Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33863387338833893390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye bu kadar orta yapıp duruyoruz yav?
  • şu quaresma imkanı olsa kafa topuna da ayağının dışıyla vurur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

Artık şu ceza sahasında topu kontrol etmeyi bırakın yeter ya gelişine vurun işte

Cik lan artik oyundan takimin damina koydun

Bende kendime şuan küfür ediyorum harbiden ne bu rezillik ya çok yararı var gibi gözüküyor ortalar birebirde etkili felan ama inanılmaz çok zararı olmaya başladı bu takıma.Orta açıcaksan tekte açaçaksın kardeşim yoksa defans yerini alıyor
  • HAYAL ALEMİNDE YAŞAMAYIN GEÇEN HAFTA QUARESMA'YI ALIP LENS'İ SOKUNCA QUARESMA NASIL POSTA KOYDU ŞENOL'A. TIRSTI ŞENOL TIRSTI. ALABİLİR Mİ OYUNDAN QUARESMA'YI BU HAFTA? ALAMAZ. QUARESMA MAŞALLAH ŞENOL'A ÇOK GÜZEL POSTA KOYUYOR, TIRSIYOR ŞENOL QUARESMA'YA BİR ŞEY DEMEYE.

LAN NEGREDO QUARESMA'YA TOPU İLK SEFERDE ÇEVİR, EVELEME, GEVELEME DEDİ DİYE OYUNDAN ALINDI. TAKIMI ŞENOL DEĞİL QUARESMA YÖNETİYOR ANLAYIN ARTIK. ŞENOL, QUARESMA'NIN PİYONU.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saha temiz adamlar bir sürü açık veriyor atamıyor arkadaş üstüne ya bu kadar mı beceriksiz olur bir takım ya bir tane adam akıllı forveti orta sahası olmaz
  • Dk. 75 gibi ellerini arkaya bağlar 1-1 eve döneriz. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 maç hariç istisnasız her hafta aynı maçın tekrarlarını izliyormuş gibi hissediyorum. Sizde de var mı benzer bir his?

Gerçekten çabalayan, emek veren, hırs yapan(babel, medel, negredo, tosic, pepe, fabri) emeklerine yazık günah. Ayıptır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 23 Aralık 2017; 18:7:3 >
  • Sanki her hafta aynı maçı oynuyoruz...

• her maç bomboş istatistikler şu kadar orta şu kadar korner ama sonuç sıfır ŞG'nin de ne kadar boş hoca olduğunu gördük 2 senedir sistem işliyordu herşey güzeldi tabi ama rakipler bizi çözünce yapacağı hiçbir şey olmadığını gördük galibiyeti unuttuk adam hala aynı taktikle oynatıyor böyle bir rezillik olamaz.
  • Böyle hain bi adan görmedim ben.İyice şuursuzlaştı ne yaptığını bilmiyor

• Terim in gelişi bjk yi baya etkilemiş . oyuncuların ayakları titriyo

• Şenol hoca da dikkat edin geçen seneki heyecanın yarısı görünmüyor.

2 dönem şampiyon yapınca içindeki açlık gitti maçlarda 5 karış surat, basın toplantısında garip garip havalar messi olsa oynatmam vs ilginç laflar..

• Fark acicagimiz macta ne hale geldik. Cenk negredo değişikliği neden yapıldı anlamak cok zor gerçekten. Bosluk bulamiyoruz ileride ilk yaridaki gibi, umarım negredonun kiymetini anlarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

1-2 maç hariç istisnasız her hafta aynı maçın tekrarlarını izliyormuş gibi hissediyorum. Sizde de var mı benzer bir his?

Gerçekten çabalayan, emek veren, hırs yapan(babel, medel, negredo, tosic, pepe, fabri) emeklerine yazık günah. Ayıptır.

bu maçın ilk yarısı ben de hep aynı maçı izliyorum onda da işler iyiye gidince kilit adamı çıkartıp yine eskiye döndü
  • Çıkarsana artık şu portekiz çomarını

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Şenol hoca da dikkat edin geçen seneki heyecanın yarısı görünmüyor.

2 dönem şampiyon yapınca içindeki açlık gitti maçlarda 5 karış surat, basın toplantısında garip garip havalar messi olsa oynatmam vs ilginç laflar..

Milli takıma gidemedi yıllık 4-5 milyon para alacaktı tabi engel oldu Beşiktaş o yüzden kin güdüyor başka açıklaması yok. Ya da tek amacı kovulup Trabzonspor'a gitmek. Adamın adını stada verdiler sonuçta. Orda hocalık yapmak istiyodur.

• O çok sevdiği Trabzon'a yanına Q7 sini de alıp gitsin artık !
  • Negredoyu çıkartmak resmen takıma ihanet etmektir . şenol un aklı milli takımda çok belli oluyor bu

• Ya sanki 1-1e yatan biziz değişiklik yok bir şey yok. Alsana Lensi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Negredo'nun sakatlandığı falan yok, bu kadar pollyannacılık da artık boş.

@Muratozen1903
    Negredo sanırım sakatlandığı için çıktı. Bunun başka açıklaması olamaz. Olmamalı.

@firatgunayer
    Maç sonu Şenol Hoca’ya sorarız ama bize gelen bilgi, Negredo’nun herhangi bir sakatlığı olmadığı yönünde..
  • 
Sayfa: önceki 33863387338833893390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.