Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.776.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42884289429042914292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fabrice

Talisca'nın FB maçında olmamasının dezavantaj olduğundan emin değilim. Orta sahada pas trafiğine dahil olmayan, defansa katkı vermeyen bir Talisca yerine bu maçta Oğuzhan ya da Tolgay'ı tercih ederim.

Talisca'nın olmamasını dezavantaj olarak görmemek gerektiği konusunda bir istatistik size;

http://haber1903.com/n-2639-taliscasiz-besiktas-ne-yapiyor.html

Bu sezonun belki de en iyi oyununu sergilediğimiz evimizdeki GS maçında Talisca oyuna 82'de girmişti hatırlarsınız. Talisca olsaydı Fenerin en güçlü olduğu merkez orta sahayı tamamen kaybedecektik. Pepe büyük eksik ama Talisca bu maç için bence değil.

Bir de Allah yüzümüze güler de Q7 bugün yarın sakatlanırsa galibiyet ihtimalimiz daha da artar.

• Ezber boz, korkma, taraftarını arkana al ve çift forvet çık delik deşik et.

Orta sahayı Medel Tolgay defansif anlamda da ofansif anlamda da toplar. Stoperde Tosic Vida yeter Fernandao'yu tutmak zor değil.

Negredo'nun dağıtacağı paslara ihtiyaç var yanımda 10 no yokken Negredo 10 no esintileri sağlıyor, kanatlar ve Love iyi pozisyonlara girer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louie-Andy Anderson

Mehmet Demirkol çok doğru bir noktaya işaret etti.Bu takımda maaş dengesi yok arkadaşlar bir oyuncu 1 alırken diğeri 2-3 katı alıyor en fazla 1.5 katı olması lazımdı.En basitinden bizim 2015 ve 2016'da ki kadromuzda maaş dengesi çok iyiydi en fazla maaşı alan gomez 3 milyon euro aldı şimdi ki forvetimiz 5 e yakın alıyor vidaya verilen maaş artık bardağı taşıran son damla oldu.Oğuzhan,Atiba,Tolgay,Quaresma gibi futbolcularımız bu duruma gizliden veya sesli tepki gösteriyorlar takım içinde saha içinde de ki kötü oyun takım içinde ki mali huzursuzluğa bağlıdır.Pepeyi bu durumdan bağımsız tutuyorum adam kuruşuna kadar hakkını verdi haksızlık etmeyelim şimdi

ben boyle bir seyi kabul etmiyorum. sen topcu olarak bir sezon oynayip sonrasinda da oynadigin oyuna gore bir para oneriliyor ve ya kabul ediyorsun yada etmiyorsun. kabul ediyorsan da bu bedele razi gelmissin demektir. o zaman anlasmasini kisa donemli yapip bir yada iki yil sonra daha cok kazanmayi dusunerek sozlesme yapsin yada cenesini kapatip topunu oynasin. neticede yuksek maas alan adamdan gereken verim alinamadiginda yollaniyor. dolayisiyla topcu baskasinin maasiyla ilgilenmeyecek ve kendi performansini nasil tam kullanir ona bakacak. seyirci olarak o beklentiyle gidiliyor cunku.

• FB maçı için zihin cimnastiği yapalım.

Tahmin ediyorum bizim maçta FB öncelikle beraberliği almak isteyecek. Dolayısıyla bizim yarı alanımıza yerleşip set hücumu yaptığını, eğer skor avantajı elde etmezsek, çok görmeyeceğiz. FB'nin tercih edebileceği (2) ana strateji var;

1) 11 kişi topun arkasına geçerek bizi kendi yarı alanlarında karşılamak. Bunu yaparak bizden puan alan takımlar var, Malatya, Akhisar, 10 kişi kalan Kayseri ilk aklıma gelenler. Oyunu dar bir alana sıkıştırdıklarında biz çaresiz topu Q7'ye aktarıyoruz. O da sağolsun sağa dönüyor, sola dönüyor saniyelerce topu ayağından çıkarmıyor. Q7'ye ikili üçlü baskı ile topu kaparak - ki zat-ı muhterem asla kaybettiği topu kovalamaz - bizim sağımızdan hızlı bir şekilde kalemize inebilir. Fakat ben böyle başlayacağını sanmıyorum FB'nin.

