçma sapan kararlar vermezse.

• quote:

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Başka tercih yok malasef

• Dostlar rüyamda gördüm 3-0 yeniyorduk

2 golü vagner atıyordu diğerini göremedim

Pazar editlerim.
  • Caner hiç bir şartta oynamasın mümkünse.Zaten ilk Fb maçında da berbattı artı olarak defansı da berbat.Oynayacaksa sol kanat oynasın sol bek olarak Adriano var elimizde kullanmıyoruz.
  • Adidas'ın European Nights serisinde Beşiktaş için yaptığı video, çok başarılı...Yorumlarda birisinin söylediği gibi Beat akıyor adeta..Şam & Maestro / Sağır Edici haftaya çıkıyormuş bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorsese75 -- 24 Şubat 2018; 0:17:27 >
  • Bu sene hoca takımı çok geriye götürmüş bu çok açık.. tüm dikkaetini Cl vermiş.

ligi sallamış hoca. halada salllıyor iş işten geçmek üzere.

biz bursa ile berabere kalıyoruz gs 5 atıyor..

konya ile berabere kalıyoruz. akhisar 3 atıyor.

Pazar günü tüm ümitlerimiz tükenebilir.

böyle bir durum olursa. şenol güneş anında istifa etmeli.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Candaş var işte kulübun parasını yiyip dergi çıkaran soytarı.

Başkan çok yanlış vasıfsız adamları topladı etrafına. Görüntülerle tüm saçmalıklarla çıkıp yönetimin konuşması lazımdı, hocanın değil. Adam saha içinde kalmak istedikçe mecburen bu işi de üstleniyor, çünkü takımını korumak istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorsese75

Adidas'ın, European Nights serisinde Beşiktaş için yaptığı video çok başarılı...Yorumlarda birisinin söylediği gibi Beat akıyor adeta..Şam & Maestro / Sağır Edici haftaya çıkıyormuş bu arada..

Link

• 
Sayfa: önceki 42914292429342944295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.