Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32673268326932703271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lens diyorsunuz da lens e çok şans verildi hiç birini doğru düzgün değerlendiremedi Q7 nin son zamanlardaki performansını ve bencilliklerini bende beğenmiyorum ama q7 lens den daha faydalı bir oyuncu . Ama negredo için aynı fikirde değilim, negredoya gerçekten haksızlık yapılıyor. Mario gomez gibi fırsat bulsaydı, şu an yeni Mario gomezimiz olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

Negredo

Babel talisca quaresma

Oguzhan medel

Adriano tosic pepe gokhan

Fabri

Böyle oynamaliyiz. Q7 o mac nasil oynayacagini hemen belli eden bi adam sacma sapan şeyler yaparsa hemen 30 da veya 45 de cikarilip lens alinmali

Quaresma yı 30 da alırsa hocayı döver kulübede. Hiç oynatmayacaksın. Lens oynasın, maçın sonuna doğru da Orkan girsin Quaresma öyle baksın ordan. Sonra aklı başına gelir elbet.

Kadro güzel bu arada. Oğuzhan oynamalı, o oynayınca yaratıcı paslar ataklar falan görüyoruz hiç olmazsa. O yoksa kısır bi oyun oluyor. Talisca yine yürüyecekse 10 numarada oğuzhan arkasında tolgay olabilir. Oğuzhan ve negredo iyi anlaşır gibi geliyor sahada. İkisi de usta işi paslar atabiliyor

• Hoca bu sene cidden ilginç şeyler yapıyor.. son maça bakıyosun iyi oynayan bi oyuncu yok babel aynı quaresma ayni hocadan farklı şeyler hiç göremiyoruz.. medel ve negredo ciddi manada hakediyor 11 olmayı atiba bizim kutsalımız gibi ama artık yana ve geriye oynaması olmuyor bir çok maçta negredo ben bu kadar bencil olmayan forvet görmedim adamı oturtsak 11e 10 numara kadar asist yapar atacağı golde cabası.. umarım kör inadından vazgeçer kadroda kapasite çok büyük ama ligde kullanamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

yapmamız gereken çok basit Atibayı her zaman ki gibi Tolgay bozuyor. Atiba bu kadar kötü değil 1 senede futbolu mu unuttu adam?

Atiba,Oğuzhan,Talisca orta sahası ile çıkıp ileri üçlüyü Babel,Negredo,Lens yapmamız lazım bu kadar basit.

Osmanlıya karşıda ATiba,Tolgay çıkmaz inşallah. Taraftarın gazıyla Tolgayı oynattı ama bu adamdan bir halt olmaz beceriksizin teki.

Atiba yaşlandı. Performansı bu yüzden düşük. Fizik-kondüsyon olarak eskisi gibi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

Arkadaşlar lens diyorsunuz da lens e çok şans verildi hiç birini doğru düzgün değerlendiremedi Q7 nin son zamanlardaki performansını ve bencilliklerini bende beğenmiyorum ama q7 lens den daha faydalı bir oyuncu . Ama negredo için aynı fikirde değilim, negredoya gerçekten haksızlık yapılıyor. Mario gomez gibi fırsat bulsaydı, şu an yeni Mario gomezimiz olacaktı.

Alakası yok. Gomez apayrıydı. İlk süre almaya başladığından itibaren farkını gösterdi Cenk'i klübeye hapsetti. Gomez başkaydı be.

• quote:

Arkadaşlar lens diyorsunuz da lens e çok şans verildi hiç birini doğru düzgün değerlendiremedi Q7 nin son zamanlardaki performansını ve bencilliklerini bende beğenmiyorum ama q7 lens den daha faydalı bir oyuncu . Ama negredo için aynı fikirde değilim, negredoya gerçekten haksızlık yapılıyor. Mario gomez gibi fırsat bulsaydı, şu an yeni Mario gomezimiz olacaktı.

