Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4022. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40204021402240234024
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QUA7ESMA

İçinde bulunduğumuz durumla olcayın en ufak bir ilgisi yok. Milleti galeyana getirmek için arayış içindesin. Adamı trabzonlular bile beğenmiyor Olcaylı dönemlerde bu takım skenderbeulu gruptan çıkamadı. Son sporting maçında neler yaptığını hatırlamıyorsan izle. CLde Olcaysız 5 maçta namağlup olan takım, kendisinin oynadığı maçta kievden 6 yedi. Olcay gittikten sonra bu takım uefada yarı finali penaltılarla kaçırdı, clde namağlup lider çıktı.

He milleti galeyana getiriyorum, nasıl bildin hayret doğrusu. Orda bir ruhu ve bunu bozan zihniyeti zihniyeti kastettiğimi anlayabilecek merhaleye erişememişsen bu beni değil seni bağlar. Saçma sapan beni alıntılayıp durma, o nickname'e sahip biriyle değil futbol su topu bile konuşmam, umalım ki yaşın ilerledikçe bu yaptığından dolayı utanırsın, -yaşının ufak olduğu varsayımını yaptım ama değilse eyvah eyvah!
    Ligde 4. sıraya düşmüşken Şenol, Q*aresma güzellemesi mi yapalım? Vaktimi çalma benim hadi, blok sana.

• Nolur bloklama sensiz ne yaparım

Umut ve Sabri neyse Olcay da oydu. Adamı mercedes a180 parasına sattılar. Hocasından yöneticisine herkes bu satıştan memnundu ki kimse itiraz etmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hage84

GENÇLERBIRLIĞI - BEŞIKTAŞ
    06 ŞUBAT 2018 20:30
    Hangi Kanal Yayınlıyacak ?

Atv de olacak. Ayrıca bu ve bundan sonraki kupa maçlarının hepsi atv, a2 veya aspor da olacak. Şampiyonlar ligi maçları ise trt 1

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

Orijinalden alıntı: hage84

GENÇLERBIRLIĞI - BEŞIKTAŞ
    06 ŞUBAT 2018 20:30
    Hangi Kanal Yayınlıyacak ?

Atv de olacak. Ayrıca bu ve bundan sonraki kupa maçlarının hepsi atv, a2 veya aspor da olacak. Şampiyonlar ligi maçları ise trt 1

cok teekkür ederim

• sorularınızı sormaya hazır olun
  • Millet küçücük çanta almış, pepe de valiz, Q7 de el valizi var, hayırdır diye sorarlar adama, makamı gidiyorsunuz yoksa başka bişeyleri var

• Bana göre orta sahan kalabalık ise Hücum da yaparsın defansta

ileri hat

Love babel quaresme talisca tolgay (ozi) atiba medel

defans hatti

tosic pepe adriano

fabri

• Göztepe kalecisi kedi gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu sezon şampiyon olamazsak bile 2.olup Cl elemelerine gitme hakkı kazanmamız lazım eğer olaki olamazsak bizim için çok kötü olur bu takım uefaya bariz lüks kaçar ve maddi getirisi olmaz ekstra feda sezonundan beri yükselişimiz inişe geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louie-Andy Anderson

Arkadaşlar bu sezon şampiyon olamazsak bile 2.olup Cl elemelerine gitme hakkı kazanmamız lazım eğer olaki olamazsak bizim için çok kötü olur bu takım uefaya bariz lüks kaçar ve maddi getirisi olmaz ekstra feda sezonundan beri yükselişimiz inişe geçer

Kısa vadede iniş yaşamak normal bir olay. Her sene bir onceki senenin ustune koyamaz hic bir takim. Uzun vadede bizi suankinden daha iyi konuma getirebilecek dogru yapilanmayla seneye uefada olmak uzmez beni. Ki artik ligde sampiyonluk adayi 4 tane sampiyonlar ligi bileti almak eskisinden zor. Yani her sene sampiyonlar ligine gore kadro kurma devri kapandi. Kuluplerin suan bu halde olmasinin sebebi bu zihniyet zaten. Kulupler 1-2 sene sampiyonluk yarisindan uzak kalmayi goze alsa cok daha iyi hamleler yapabilirler. Ama onun yerine iyinin kotusu, veteran oyuncular ile son haftalara kadar yarista olmayi marifet saniyorlar. Biz bu lige ara vermeyi yaptik feda ile. Hala meyvelerini aliyoruz. Eger sampiyonlar ligi bileti alamazsak yine benzer bir planlama yapmamiz gerek. 2 sene sonra suanki konumumuzdan daha iyi yerlere gelebiliriz. Cunku feda donemi aksine ffp kisitlamasi olmayacak, elimizde satarak para kazanabilecegimiz oyuncular var, her mac neredeyse full ceken stadimiz var. Onumuzdeki iki sene maas butcesini biraz kisarsak sampiyonlar liginde olmadan da zarara gecmeden kapayabiliriz sezonlari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• UTANDIRMAYIN ARTIK GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM

• Demba Ba 2. yarı oyunda.

• Göztepe'de Demba Ba oyuna girdi

Bjk'lilerin bu maçta Göztepe'yi tutması lazım çünkü bu maçta da puan bırakırsa Trabzon, bir sonraki evinde maçı Başakşehir'e karşı

Bu yüzden Başakşehir'e karşı hertürlü kazanmaları gerekecek eğer Göztepe buradan puan alırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45Barzo45 -- 5 Şubat 2018; 21:21:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercanm

Hocam uygun olmasını ikinci plana attım açıkcası. Önemli olan rahatsız edilmeden marşımı vs söyleyebileceğim keyif alabileceğim bir yer.

Numarali da karisan gorusen olmaz ama eglence bekleme kendi kendine deliler gibi bagirirsin. En son Osmanli macina gittim gol attigimizda bile sevinmeyenler vardi.

Guney altin kapali tarafinda olan blokta arada bir bagiriyor islik falan yapiyor. Ayni sekilde kapali altin guney alt sinirida oyle. Eva hamamci orda, kadin cok oluyor orda

Bence en guzel kuzey alt orda izledigim her mactan keyif aliyorum ve komik olaylara sahit oluyorum

Kuzey ust ve kapali ust sol ve orta da bagiranlarin yeri pek sevilmeyebilirsin

Blok adlarini yazmadim cunku cok var ve hepsi karisik geliyor

• Demba ne şut çekti be

• Umarım bu maçı kazanırız bari orada bi kupa kaldırak.
  • betonun kurtardiği posizyonlarin yarisini fabri yerdi gibime geliyor. düsen fabri performansiyla şenol hoca özel

şekilde ilgileniyordur umarim.

• Beto çizgi üstünde inanılmaz reflekslere sahip. Adam resmen uçarak maçı bitirdi. Aha gol diyorsun adam uçarak çıkarıyor.

• Göztepe 1 puan aldı

Bu sonuç Bjk'ye çok yarayacak. Ts'nin evinde oynayacağı Başakşehir maçında Rıza Çalımbay'ın üstünde çok baskı olacak belli

tabi bu başak maçından önce gençler maçı var ts'nin, orada da puan bırakırlarsa :O :O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45Barzo45 -- 5 Şubat 2018; 22:4:43 >
  • Tamer hocam stajını güzel sürdürüyor. Seneye inşallah.

• 
Sayfa: önceki 40204021402240234024
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.