Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34843485348634873488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abivos

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Burda Cenk çöp gitsin yeağğğ kafasındakileri bir türlü çözemiyorum.Cenk gidicek kim gelecek şimdi hadi yapaın yerine transfer ? Negredo dan mı bir şey bekliyorsunuz yoksa ? Cenk yeri zor dolacak biri değerini gidince daha çok anlayacaksınız

Evet kardeşim ligde 6-7 golü var yarisi penaltı zaten.

Oyunda zaten kayıp.

Haklısın takım ligde uçuyor kaçıyor 100 gol attı Cenk bir şey yapamadı öyle demi heee ? 8 golü var ayrıca onuda düzeltiyim.Neyse boş tartışmaya girmem gidince değerini anlarsınız sadece onu söylüyüm

Zaten yerine adam almamız şart.Üstelik doğru adam lazım.
    Yoksa dolmaz yeri.

Mutlaka ki arayacağız Cenk'i Bu transfer başarı mı başarısızlık mı olacak bu daha belli değil. Şubat ayı geldiğinde anlaşılır

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    aynen katiliyorum hocam oyun planindan ziyade arka 3 lunun babel q7 taliscanin forveti besleyememelerinden kaynaklaniyor sosa olsa taliscanin yerinde daha farkli olurdu sosa kendinden ziyade oguzhan tore q7 gomez gibi topculari oynatan bir futbolcuydu. sosayla onundeki yanindaki arkasindaki oyuncularin performansida yuksek oluyodu herkesi oynatiyodu tak takim oyuncusuydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok enteresan bile ülkeyiz

Q7 kupa ile ile fotoğraf paylaştı herşey için teşekkürler diye

Ne yorumlar ne yorumlar

Sen gitme, ayağının dışına gurban, Yutkunamıyorum reyiz vs yorumlar gördüm oysaki iki gün önce

Gitsin artık yeahh diyende aynı kişi

Ve şimdi cenk tosun a aynı şekilde

Tuhaf ülkeyiz kabul edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

quote:

Burda Cenk çöp gitsin yeağğğ kafasındakileri bir türlü çözemiyorum.Cenk gidicek kim gelecek şimdi hadi yapaın yerine transfer ? Negredo dan mı bir şey bekliyorsunuz yoksa ? Cenk yeri zor dolacak biri değerini gidince daha çok anlayacaksınız

Cenk'e kimsenin çöp dediği falan yok 20 milyon civarına giderse iyi iş olur Negredo'dan niye bir şey beklemeyelim ayrıca ?

Çok var öyle diyen.

Negredo 'dan bekleyelim tabi ama Negredo net bir adam değil.Şöyle sağlam güvenilir adam değil gibi.Hani tamam arkadaş Negredo alır maçı diyemiyoruz.Belki düzenli oynamadığından ama bilmiyorum.Oynadığı maçlarda da o izlenimi vermedi.Yine de üst üste 4-5 maç görmek lazım.O kadar süre kaldı mı o da yok artık.Bu biraz Negredo 'nun yapısından dolayı biraz da bizim oyun planımızdan dolayı.Yoksa Negredo kötü bir oyuncu değil.Ama bize lazım olan mı bize tam oturacak olan mı ? İşte orası soru işareti.Talisca ile de oynabilecek bir adam değil Talisca'nın yüzünden

Abu da aynı durumdaydı.İnşallah Negredo da açılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: civil wrongs

Cenk tosun gibi 10 adam satsak borc kapaniyor

Borcun ne kadar olduğu hakkında bir fikrin var mı
  • Cenk tosun bizim takımda her zaman iş yaptı. Üstelik çok iyi bir takım oyuncusu, hiç bir zaman artistlik küskünlük afra tafra vs. yapmadı.
    Ben adam gibi adamım da demedi, çıktı adam gibi topunu oynadi.
    Çöp mop diyenleri zaten kale almayın.
    Ancak şöyle bir gerçek var ki yukarıda saydıklarımın hiç biri 20-25 milyon Euro etmiyor.
    Değerini bulmuşken satılmalı
    ve en önemlisi:
    Q7 gibilerin geldiğinde yapılan havaalanı karsilamalari, bu adamin ugurlanmasinda misliyle yapılmalı.
    Omuzlara alınması gerekenler böyle adamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k62545 -- 28 Aralık 2017; 17:52:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk'i gittikten sonra çok arayacağız. Aboubakar dan çok daha fazla.

Onun boşluğunu devre arasında doldurmamız çok zor. Kimse sezon ortasında elindeki kaliteli forveti vermeye yanaşmaz. Umarım yönetimin iyi bir planı vardır. Yoksa kendi ayağımıza sıkmış gibi oluruz.