Lense hiç şans verilmedi Trabzon maçında oynadı adam akıllı onun dışında 45 dakika. Zaten çoğu maçta takım olarak kötüydük sebebi neden Lens olarak gösteriliyor?
  • Sizce devre arası ofansif orta saha alınır mı? Bence alınmaz hocanın ve başkanın gözünde takım çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

Hoca bu sene cidden ilginç şeyler yapıyor.. son maça bakıyosun iyi oynayan bi oyuncu yok babel aynı quaresma ayni hocadan farklı şeyler hiç göremiyoruz.. medel ve negredo ciddi manada hakediyor 11 olmayı atiba bizim kutsalımız gibi ama artık yana ve geriye oynaması olmuyor bir çok maçta negredo ben bu kadar bencil olmayan forvet görmedim adamı oturtsak 11e 10 numara kadar asist yapar atacağı golde cabası.. umarım kör inadından vazgeçer kadroda kapasite çok büyük ama ligde kullanamıyoruz

Negredo konusunda aynısını düşünüyorum. Adam gol atmaktan çok attırmaya çalışıyor resmen. O yüzden taraftar bu kadar sevdi. Çok samimi ve iyi niyetli. Beşiktaşa kazandırandan Allah razı olsun. Artık hocanın şans vermesi lazım. Cenk bir an önce satılsın artık. Ona piyasa yaptıracaz diye tutuk kaldığı maçta bile oyunda tutmak zorunda hissediyor hoca kendini

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

Hoca bu sene cidden ilginç şeyler yapıyor.. son maça bakıyosun iyi oynayan bi oyuncu yok babel aynı quaresma ayni hocadan farklı şeyler hiç göremiyoruz.. medel ve negredo ciddi manada hakediyor 11 olmayı atiba bizim kutsalımız gibi ama artık yana ve geriye oynaması olmuyor bir çok maçta negredo ben bu kadar bencil olmayan forvet görmedim adamı oturtsak 11e 10 numara kadar asist yapar atacağı golde cabası.. umarım kör inadından vazgeçer kadroda kapasite çok büyük ama ligde kullanamıyoruz

Negredo konusunda aynısını düşünüyorum. Adam gol atmaktan çok attırmaya çalışıyor resmen. O yüzden taraftar bu kadar sevdi. Çok samimi ve iyi niyetli. Beşiktaşa kazandırandan Allah razı olsun. Artık hocanın şans vermesi lazım. Cenk bir an önce satılsın artık. Ona piyasa yaptıracaz diye tutuk kaldığı maçta bile oyunda tutmak zorunda hissediyor hoca kendini

Talisca ile uyumlu zaten adam ayrıca golde atacaktır ortada pozisyon yokken adam ekstra paslar veriyor futbolu gerçek anlamda bilen birisi hala gereksiz Cenk ile uğraşıyoruz bu adam kayboluyor işte yada maç seçiyor bir yerlerini yırtmak için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

Talisca ile uyumlu zaten adam ayrıca golde atacaktır ortada pozisyon yokken adam ekstra paslar veriyor futbolu gerçek anlamda bilen birisi hala gereksiz Cenk ile uğraşıyoruz bu adam kayboluyor işte yada maç seçiyor bir yerlerini yırtmak için.

Cenkinde hakkını yemem bu sezon iyi götürdü ama belli bir yere kadar.. artık ya dinlendirilmeli yada alternatif üretilmeli yoksa daha çok puan kaybederiz

• quote:

quote:

Lense hiç şans verilmedi Trabzon maçında oynadı adam akıllı onun dışında 45 dakika. Zaten çoğu maçta takım olarak kötüydük sebebi neden Lens olarak gösteriliyor?

hocam hoca lensi kullanacağı maçı ve zamanı yanlış seçiyor akhisar maçında şans verildi bir tek ondada kötüydü ama 10 kişi defans yapan takıma karşı oynatılmaz üstüne gelen bir takım olacak ki lensi rahat kullanabileceksin atiba orta sahasıyla zor çünkü yana geriye oynayarak sıkıntı.. quaresmanında maçlarda ezdiği top çok bide talisca olmayınca onun ortalarına kafa atacak 2.adam yok artı defansa yardım edememeside cabası bide millet ezberledi quaresmaya 2li 3lü markaj yapıyorlar bir varlık gösteremiyor..