2) Benim tahminim FB Başakşehir maçında olduğu gibi önde baskıyla başlayacak. Bu sene maalesef defanstan top çıkarmakta çok zorlanıyoruz. İkinci bölgede kaptırdığımız toplardan çok gol yedik, en son örnek Bayern maçı. FB'nin ileri dörtlüsü ve iki merkez orta sahası bu oyunu çok başarılı oynayabiliyor. Başakşehir maçında hiç set hücumu yapmadan ilk yarı 3-0 öne geçebilirlerdi. Muhtemelen bizi ikinci bölgenin hemen başında karşılayacaklar.

Burada Talisca'nın bu maçta olmaması bence avantaj oldu. Ozi - Tolgay - Medel (Atiba) burada kuracakları üçgenler ile önde baskıyı aşabilirler. Ayrıca Tolgay'ın uzun topları fena değil, çok sıkışırsa ters kanada uzun oynayarak FB'nin orta sahasını bypass edebilir. Oyun içerisinde bu orta saha üçlüsü yer de değiştirebiliyor.

Soru şu; Dirar - Souza - Topal - Aatıf ortasahasıyla (hatta çoğu zaman Guiliano'da katılıyor bu ekibe) kafa kafaya çarpışmalı mıyız yoksa uzun toplarla bypass mı etmeliyiz. A. Avcı inatla pas oyunu oynadı ve perişan oldu. Bu sorunun cevabı maçın gidişatına göre belli olacak. Orta sahayı pasla geçebiliyorsak ne mutlu, geçemiyorsak kanatlara uzun top deneyebiliriz. Kanatlara gidiyorsak da sonrasında içeri nasıl gireceğimize dair bir planımız vardır umarım, yok orta-kafa devam ise zaten işimiz mucizelere kalır.

Maalesef ŞG klasik inadıyla Q7 ile başlayacak. En büyük korkum o kanattan kaptırılacak toplar. Kaptırmasa da yapacağı şey yine taç çizgisinden 40 metrelik şişirme ortalar. Talisca'nın olmadığı Ozi ve Tolgay gibi skora çok katkı vermeyen orta sahayla sahaya çıktığımızda bize aslında ceza sahasına girerek gol arayan Lens lazım. FB'nin en büyük arızası sol beki. Üzerine yüklendiğinizde de çok bireysel hata yapan bir savunması var. Lens ve Babel gibi rakibi zorlayan oyuncular daha faydalı olur bu maçta. Love'ın da geri çekilerek pas trafiğine iştirak eden ve dribling yapabilen bir forvet olması avantajımıza. Ceza sahası civarında dribling ya da verkaç aksiyonlarımız tehlike yaratacaktır, kart göstertebiliriz, penaltı kazanabiliriz vs.

Velhasıl FB'nin ne oynayacağı ilk 5-10 dakikada belli olur. Bizim hocamız da inşallah "çıkın topunuzu oynayın" ötesinde bir takım tatkik varyasyonlar ve gidişata göre uygulayacağı planlar hazırlıyordur. Aykut hoca bu "maçı kafada oynama" ve maç içi plan üretme konusunda bizim hocadan çok ötede - bakalım nasıl bir maç seyredeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: Louie-Andy Anderson

Mehmet Demirkol çok doğru bir noktaya işaret etti.Bu takımda maaş dengesi yok arkadaşlar bir oyuncu 1 alırken diğeri 2-3 katı alıyor en fazla 1.5 katı olması lazımdı.En basitinden bizim 2015 ve 2016'da ki kadromuzda maaş dengesi çok iyiydi en fazla maaşı alan gomez 3 milyon euro aldı şimdi ki forvetimiz 5 e yakın alıyor vidaya verilen maaş artık bardağı taşıran son damla oldu.Oğuzhan,Atiba,Tolgay,Quaresma gibi futbolcularımız bu duruma gizliden veya sesli tepki gösteriyorlar takım içinde saha içinde de ki kötü oyun takım içinde ki mali huzursuzluğa bağlıdır.Pepeyi bu durumdan bağımsız tutuyorum adam kuruşuna kadar hakkını verdi haksızlık etmeyelim şimdi

ben boyle bir seyi kabul etmiyorum. sen topcu olarak bir sezon oynayip sonrasinda da oynadigin oyuna gore bir para oneriliyor ve ya kabul ediyorsun yada etmiyorsun. kabul ediyorsan da bu bedele razi gelmissin demektir. o zaman anlasmasini kisa donemli yapip bir yada iki yil sonra daha cok kazanmayi dusunerek sozlesme yapsin yada cenesini kapatip topunu oynasin. neticede yuksek maas alan adamdan gereken verim alinamadiginda yollaniyor. dolayisiyla topcu baskasinin maasiyla ilgilenmeyecek ve kendi performansini nasil tam kullanir ona bakacak. seyirci olarak o beklentiyle gidiliyor cunku.

