Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33853386338733883389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

Galatasaraylıların "HAKEM KOLLUYO YEEEAAA" diye zırlamasına anlam veremiyorum. Sırf quaresma acıdı diye 10 gol yemediniz o derbide neyinize güvenip hala böyle ağlayabiliyorsunuz?

Yanlış verilen penaltı ile quresma'nin maç acimasinin ne alakasi var çözemedim hocam

Öyle bir algı yaratılmaya çalışılıyor ki sanki bjk hakemler sayesinde puan kazanılıyormuş vs. gibi. "LİDERİZ ÇOK İYİYİZ EFSANE GERİ DÖNDÜ LEN" diye gezen takıma 10 gol atıyorduk az daha neyse ki Q7 acıdı. Ben de soruyorum, o maçta da mı hakem kolladı? Utanmıyorlar mı "hakemler bjk'yi kolluyor" yazarken?

Sende 10 gol attığınız maçı eklede öyle konuşalım.

Arkadaşım şaka mısın allah aşkına ya? 1 ay önceki maçtan bahsediyorum gelip bana 80 yıl önceki maçı atıyorsun. O maç oynandığında fikret orman, şenol güneş portakalda vitamindi süleyman seba bile ufak çocuktu. Verebileceğin en iyi örnek bu mu cidden?

10 tane gol istediğin için bunu attım yoksa çok istiyorsan 6-0lar filan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @firatgunayer

Maç sonu Şenol Hoca’ya sorarız ama bize gelen bilgi, Negredo’nun herhangi bir sakatlığı olmadığı yönünde..

Ne oldu hocam senin aylardır yapman gerekeni Negredo yapınca zoruna mı gitti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Beyler maci izleyemiyorum Cuneyt Cakir nasil oynuyor?

Ali palabiyik gibi etkili değil maalesef

• Oğuzhan ve Lens girmesi lazım dakika 80-85'te alır kesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma ile hocayi orda birakin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayforFun kullanıcısına yanıt
    iyi
  • Quaresma gol atmaya tepki olarak doğru. Şu şuta bak.

• Negredo çıktı takım önde top tutamıyor. Ulan Şenol dışında forumdan çöpçü çevirsen takımı daha iyi yönetir yemin ediyorum ya Negredo-Cenk değişikliği yapmaz en azından. Kafası bu kadar mı basmıyor bu adamın futbola? Maç sonu anca çıkıp gazeteci fırçalasın, Ömer Hayyam'dan söz alıntılasın, filozofluk yapsın. Arda Turan'ın yaş 70 modeli yemin ederim ya. Bu nasıl bir ego, nasıl bir hırs, Lens, negredo naptı sana be adam? Quaresma'dan ne çıkarın var yoksa Quaresma elinde kasedini mi tutuyor? Bir dönem olan Ayman Abdelaziz-Ziya Doğan ilişkisi gibi Ricardo Quaresma ve Şenol arasında bir ilişki var.

Beşiktaş senden daha büyük Şenol efendi. Senin bu saçma sapan hareketlerine saygı duyan çomarlar var diye şımardın iyice artık babanın çiftliğiymiş gibi at koşturuyorsun ama yakında sepetleneceksin haberin olsun. Sana kin bileyen, senden nefret eden çok büyük bir kitle var tribünde sadece doğru zamanı bekliyor. Yerin sağlam değil Şenol efendi.

• Ya Quaresma halen dayaniyosun atiba saha da sabote mı ediyon napion hoca?

• Oğuzhan attırır 1 tane.

• kısır, defansı geçemeyen, birbirinin kopyası maçları çok gördük aynı oyun sahnede..

• Murat özen öğrenmiş negredonun neden çıktığını demiyor ama Q7 ile atisti mı acaba icerde

• 2 değişikliik bırden yapmak olmaz tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

Artık şu ceza sahasında topu kontrol etmeyi bırakın yeter ya gelişine vurun işte

Cik lan artik oyundan takimin damina koydun

• ŞENOL TWİTTERDAN FENA SÖVDÜM SANA HABERİN OLSUN. BURDAN BAN YİYORUZ MALUM
  • ligde en iyi orta açan quaresma len
  • Lensi al be lensi al en azından çıkar şua quaresmayı
  • Quaresma > Şenol Güneş. Negredo Yu çıkartırdı adam.

• Sivas çok pozisyon veriyor Beşiktaş çok kaçırıyor Quaresma ise hayal kırıklığı

Quaresmayı böyle özetlemek gerekir sanırım tek başına gol atmaya çalışıyor
  • Sanarsın final oynuyoruz maça bak ya bir tana adam akıllı topu içeri atabilen oyuncu yok orta kafa orta kafa korner hepsi boş
  • 
Sayfa: önceki 33853386338733883389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.