Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42494250425142524253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jiu_jitsu1905

Fener bütün bütçeyi gizlice vidaya vermiş maçın başında kırmızı yemesi için....aylarca beklenen güne adam gan dogradı....vida çıkana kadar bayern destur isteyerek geliyordu ama vida fener camiasından aldığı primin hakkını verdi..

Bir gs li olarak harbi üzüldüm vida atilmasaydi %50/50 idi
    Artık fenere patlarsiniz inşallah

Kardeş harbi saçmalamada nirvana yapmışsın. Ne fenermiş arkadaş. Bayern karşındaki. Dünya starı yıldızlarınız böyle hatalar yapmayacaktı. Ayrıca vida atıldıktan sonra uzun bir süre yine birşey olmadı.
    İlk golden sonra çöktü beşiktaş.

Birde beşiktaş yenildi diye burda göbek atacaksınız. Farkında mısınız bilmem ama göğsünde Türk arması olan bir takım Alman arması olan bir takıma yenildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Şenol hocam müthiş taktisyen oyuncu değişiklikleryle maça yön verdi hele Medel-Tolgay değişikliği süperdi

Ben 90+1'de Negredo değişikliğe bekliyordum, hayal kırıklığına uğradım. Yine de hocamın kredisi sonsuzdur.
  • Fener maçından sonra şenol hoca ile yolları ayırma vakti gelmiştir.

nasılsa yine sacma sapan tavırlar sergiliyecek fener macında takımın içine edecek ve biz mağlup olacağız..

adamın fenere karşı bir ezikliği var her yerde bunu belli ediyor.

fener maçında mavi çeket bordo kravat takmaz inş.
  • caner atiba ve q7 şoparıyla olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani böle dinlene dinlene adam döversin ya,öyle bir maç oldu.
    Bir daha kura şansınıza gelen avrupa ligi takımları ile etrafı artislik yapmayın,gerçek cl takımı gelince gerçeklere döndü herkes.
    Sadece yendiği zaman beyfendi olan filozof şenol güneşin ise 90. dakikada 5.0 olmuşken ayakta verdiği taktikler çok etkili oldu.İyi ki şov yapan bir hoca değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 21 Şubat 2018; 0:47:35 >
  • Ben böyle işin ızdırabını...

Ulan buraya kadar gelmişiz bari 11'e 11 oynalım be
  • Vida'dan çok Atiba'ya kızıyorum, öyle geri pası mı atılır, yaktı takımı, yazık oldu. Neyse buraya kadarmış, ülkemizi başarıyla temsil ettik. İnşallah devamı seneye gelir
  • Maç 4-0 olmuş niye medel çıkıyor Tolgay giriyor diyip hocaya bulaşanlar var :)
  • Bu gerizekalı vida yı bu takımda görmek istemiyorum artık. Gidin fransadan sisokko falan bulun bu adam nedir ya ne ayağı iyi ne hızlı ne pozisyo bilgisi yanında pepe olunca fark net olarak ortaya çıkıyor.
  • Medel in çıkarılması doğruydu. Adam nefes alamıyordu artık. Yürekten mücadele etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert-Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: jiu_jitsu1905

Fener bütün bütçeyi gizlice vidaya vermiş maçın başında kırmızı yemesi için....aylarca beklenen güne adam gan dogradı....vida çıkana kadar bayern destur isteyerek geliyordu ama vida fener camiasından aldığı primin hakkını verdi..

Bir gs li olarak harbi üzüldüm vida atilmasaydi %50/50 idi
    Artık fenere patlarsiniz inşallah

Kardeş harbi saçmalamada nirvana yapmışsın. Ne fenermiş arkadaş. Bayern karşındaki. Dünya starı yıldızlarınız böyle hatalar yapmayacaktı. Ayrıca vida atıldıktan sonra uzun bir süre yine birşey olmadı.
    İlk golden sonra çöktü beşiktaş.

Birde beşiktaş yenildi diye burda göbek atacaksınız. Farkında mısınız bilmem ama göğsünde Türk arması olan bir takım Alman arması olan bir takıma yenildi.