Cenk Tosu mesela, şampiyonlar liginde sürekli oynayıp golünü attı. Lig de oynadı gollerini attı, sürekli o oynuyor fakat yedek kulübesinde Negroda diye bir adam var oynamadan 4.5 alıyor ben ise 1.7 felan. İster istemez derim ki ulan bütün işi nerdeyse ben yapıyorum daha az alıyorum, yönetim biraz iyileştirme yap görüyorsun performansı felan. Mesela oğuzhan'da bunu istiyor, fakat sizinkiler de yanaşmayınca oda saldı kendini. Gerçekten ücreti dengeli yapmak lazım, sıkıntı çıkartıyor.

Futbolculukda değil normal iş hayatında da böyle. Ben iş yerinde adamla aynı işi yapıcam ondan daha önce burda olacağım o gelip 150 lira yevmiye alıcak ben 75 lira, olmaz o iş. Direk gider sesini çıkartırsın patron kimse.

Ama bakarsın ben necip uysal'ım, güzel bir şirketteyim burdan ayrılırsam zaten bu parayı alamam işim de rahat, sesini çıkarmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

valla onu bunu bilmem de fener maçına bu Şenol un love+negredo çift forvet çıkması lazım. çıkmazsa bu Şenol gitsin pazarda limon falan satsın artık arkadaş

Bu fener sinameki.. forvetleri beceriksizin önde gideni takımın biri. yani Avrupa görmüş bursaspor veya kayseri gibi birşey. hatta bu fenere 3-5-2 bile yeter 4 lu defans a gerek yok

talisca pepe yok ama yerleri doldurulur Oğuzhan bi kendine gelsin

- - - - - fabri - - - - - -

gg - - - Adriano--- tosic

q7 - - medel-- atiba-- babel

- - - - - ozi - - - - (tolgay veya töre)

negredo---- love

böyle çıkarsa rahat kazanırız yoksa yine debelenir dururuz

Keşke böyle çıksanız da bi 5 de biz atsak

3lü defans oynuyorsun sadece 1 stoper var defansta.3lü sistemde Cafu ve Carlos gibi kanat beklerin yoksa kanatlarının biri bek biri kanat olur.İkisinin de hücumu ve defansı dengeli olması gerek,iki tane hücumcu kanatla oynayamazsın.Caner ve Gökhanla olur o iş ama şu anki çöp halleriyle değil 5 sene önceki bizdeki halleriyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzole Bant -- 23 Şubat 2018; 13:8:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

FB maçı için zihin cimnastiği yapalım.

Tahmin ediyorum bizim maçta FB öncelikle beraberliği almak isteyecek. Dolayısıyla bizim yarı alanımıza yerleşip set hücumu yaptığını, eğer skor avantajı elde etmezsek, çok görmeyeceğiz. FB'nin tercih edebileceği (2) ana strateji var;

1) 11 kişi topun arkasına geçerek bizi kendi yarı alanlarında karşılamak. Bunu yaparak bizden puan alan takımlar var, Malatya, Akhisar, 10 kişi kalan Kayseri ilk aklıma gelenler. Oyunu dar bir alana sıkıştırdıklarında biz çaresiz topu Q7'ye aktarıyoruz. O da sağolsun sağa dönüyor, sola dönüyor saniyelerce topu ayağından çıkarmıyor. Q7'ye ikili üçlü baskı ile topu kaparak - ki zat-ı muhterem asla kaybettiği topu kovalamaz - bizim sağımızdan hızlı bir şekilde kalemize inebilir. Fakat ben böyle başlayacağını sanmıyorum FB'nin.

2) Benim tahminim FB Başakşehir maçında olduğu gibi önde baskıyla başlayacak. Bu sene maalesef defanstan top çıkarmakta çok zorlanıyoruz. İkinci bölgede kaptırdığımız toplardan çok gol yedik, en son örnek Bayern maçı. FB'nin ileri dörtlüsü ve iki merkez orta sahası bu oyunu çok başarılı oynayabiliyor. Başakşehir maçında hiç set hücumu yapmadan ilk yarı 3-0 öne geçebilirlerdi. Muhtemelen bizi ikinci bölgenin hemen başında karşılayacaklar.

