Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4021. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40194020402140224023
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herhangi bir uyarısı yok. Kendi isteğiyle kendini 30 gün uzaklaştırmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Herhangi bir uyarısı yok. Kendi isteğiyle kendini 30 gün uzaklaştırmış.

Bazen atışıyorduk yanlız tatlı atışmaydı. bende üzüldüm 30 gün denince ..

sağlık olsun kendi isteğiymiş sonucta. verdiğin bilgi içinde tşk ler.
  • Rica ederim. İyi forumlar,

• blackeagle067 kullanıcısına yanıt
    Hocam uygun olmasını ikinci plana attım açıkcası. Önemli olan rahatsız edilmeden marşımı vs söyleyebileceğim keyif alabileceğim bir yer.
  • Bu arada ekşide Fikret Orman’ın Akp Batman mitinginde görüntülendiği söylenmiş... fotoğraf da mevcut.

Hiç normal değil... tamam bir şeyler kulüp menfaati için yapılıyor, ziyaretler vs ama Batman mitingi nedir?

• bu hafta büyük tren kaçtı galip gelsek süper olurdu artık seneye bu sene gümledi
  • Hala hafta hafta yazıp şunu yenersek bu olur bunu yenersek şu olur diyenler var Bu sene bitmiştir, takımın ne oynadığı belli değil, Olcay'ı ıslıklayıp gönderen sirkçi tayfa kına yaksın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 5 Şubat 2018; 18:38:37 >
  • Janti kullanıcısına yanıt
    İleride anlarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç gündür banlıydım, demişler ki öldü. Şimdi de yazsınlar, kral geri döndü...

Bursaspor rezaletinden sonra (maç değil rezalet) tek diyeceğim şey, ŞENOL GÜNEŞ and içtik ki seni göndereceğiz... Yanında tabii ki manevi oğlun Ricardo da seninle birlikte gelecek... Seul'de bol bol karşılıklı oturup KORE MUTFAĞI'nı tadıp, gezip tozarsınız.
  • Bu takımın yediği gollerin %90'ının sebebi GÖKHAN GÖNÜL'dür. İlerleyen günlerde kanıtlarla ve fotoğraflarla analiz ederek açıklayacağım.
  • Gönül Gönül'den fayda gelmez artık.

Caner- Adriano veya Adriano-Vida şeklinde bir diziliş şart oldu. Her maç Gökhan nedeniyle 1 değişiklik hakkımız gidiyor maalesef.

• Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi kadrosuna yeni transferleri Domagoj Vida, Cyle Larin ve Vagner Love'ı dahil etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 5 Şubat 2018; 18:56:56 >
  • Psman kullanıcısına yanıt
    İçinde bulunduğumuz durumla olcayın en ufak bir ilgisi yok. Milleti galeyana getirmek için arayış içindesin. Adamı trabzonlular bile beğenmiyor Olcaylı dönemlerde bu takım skenderbeulu gruptan çıkamadı. Son sporting maçında neler yaptığını hatırlamıyorsan izle. CLde Olcaysız 5 maçta namağlup olan takım, kendisinin oynadığı maçta kievden 6 yedi. Olcay gittikten sonra bu takım uefada yarı finali penaltılarla kaçırdı, clde namağlup lider çıktı.
  • Gençlerbirliği maçı kadrosunda yer alan futbolcularımız:

Tolga
    Fabricio
    Utku
    Vida
    Fatih
    Pepe
    Gökhan
    Adriano
    Caner
    Medel
    Tolgay
    Necip
    Lens
    Quaresma
    Babel
    Talisca
    Oğuzhan
    Mustafa
    Negredo
    Love
    Larin

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

Ben mi yanlış hatırlıyorum Olcay - Oğuzhan - Gökhan Töre - Necip (As kadroya çıkış) - Veli Gordon Milne zamanında alınan oyuncular mıydı? Bu oyuncular bizi şenol güneş'in ilk sezonunda şampiyon yapmadı mı ? Sen o sezona bakıyorsun. Ben o sezon oturtulmaya çalışılan hızlı hücum futbolu ve bu futbola uygun oyuncuların bir sonraki senelerde verdiği faydaya bakıyorum.

tore ile samat aybaba ayni takimda hic olmadi. Necip dedigin adam 10 senedir besiktas'ta. Oguzhan samet hoca ile dogru duzgun oynamadi. Olcay vardi sadece. Veli kavlak da senol hocayla oynamadi. Iskeletten bahsediceksek, kaleci-stoper-o.saha-forvet vs ayni kalicak.

Besiktas sampiyon olurken stoper ve bekler hep degisti. Forvetler de ayni sekilde. Sampiyonluga katki yapan iskelet de atiba-ozi-sosa-gomez bunlarin samet aybaba ile ne alakasi var? Sacmalamayin isterseniz.

• Şl ye sadece 1 adam ekleyemiyo muyduk

• Awendel kullanıcısına yanıt
    Çıkan olmasa 1di. Cenk ve orkan falan çıktı.

• GENÇLERBIRLIĞI - BEŞIKTAŞ
    06 ŞUBAT 2018 20:30
    Hangi Kanal Yayınlıyacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Bu arada ekşide Fikret Orman’ın Akp Batman mitinginde görüntülendiği söylenmiş... fotoğraf da mevcut.

Hiç normal değil... tamam bir şeyler kulüp menfaati için yapılıyor, ziyaretler vs ama Batman mitingi nedir?

Hocam ülke korku üzerine yönetiliyor.. korkuyorlar herkes gibi. eli mecbur gidiyordur.

çok söz var yazılacak lakin bende korkuyorum. korkuya alıştırdılar.

sorgusuz sualsiz üzerine bir damga yapıştırırlar.sen kendini savunana kadar ömrün uzun yıllar içerde geçer.
  • berk dogan kullanıcısına yanıt
    eli mecbur değil, zaten akapeli olduğunu her fırsatta belli ediyordu.
  • 
Sayfa: önceki 40194020402140224023
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.