Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38203821382238233824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aboubakar ve Talisca gibi son gün kimsenin tanımadığı oyuncu gelecek herhalde. Babacarı alsalar ne süper olur aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Aboubakar ve Talisca gibi son gün kimsenin tanımadığı oyuncu gelecek herhalde. Babacarı alsalar ne süper olur aslında.

Maalesef ara dönemde sona kalan dona kalır
  • Mali durum iyi olsaydı Babacar veya başka bir isim gelebilirdi. Maalesef eldeki ile yetinmek zorunda kalacağız.
  • cuma macından sonra kalan maç sayısı 15. 2 tanede Cl maçı var. yeni transef gelse bile zaten devre arasına katılmamış çalışmamış. şenol hocayı öldürsen sahaya sürmez onu.

kulubede en az 5 maç bekler. kaldımı ligte 10 maçımız. bu 10 maçtada 20 dk oynatır yani toplasan .4 5 maç oynamış olacak. bence hiç faydasını göremiyeceğiz yeni gelen oyuncumuzun..

çok geç kaldı başkan ve yönetim..

başkanın aklı fikri kulupler birliği başkanlığında.

şenol hocanın aklı ise sezon sonu kapağı milli takıma atmakta.

ben ümidimi kestim bu sene bizden bişi olmaz kusura bakmayın.
  • Bir durgunluk hakim resmen. Ne gelen var ne giden. 6 puan da gerideyiz zaten. Rakiplerimiz de çatır çatır galip geliyor. Bizim ne forvet var ne 10 numara.
    Sanırım yönetim şampiyon olamayacağımızı anlayıp transfere para harcamamayı düşünüyor.....
  • Karabükspor:

01.02.2018 Perşembe günü yapılacak olan Kulüpler Birliği Vakfı Olağanüstü seçiminde; "Projelerin yürütülmesi, Saygın ve Kurumsal kimliğin korunması ve daha da ileriye taşınması, Süper Lig Kulüpleri ile TFF arasında sağlam bir iletişim kurulması ve Türk Futbolunun marka değerinin yükselteceğine inanarak" adaylığını açıklayan Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Fikret Orman'a tam destek vereceğimizi belirtmek isteriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mali açıdan çok kötü durumdayız bunun başka mantıklı izahı yok. Yoksa çoktan transferi bitirmiştik bu kadar uzamaz Love ile de uğraşmazdık.
  • Fatih Doğan@fatihdogan_38

Beşiktaş bonservissiz gelen, ücret şartı koşmayan Demba Ba’yla 1.5+1: 2.5 yıllık anlaştı. Anlaşma şartı ise sezon sonuna kadar 6 aylığına Konyaspor’da oynaması.. Demba Ba da Beşiktaş’ı kaybetmemek için teklife evet dedi. Konyaspor ile masadalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 24 Ocak 2018; 21:32:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Fatih Doğan@fatihdogan_38

Beşiktaş bonservissiz gelen, ücret şartı koşmayan Demba Ba’yla 1.5+1: 2.5 yıllık anlaştı. Anlaşma şartı ise sezon sonuna kadar 6 aylığına Konyaspor’da oynaması.. Demba Ba da Beşiktaş’ı kaybetmemek için teklife evet dedi. Konyaspor ile masadalar.

Biz, ligin ilk yarısında fenerbahçe ile birlikte ne çok zarar verdiren olaylı maçlardan birine ev sahipliği yapan takıma neden bu kadar destek çıkıyoruz? Ligde başka takım mı yok? Love'u al madem çok istiyorsun, Alanya'ya var Demba Ba'yı. Niye Konya? Onların yüzünden sebepsiz yere neler çektik.
  • Haber doğruysa, konyanın bu kadar desteklenmesini etik olarak doğru bulmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 24 Ocak 2018; 21:44:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber doğru olsa Demba Ba'yı Alanya'ya kiralayıp, Love'ı 1 milyona bağlarlardı. Fikret Orman yapmaz böyle bir şey.

• Larin
    Demba Ba
    Love

Bunlardan ikisi takımda olacak ama hangileri? Benim gönlümden geçen Love - Demba Ba ikilisi ama, Negredo ile birlikte bu üçlü arasında nasıl bir forma alışverişi olur emin değilim. Hangisi oynamasa dert olacak.

• Love-ba aynı anda gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demba Ba'nın geleceğini hiç sanmıyorum. Larin de oynayamaz lisansıyla ilgili sorun var. Kanada kulübü sözleşmeyi uzattığını Fifa'ya gideceğini söylemiş. Geriye tek Love kalıyor gerçekleşme ihtimali yüksek transfer.
  • Love'a fitim ben. Nokta atışı olur hatta. Quaresma'dan kurtulursak bir şekilde bir de hiçbir problemimiz kalmaz.
  • Arkadaşlar Kasımpaşa maçjna bilet alcam ancak passoligim Sivasspor zamanında babam öyle almıştı ancak yükleme yaparken olmuyor boş yerde olsa bilet alamıyorum acaba başka çözümü yokmu yani maça giremezmiyim yoksa bilet 24 saat kalamı alabiliyorum yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Fatih Doğan@fatihdogan_38

valla şampiyonluğa oynamak isteyen takım mıyız yoksa menajerlik şirketi miyiz belli değil!

larini al ama osmanlıya yama
    dembayı al ama konyaya yama

bu nedir ya??

ayrıca bu hiç mantıklı değil. Love u alacaksak, seneyede konyadan demba ba bize geri gelecekse, larini de ekle seneye pekto ile beraber 5 forvetimiz olacak bunların 4 ü yabancı ve 33 yaş üstü.

mümkün değil bence.
  • demba alıp niye kiralıyoruz yav dursun yedekte işte.
  • Aslında arkadaşlar takasda bonservisle verilen Pektemek , Aras gibi oyuncular yıllık ücretleride kar olcağından eğer kabul ederlerse 4+ bu çöpler verilenilir vagnere :)) ama şuda gerçek alanya o yıllık ücretleri vermiceğinden bu kişiler gitmeyi kabul etmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 564yasin -- 24 Ocak 2018; 22:27:11 >
  • Alanyaspor inadı

Vagner Love transferi için Alanyaspor Kulübü’ne 3 milyon euro teklif yapan Beşiktaş yönetimi henüz olumlu cevap alamadı.

Öte yandan Love ile her konuda anlaşan Siyah Beyazlı yönetim yıldız futbolcuya 6 ay için 925.000 Euro, sonraki sene için 1 milyon 900 bin Euro ödeme yapacak.

Brezilyalı futbolcu ile 1,5 sezon anlaşan Beşiktaş, oyuncunun en az 25 maç oynaması halinde sözleşmesini 1 yıl daha uzatacak.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

• 
Sayfa: önceki 38203821382238233824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.