Burada Talisca'nın bu maçta olmaması bence avantaj oldu. Ozi - Tolgay - Medel (Atiba) burada kuracakları üçgenler ile önde baskıyı aşabilirler. Ayrıca Tolgay'ın uzun topları fena değil, çok sıkışırsa ters kanada uzun oynayarak FB'nin orta sahasını bypass edebilir. Oyun içerisinde bu orta saha üçlüsü yer de değiştirebiliyor.

Soru şu; Dirar - Souza - Topal - Aatıf ortasahasıyla (hatta çoğu zaman Guiliano'da katılıyor bu ekibe) kafa kafaya çarpışmalı mıyız yoksa uzun toplarla bypass mı etmeliyiz. A. Avcı inatla pas oyunu oynadı ve perişan oldu. Bu sorunun cevabı maçın gidişatına göre belli olacak. Orta sahayı pasla geçebiliyorsak ne mutlu, geçemiyorsak kanatlara uzun top deneyebiliriz. Kanatlara gidiyorsak da sonrasında içeri nasıl gireceğimize dair bir planımız vardır umarım, yok orta-kafa devam ise zaten işimiz mucizelere kalır.

Maalesef ŞG klasik inadıyla Q7 ile başlayacak. En büyük korkum o kanattan kaptırılacak toplar. Kaptırmasa da yapacağı şey yine taç çizgisinden 40 metrelik şişirme ortalar. Talisca'nın olmadığı Ozi ve Tolgay gibi skora çok katkı vermeyen orta sahayla sahaya çıktığımızda bize aslında ceza sahasına girerek gol arayan Lens lazım. FB'nin en büyük arızası sol beki. Üzerine yüklendiğinizde de çok bireysel hata yapan bir savunması var. Lens ve Babel gibi rakibi zorlayan oyuncular daha faydalı olur bu maçta. Love'ın da geri çekilerek pas trafiğine iştirak eden ve dribling yapabilen bir forvet olması avantajımıza. Ceza sahası civarında dribling ya da verkaç aksiyonlarımız tehlike yaratacaktır, kart göstertebiliriz, penaltı kazanabiliriz vs.

Velhasıl FB'nin ne oynayacağı ilk 5-10 dakikada belli olur. Bizim hocamız da inşallah "çıkın topunuzu oynayın" ötesinde bir takım tatkik varyasyonlar ve gidişata göre uygulayacağı planlar hazırlıyordur. Aykut hoca bu "maçı kafada oynama" ve maç içi plan üretme konusunda bizim hocadan çok ötede - bakalım nasıl bir maç seyredeceğiz.

Çok başarılı bi yorum olmuş. Bence Aykut hoca önde basmayacaktır. Başakşehir’in pas istasyonları olmadığı için öyle bir oyun tercih etmişti. (Epruanu, Emre, Mossoro) Bu maçta özellikle ilk yarım saat beklemeyi tercih edecektir. Eğer Beşiktaş ilk yarım saat gol bulamazsa ibre Fener’e döner. Bu arada beraberlik de Fener’i bozmaz. Bu deplasmandan puan almaktan çok rakibine puan vermemeyi düşünecektir Aykut hoca. Zira önünde sadece GS maçı kalıyor lig bitene kadar.

Burada kilit nokta Şenol hocanın planı olacak. Nasıl bir oyun tercih edeceği önemli. Eğer Aykut hocayı ters köşeye düşürürse ilk yarım saatte golü bulacaktır çünkü dediğin gibi Fener’in defans hattı çok fazla hata yapıyor.

Fenerbahçe ise top ayağındayken özellikle ikinci bölgede ne yapacağını çok iyi bilmiyor. Rakibi uyutuyor ama kendi de uyuyor. Çünkü orta sahada kaliteli ayakları yok. Bunun aksine üçüncü bölgede basınca da başarılı oluyor çünkü orada iş çok çabuk bitiyor.

Özet olarak ben Beşiktaş’ın baskılı başlayıp Fener’in geride karşılayacağını, ilk yarım saatte gol olmazsa ibrenin Fener lehine döneceğini düşünüyorum. Fenerbahçe de duran toptan gol arayacaktır. Zaman zaman da önde baskı yapacaklardır ama bu kadar temiz ayaklı Beşiktaş orta sahasına karşı risk olarak görüyorum ben bunu.

