Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38923893389438953896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://twitter.com/ClubBrugge/status/957919226987274240

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 29 Ocak 2018; 13:26:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fener demeyin yerimde duramıyorum bu sefer elimizden kaçamayacaklar 10 tane Ali Palabıyık gelse o maçı alacağız, racon değil kafa keseceğız!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Fener demeyin yerimde duramıyorum bu sefer elimizden kaçamayacaklar 10 tane Ali Palabıyık gelse o maçı alacağız, racon değil kafa keseceğız!

Kurtlar vadisi izlemeye devam et ergencim.
  • Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklama şöyle:

“Profesyonel futbolcu Matej Mitrovic'in geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. 2017-2018 Sezonu için Club Brugge kulübü tarafından şirketimize 400.000 Avro geçici transfer bedeli ödenecektir. Şarta bağlı ek geçici transfer bedeli 100.000 Avro olarak belirlenmiştir. Futbolcunun transfer haklarının nihai satın alma opsiyonu 4.500.000 Avro garanti, 500.000 Avro şarta bağlı olmak üzere olup 01.06.2018 tarihine kadar Club Brugge kulübüne ait olacaktır.”

Şu şartlarla almıştık:
    quote:

Matej Mitrovic'in transferi konusunda kulübü HNK Rijeka ve oyuncu ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre HNK Rijeka kulübüne 4.200.000 Avro transfer bedeli ödenecektir.

Oyuncu ile 3,5 yıllık anlaşmaya varılmış olup,

2016-2017 Sezonunda 600.000 Avro, (2 milyon 300 bin TL)

2017-2018 Sezonunda 1.200.000 Avro, (4 milyon 600 bin TL)

2018-2019 Sezonunda 1.200.000 Avro, (4 milyon 600 bin TL)

2019-2020 Sezonunda 1.200.000 Avro Garanti Ücret (4 milyon 600 bin TL)

Ayrıca oynadığı maçlarda puan başı 4.000 Avro ödenecektir. (15 bin TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 29 Ocak 2018; 13:36:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalnız klübümüzün vizyonu gelecek adına umut verici. Sonuçta elinde Larin ve Pektemek varken yedek golcü alıyorsun ve ligin gol kralını alıyorsun. Seneye üst düzey bi golcü alırız gibime geliyor. Batuhan'ın birinci golcü olduğu günlerden bu günlere...
  • Mitrovic anlaşması güzel olmuş o ligde tutma ihtimali düşük değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

akşam düştü bu izledim bayağı sevdim. muhtemelen fenerin puan kaybetmesi üzerine koydular.

üzüldüğüm tek nokta MATADOR'un bu resimde olması. Zaten oyundan alındıktan sonra ailesini gördüğümde içim parçalandı, bari yüzü gülseydi burda olaydı.

• Mitro nun opsiyon acaba daha çok olabilir miydi

• Love-Talisca'nın hemşehri olması beni daha da heyecanlandırıyor. Bu ikili kafamdaki uyumu sağlarsa bayerni de eler, dünya kupasına da gider.

Kap, imza vb. bursa maçına yetişir illaki, bugün takımla antrenmana çıksın yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Fener demeyin yerimde duramıyorum bu sefer elimizden kaçamayacaklar 10 tane Ali Palabıyık gelse o maçı alacağız, racon değil kafa keseceğız!

Karşında derbilerin kralı var yavaş gel :))
  • Mitrovic iyi performans gösterip kendini premier lige bile atabilir belçika liginden bide dünya kupası var sezon sonu. Mitrovicten tamamen umudu kesti bizimkiler herhalde.
  • Mitrovic de yolladık iyi oldu. Q7, Negredo, Atiba ile sezon sonu yollar ayrılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

İmzayı atmış.

https://twitter.com/ClubBrugge/status/957919226987274240

"Chelsea set to sign Croatian Strong Defender Center with EUR30 m fee"

Diye bir manşet çıkmaz umarım.

• Mitroviçin maaşını bu sezon biz mi ödicez?

• Sayın hocam dediklerinize katılıyorum ama biraz daha hareketli bir santrafora ihtiyacımız vardı bence. Yoksa Negredo adeta 10 numara gibi oynuyor ona lafım yok
  • Şenol Güneş hocamın -eleştirmiyorum- bazı doğruları var, değişmesi mümkün değil.
    Mesela ben hocanın asla Töre'ye tekrar güveneceğini sanmıyorum.
    Hoca asla Negredo'yu ilk forveti olarak düşünmeyecek.
    Ve Mitrovic konusunda bizim takımın sistemine uymuyor dedi, asla ilk 11 düşünmeyecek.

Mitrovic'in elbette kiralık gitmesi gerekiyor, o konuda itirazımız olamaz.
    Ama Pepe ile Tosic'in vadesi belli. Mitrovic takımda 25 yaş altı nadir oyunculardan. Tamam bence de full ofans yapan takımın stoperi değil ama opsiyon tutarı çok düşük olmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Mitroviçin maaşını bu sezon biz mi ödicez?

Yüksek ihtimal evet, verdikleri para maaşının 400 binlik kısmını karşılayacak. 200 bin biz ödeyeceğiz.
  • Mitroviçin maaşını brugge kulübü ödeyecek.

• Beyler, hepiniz 6 aylık finansallarımıza bakmışsınızdır.
    Kulüp 6 ayda 4 m TL zarar etmiş. Yani başabaş.

Detaylı baktığımızda esas faaliyetlerden gelirlerimiz baya yükselmiş. Özellikle Ş.ligi gelirleri, şampiyonluk vs ciddi bir artış sağlamış.
    Hal böyle iken giderlerimiz de (özellikle maaşlar) olmak üzere ciddi artmış. Ayrıca hayvan gibi finansman gideri (Faiz + kur farkı) var.

Gelelim tezimize, gelir olarak maksimumu sağlarken bile ancak başa baş geliyor isek, ş.ligine katılamaz ve şampiyon olamazsak ne yapacağız?
    Bunlara kafa yormak lazım. Yoksa Allah korusun bu sene 3. olursak (ki olma ihtimali var) eski feda dönemlerine dönmeyecek çözümler şart.

Şu FFP belası yüzünden Aboubakar'ı kaçırdık. Tekrar FFP belasına bulaşmamak için aksiyonlar şart.

Bu konuda sizce neler yapılabilir?
    Bence ilk aksiyon yerli oyunculara TL fikslenmiş maaş.
    Aklımda farklı projelerde var ama kulüp yetkilileriyle görüşmem gerekiyor.

• Seneye ŞL'ye katılamazsak gelirler yere çakılmış olacak işimiz yaş o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 29 Ocak 2018; 14:18:21 >
  • 
Sayfa: önceki 38923893389438953896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.