Gelecek ismin gelecek vadeden Şl ve ligde Beşiktaş'a katkı yapması gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.coskan

Ben Avrupa futbolunu ve transfer piyasasını yakından takip ediyorum.
    Hem Abdulkadir'i hem de Yusuf'u Dünya kulüpleri izliyor.Bende Galatasaray'da oynamalarını isterdim ama Trabzonspor Başkanı onları yabancı kulüplere satacaktır.

Tosic'i Stoke City,Hamburg,Everton izliyor.Fikret Orman'ın 5 Milyon Euro istediği haberini okumuştum.Bu adam 33 yaşında değil de 25-26 yaşlarında olsaydı,
    en az 20 Milyon Euro teklif edeceklerdi.

O zaman hayırlısı olsun hocam ne diyelim. Tosic gerçekten bu sene kendini aştı, çok güzel oynuyor. Gerçekten genç olsa o parayı verip almak isteyen çıkardı. Yine de 3-5 milyon iyi paradır. Zaten vida geldi, pepe var, gençlerden fatih ve mitroviç de umut vadediyor ki vidanın gelmesi mitroviç için olumlu olacaktır. Allah göstermesin sakatlık durumu Vs olduğunda oynamak zorunda kalırsa formayı kaptırmayacak diye ümit ediyorum. İnşallah yusuf ve ömür çok iyi yerlere gelirler de keyifle izleriz

• mic kullanıcısına yanıt
    350-400 milyon euro civari diye biliyorum. Orada saka yapmistim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk giderse, ki bence gidici yerine gelecek vaat eden parlatabilecegimiz bir forvet alsak daha iyi olur sonucta negredo var as santrfor olarak oynayacak. Ek olarak kaliteli bir ofansif oyun kurucu ve sağ bek de aldikmi o zaman takım şaha kalkar.

• Torres come to besiktas?

• quote:

Orijinalden alıntı: civil wrongs

350-400 milyon euro civari diye biliyorum. Orada saka yapmistim :D

Ağustos sonunda yapılan toplantıda toplam borcun 1 milyar 766 milyon TL olduğunu açıklamışlardı maalesef. 243 milyon lira da alacağımız varmış. Bize baya fazla Cenk lazım bu borç için
  • Cenk ve bizim için hayırlısı olacak inş . Dezavantajimiz müthiş bir yedek forvet kaybedeceğiz . Cenk kapanan Türkiye ligi savunmalarına üstünlük kuramadı. Ba kurdu Gomez kurdu Abu kurdu ama Cenk kuramadı malesef. Avrupa sahnesi ise farklı bir olay. Orada herkes oyununu kabul ettirme peşinde takımlar birbirinin oyununu bozmayi pek önemsemiyor . Cenk te bulduğu boş alanlarda, gençliğinin verdiği dinamizm ve yeteneğiyle işi götürüyor . İşin duygusal kısmı ise zor çünkü adam harbi Beşiktaşlıydı. Vodafone Arena nin açılış maçında ısınmaya çıktığında ağlamıştı çocuk .Tribünden görmüştük .Yolu açık olur inşallah Paşamızın.

• transfer daha gerçekleşmedi hala bir resmi açıklama yok
  • Bugün vida denenir mi ? Listeye adı yazılmış mıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 28 Aralık 2017; 18:49:58 >
  • Cenk gitti galiba resmi bi açıklama yok ama oldu bu iş.

Vaybe +25 Milyon bi tranfer TR de gurur verici mi desem az mı desem bilemedim.

25 M pound mu euro mu ?

• Transfer resmi olarak 4 Ocak'ta o günden önce oynayamaz.

• Eski Evertonlu futbolcu Don Hutchison: "Everton umarım Cenk Tosun'u transfer eder. Konuştuğum tüm menajerlere Cenk'i tavsiye ettim. Ne yetenek ama!!!"

• Cenk çalışmanın azmin hırsının meyvesini alıyor. Ligde zaten takım komple çöp boşa eleştirip arkasından kötü konuşmayın. Sağdan soldan teklif gelirken devre arası ille de Beşiktaş'a gideceğim dedi Cenk. Büyük yürekli Beşiktaş'ın çocuğu.

Kulüp için çok sevincliyim ama her ayrılık yürek burkuyor.

• Everton forumlarını Türkler istila etmiş durumda Cenk hayırlı olsun içerikli mesajlar atıp duruyorlar.

https://www.grandoldteam.com/forum/threads/cenk-tosun.101164/page-49#post-6025538
    https://www.grandoldteam.com/forum/threads/cenk-tosun.101164/page-48#post-6025482

• 
Sayfa: önceki 34843485348634873488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.