Sonuç olarak da 1-1 gibi bir skor bekliyorum. Fenerbahçe yenemez.

• Arkadaşlar fener maçı için babama maç bileti almıştım fakat gelemiyor.

O bileti eşime devretmek istiyorum fakat olmuyor. Eşimin galatasaray passoligi var.

Acaba maç günü devredebilir miyim ?

Bu şekilde bi hata veriyor
     [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Geberik Atiba ne rakibe yetisebildi ne alan kapatabildi 90dk sahada kaldı. Quaresmanin adını bir kaç kez duydum. 10kisi kaldığımız gibi Tosic i alması gerekirken gitti 2-0 da değiştirdi. İleride tek etkin olan Love'u çıkardı. Bayerni ele demiyorum sana zaten mümkün değildi ama oynanan oyuna bu kadar ihanet edilmez. Sen nasıl teknik adamsın bunlar nasıl alakasız işler. İnadın, ezberin bitirdi biktirdi artık.

Bizi en çok Şenol cezalandiriyor rakip değil. Allah peygamber aşkına sezon sonu istifa et.

Valla hocaya kizmayayim Bayerne karşı hocaya kizmayayim dedim ama quaresmanin 90 dakika kalması hataydi , ilk yarı 2-3 doğru hareketi vardı ama mutlaka lensin girmesi gerekirdi.

Atiba bitik zaten bu adama güvenerek yola çıkılmaz , umarım sözleşme imzalayamayiz.Guzel işler yaptı güzel ayrilalim atiba ile.

yani hangi oyuncu değişikliğini yapmasa idi?
    3ünü de kullandı biliyosun.

• Maçın gidişatı biraz Quaresma'ya bağlı geçen sene yaptığı gibi İsmail'i çalıma dizip kendi vurmazsa rahat alıız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

Geçen sene de gördük Bu takım 10 kişi kalınca köy takımına dönüşüyor. Bir karakter koymak, isyan etmek, başka bir kimliğe bürünmek diye bir şeyden haberdar değiller. 2. bir plan yok, daha doğrusu doğru düzgün bir plan yok konsantrasyon dağılıveriyor hemen, bu sene takım içinde zaten sinerji de yok. Daha dandik takımdan 6 yedik bu akşam 8 tekrarlanabilirdi.

hocam 41 yaşındayım, ayrıca 10-15 yıldır mı ne forumdayım, bu yarbaylığı da maç topiklerinde yapmadım, DH eski ruhuna ait, elektronik analiz ve paylaşımlarım ile yaptım.

ama sabırsız, aşırı kendine özgüveni olan yeni nesil nedeniyle bu paylaşımları bırakalı uzun süre oldu.

Beşiktaşı Popular konularda görünce girmek istedim bu aralar, ama 2 yıldır şampiyon olan, ŞLde harika başarılar elde etmiş takıma Kusarcasına yazılar yazanları görünce dayanamayıp yazmaya başladım burda da.
    yukardaki yazın için demiyorum bunu. bu yazın biraz daha normal eleştiri, katılmamakla beraber..

TAkım 10 kişi kaldığı için mi dağıldı yoksa, Bayern minh karşısında hem de Almanyada 10 kişi kaldığı için mi dağıldı :)
    Kiew maçında, 10 kişi kaldığı için mi dağıldı, yoksa ; ARalı kayında Kievdeki hava koşuularında, deplasmanda, PEnaltı ile 1-0 geri duruma düşmesi ile birlikte 10 kişi kalmsı yüzünden mi dağıldı,

10 kişi kalınca moral bozulması yüreğiyle oynayan oyunculara has özellik oldugunu düşünüyorum. Kuzey ülkelerinin disiplinli oyunlarını sevmiyorum.

bu sene takım içinde zaten sinerji de yok.

ehh.. yok artık..
    bu sene geçen seneden daha güçsüz oynamıyor takım, gol bölgesinde sıkıntımız var , bu nedenle skora yansıtamadık.
    SKOR konuşkanı dolu her yer, sPOR yorumcuları arıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 23 Şubat 2018; 13:57:24 >

• maç öncesi biraz piyano keyfi..