• quote:

quote:

quote:

hocam hoca lensi kullanacağı maçı ve zamanı yanlış seçiyor akhisar maçında şans verildi bir tek ondada kötüydü ama 10 kişi defans yapan takıma karşı oynatılmaz üstüne gelen bir takım olacak ki lensi rahat kullanabileceksin atiba orta sahasıyla zor çünkü yana geriye oynayarak sıkıntı.. quaresmanında maçlarda ezdiği top çok bide talisca olmayınca onun ortalarına kafa atacak 2.adam yok artı defansa yardım edememeside cabası bide millet ezberledi quaresmaya 2li 3lü markaj yapıyorlar bir varlık gösteremiyor..

Lens Akhisar maçında iyi oynamıştı 2 tane gol kaçırdı sadece. Zaten topu alan Quaresmaya attığı için kendini gösteremedi pek. Penaltıyı Quaresma kaçırdı oyundan Lens çıktı. Hocanın Lense bi art niyeti var kesinlikle. Ayrıca Negredoyuda 88de defans yaparken alıyor biliyor ağır olduğunu gol atmasın diye. Adam 20 maçın hepsinde oynamış 300 dakika 3 maç yapıyor.

• Şenol hocanın oyuncu tercihleri yanlış dediğimizde bize sallayan eyyyyyyyyyyyyyy fotbol profosorloro neredesiniz ?
  • Haber1903 instagram anketleri. Olması gerektiği gibi çıkmış sonuçlar.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Quaresma'nın kendini tanrı ilan etmesinde taraftarın da suçu var her maç özel muamele gösteriliyor o da kendini kral sanıyor takımda. Oyundan çıkarsan dert, sonradan oyuna alsan dert, frikikleri kullandırtmazsan dert kullandırtsan direkt aut zaten. Komple dert yav adam sene sonu satılır inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slord236 -- 13 Aralık 2017; 22:12:14 >
  • Bu şampiyonluklar götümüzü kaldırdı atibayı beğenmiyoruz artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    çok önceden olması gerekendi. şenol hazretleri yapmadı.

• 2016/2017 konusunun popüler mesajlarından:

Her sezon yeni transfer ilk 11'e girsin diye bekleyip duracağız sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3,4,3
    Fabri
    Medel,pepe,vida
    Gökhan,tolgay,oğuzhan,adriano
    Babel,cenk,negredo

4,2,3,1
    Fabri
    Gökhan,pepe,vida,adriano
    Lens,tolgay,medel,babel
    Negredo
    Cenk

3,5,2
    Fabri
    Medel,pepe,vida
    Babel,tolgay,oğuzhan,adriano,caner
    Cenk,negredo

Vida gelince Tosiç yedek
    Atiba,Q7 yedeğe geçsin. Yaşları geçti
    Gökhan dan daha iyi biri lazım.
    Taliscayı yedekten çıkartma bile.

Vida dan sonra
    Sağbek ve Ofansif ortasaha lazım

Atiba oynamazsa 3lü defans bizde işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

3,4,3
    Fabri
    Medel,pepe,vida
    Gökhan,tolgay,oğuzhan,adriano
    Babel,cenk,negredo

4,2,3,1
    Fabri
    Gökhan,pepe,vida,adriano
    Lens,tolgay,medel,babel
    Negredo
    Cenk

3,5,2
    Fabri
    Medel,pepe,vida
    Babel,tolgay,oğuzhan,adriano,caner
    Cenk,negredo

Vida gelince Tosiç yedek
    Atiba,Q7 yedeğe geçsin. Yaşları geçti
    Gökhan dan daha iyi biri lazım.
    Taliscayı yedekten çıkartma bile.

Vida dan sonra
    Sağbek ve Ofansif ortasaha lazım

Atiba oynamazsa 3lü defans bizde işe yarar

Adriano ve Gökhan Gönül hücuma o kadar da iyi katkı veremiyor o yüzden tutmaz bu sistem ayrıca bu 2bekin defansif yönüde iyi o yüzden pek gerek yok. 3lü oynayan takımlar genelde savunmayı yapamayan takımlar bizim öyle bir problemimiz yok forvetin gol atamıyor önce bunu çözeceksin.

• 
Sayfa: önceki 32673268326932703271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.