Nick'e bak, sizin adamınız zaten. Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz burda, ekşide, twitterda.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

En büyük hata Atiba'da. Vida maça iyi başlamıştı. Vida'nın hatası panik yapıp oyuncuyu düşürmesi. Mesela Pepe olsa o hareketi yapmazdı.

İleride pres olmayınca zaten bu skorun geleceği belliydi. Maç Bayernle defans oyuncularımız arasında geçti desek yeridir. Uzun topların hemen hemen hepsini topladılar. Robben değil de James oyunda kalsa bizim için daha iyi olurdu.

Neyse bu sonuçla lige dönmüş olduk. Artık futbolcuların maç sonunda konuşacağı bir Avrupa maçı olmayacak.

Atiba'dan önce Caner var o pozisyonda. Al zorla git Babel'i ara, markaj altındaki Atiba'ya top atıyo tırsak.

• Bayerne 74dk 10 kişi oynadık, 5 0 ile kurtulduğumuza şükür. Vida geldiğünden beri hiç bir olumlu katkısını görmedik, sağlam balon çıktı adam.

• Bunlarla türkiye karması bile başedemez. Ayrı bir futbol oynuyorlar.
  • Bu takımı en iyi yardımcı teknik direktör yönetiyormuş. Şenol Güneş iflas bayrağı çekti. Hala tek başıma olacağım diyorsa ona yol gösterilmeli. Ligde ve ŞL'de dağıldı gitti.

Takım kurma, oyunu okuma, değişiklikler baştan aşağı saçma hatalarla dolu.

Sezon öncesi ve devre arası sıf transfer yaptım demek için adam almışız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeyneparin

quote:

Orijinalden alıntı: geng

Bayern Münihi bu sene ilk defa izledim, çok dehşet top oynuyorlar, bu sene Şampiyonlar Ligi finalini rahatlıkla görürler, kupayı da alabilirler.

Çok organize oynuyorlar, set oyunu çok iyi ve sonuca da çok çabuk gidiyorlar, daha ne olsun.

Bayern bizi geçtikten sonra elenir. O kadar da ahim şahım değiller.

Maçı banttan tekrar izle, duygusal davranmaya gerek yok. Bir kere adamlar Türkiye liginin 3 seviye üzerinde, Türkiye'den hiçbir takım Bayern ile başabaş oynayamaz.

Dikkat edersen maç 1 0 iken en az 3 0 olur daha da fazlası olur yazdım, neden yazdım, çünkü Bayern çok organize geliyor, rakibi hataya zorluyorlar ve bir arkadaşın dediği gibi sivrisinek gibi hissettirmeden golü atıyor.

Adamların tarzı hızlı futbol değil, set hücumları, rakibi hataya zorlamak ve bir anda pozisyona girmek, kanatları çok iyi kullanıyorlar, Müller hem goller attı, hem asist yaptı, hem pres yaptı, hem de oyunu yönlendirdi.

Oyuncuların hepsi çok iyi, finale rahatlıkla giderler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Şubat 2018; 0:46:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Fener maçından sonra şenol hoca ile yolları ayırma vakti gelmiştir.

nasılsa yine sacma sapan tavırlar sergiliyecek fener macında takımın içine edecek ve biz mağlup olacağız..

adamın fenere karşı bir ezikliği var her yerde bunu belli ediyor.

fener maçında mavi çeket bordo kravat takmaz inş.

Kimi getirelim onu da yaz.
  • dalga geçenler için söylüyorum:

Galatasaray şampiyon olsun, Fenerbahçe ikinci ikisi de gitsin ŞL'ye bir bakalım. Umarım giderler görmek istiyorum.
  • K E N kullanıcısına yanıt
    orası öyle de bu adamlar insan değil ya.

malesef bizim takımların çok çok çok üstünde bir futbol anlayışları var.

şut çeken isabet ettiren adam bizim ligte yasak mesela.Ama dünyada böyle adamlar da varmış bu maçları izledikçe görüyoruz bunları hep
  • Adamların dün gece söylediği skorun oranı 10.50.

• 
Sayfa: önceki 42494250425142524253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.