• Avrupa ve ligde en iyi maaş dengesi olan takımlardan birisi beşiktaş, bu geleceğiniz son konu olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Arkadaşlar fener maçı için babama maç bileti almıştım fakat gelemiyor.

O bileti eşime devretmek istiyorum fakat olmuyor. Eşimin galatasaray passoligi var.

Muhtemelen edemezsin hocam. Aynı durumu yaşadım. Passolig denilen sistemde maçların %99 unda logosu olan takımın maçına girebiliyosun.Birkaç yere yazdım, sonuç tabi ki yok. Lanet ettim attım kartı kenara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fabrice kullanıcısına yanıt
    Bir Fenerbahçeli olarak futbol bilginiz ve gözlemleriniz çok doğru yönde öncelikle bunu söylemeden geçmeyim.Aykut Kocamanın maçın başında önde basıp ilk 15-25 dakikalık baskıyı kırdıktan sonra 11 kişi topun arkasına geçerek oynamayı planladığını düşünüyorum. Bjknin kanatları hücum anlamında etkili olduğu kadar defansif anlamda da zaafiyet gösteriyor. Fb Bjknin kanatlardaki boşluklardan 2ye1ler yaparak pozisyon bulmaya çalışacaktır.Aykut Kocamanın ana felsefesi pasa dayalı oyun ve rakibin çıkarken kaptırdığı toplar üzerine pozisyon bulmak.Bunun dışında çok pas yaparak pozisyon bulmaya çalışmak. Bjkye oyun olarak ters geldiği noktada tam burası bu sebeple hakeminde etliye sütlüye karışmama psikolojisini de hesaba katarsak maç kısır geçip berabere bitecek gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Arkadaşlar fener maçı için babama maç bileti almıştım fakat gelemiyor.

Muhtemelen edemezsin hocam. Aynı durumu yaşadım. Passolig denilen sistemde maçların %99 unda logosu olan takımın maçına girebiliyosun.Birkaç yere yazdım, sonuç tabi ki yok. Lanet ettim attım kartı kenara.

eyvah eyvah.... hocam peki babamın passo ligiyle eşim girse ne olur ? Sıkıntı çıkartırlar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

gs'yi ezen kadro:

65'te Tolgay çıkmış, Medel girmiş.
    82'de Atiba çıkmış Talisca girmiş.
    88'de Cenk çıkmış, Negredo girmiş.

Gs'yi o maç Muslera yaktı bunu bilmek lazım.O kilit o hata ile açılmasa maç o hale dönüşmezdi.

• Ben açıkçası derbiden fazla umutlu değilim. Umarım takım beni & hepimizi yanıltır.

Orta sahada üstünlük kuramazsak fb değil hangi takımla oynarsak oynayalım iyi bir netice alamayız. Sezon başından beri verim alamıyoruz. 2.devreye de iyi başlamadık.

Kaderimizi Oğuzhan, Tolgay başta olmak üzere orta sahamız belirleyecek.

Negredo ve Love dan patlama yapmalarını geçtim artık 1 gol atsınlar ona bile şükredeceğiz.
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    bu korkak takımına anlatamazsın adam gelmiş yok sol bekin Carlos yok cafu olmalı falan demiş akıl öğretiyor kendince aferin biz bilmiyorduk içime irfan yağdırdin fenerli kardeş

sen bi kendi takımına bak Fernandao denen kamyon kim la? adamın takımına bak atıf Şedcu.. arada orta sahadan şut deneyen Mehmet topal.. İsmail.. dirar diye birisi var tanımıyorum.. Hasan Ali yi sokakta görsem tanımam.. bak daha defansa gelmedim Neto.. isla.. bu takım şampiyon olursa var ya yazıklar olsun gol atmayı bilmeyen Şenol a. bir tek "ben burda ne arıyorum" diyip twit atan ve bu takıma nasıl geldiğini hala çözemedigim valbuena var. formda olup markajla halledilecek giulyano su var.

böyle tırt takıma önde az bir basıp 3-5-2 yapilmaz da kime yapılır

Bayern maçında On kişi kalınca öldük bittik diyip takımı geriye yaslayip beşlik olan Şenol yerine.. iddia ediyorum fatih terim olsaydı bu hallere düşmezdik bunların da dilinde maymun olmazdık

• Bayern maçı biletleride passolig üzerindenmi satılıyor?

• 
Sayfa: önceki 42884289429042914292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.