Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökhan Gönül sakatlığına can sıktık bir de Talisca'nın olayı çıktı. Ya arkadaş profesyonel yönetim falan diyoruz da bu nedir? Evrak işleri yüzünden topçunun oynamaması nedir? Çok kafam bozuldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hawkbjk kullanıcısına yanıt
    Hocam evrak işlerinde kulubün bi suçu yokmuş ki benfica işi yokuşa sürmüş bizimkilerde gerekli merciilere şikayetini yapmış.Elimizde sözleşme var.Talisca gider Beşiktaşta çift haneli para kazanacaksa o zaman ben üzülmem havaalanına uğurlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 5 Ağustos 2017; 8:2:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

Hocam evrak işlerinde kulubün bi suçu yokmuş ki benfica işi yokuşa sürmüş bizimkilerde gerekli merciilere şikayetini yapmış.Elimizde sözleşme var.Talisca gider Beşiktaşta çift haneli para kazanacaksa o zaman ben üzülmem havaalanına uğurlarım

Klübün suçu yoksa neden konya maçında oynayamıyor? Bana yönetimin ihmali var gibi geliyor.

• hawkbjk kullanıcısına yanıt
    Git , FIrat GÜnayer, Şafak Malatya vs. yazdıklarını oku. Kendi kafandan uydurduklarına inanmak yerine gerçekleri öğrenmek istiyorsan tabii.
  • https://youtu.be/o4HwXucCXgU

Bu transfer dogrumu 4 yillik anlasildigi soyleniyor.

Bonservis ucreti yok

• Fenerbahçenin hobileri:

- Ön libero almak

- Oyuncularını beşiktaşa kaptırmak

- Van Der Wiel'ı düzenli olarak kadro dışı bırakıp affetmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45B2DF028 -- 5 Ağustos 2017; 8:20:54 >
  • Şimdi , malum Benfica ile sorun çıktı Talisca için. Okuduklarıma göre, Talisca için 2 seçenek var, ya Beşiktaş'da 1 sene daha oynayacak, ya da satıldığı kulüpte. Talisca, birkaç kere zaten Benficada oynamak istemediğini belirtmişti. Her şekilde, Beşiktaş bundan kazançlı çıkar.

O değil de, başkan eğer kiralık futbolcuyu dahi satıp para kazanırsa tam bir efsane olur, öyle böyle değil.
  • Talisca umarım kalır

Sosa umarım gelmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colourofthelife

Şimdi , malum Benfica ile sorun çıktı Talisca için. Okuduklarıma göre, Talisca için 2 seçenek var, ya Beşiktaş'da 1 sene daha oynayacak, ya da satıldığı kulüpte. Talisca, birkaç kere zaten Benficada oynamak istemediğini belirtmişti. Her şekilde, Beşiktaş bundan kazançlı çıkar.

O değil de, başkan eğer kiralık futbolcuyu dahi satıp para kazanırsa tam bir efsane olur, öyle böyle değil.

Bir zamanlar ampute hareketleriyle gönlümüzü çalan Kara Mamba vardı bilir misin? Adı Aboubakar'dı, biz ona abuş derdik. İşte o sıfatına tükürdüğüm de asla dönmeyeceğim diyip bizi umutlandırmıştı. Yani dönmeyeceğim istemiyorum laflarına inanma yiğenim

• kültürlü cingen kullanıcısına yanıt
    Ya o bir tam denyo naptigini bilmiyo akli dengesinde sikinti var adamin gunu gununu tutmuyo ne dedigini bilmiyo

• kültürlü cingen kullanıcısına yanıt
    O işler öyle olmuyor oğlum. Sen Aboubakar'ı parasını verip alamadın çünkü paran yetmedi, dolayısıyla adam da takımına döndü. Ne yapacaktı yani, futbolu mu bırakacaktı?

Ayrıca, birinin yaptığını başkası da yapacak diye farzetmek niyet okumaktan başka birşey olmaz. İnsanların aklından geçenleri okumaya çalışma, çünkü beceremezsin oğlum.
  • Madem bugün Lens gelecek, o zaman bakalım nasıl futbolcuymuş. Dikkat yalnız, burada Lens'i pilot takımımızda oynarken seyredicez.

• Leiter kullanıcısına yanıt
    Sen bunlari okumaya devam et

• Düşünsene frikikte topun başında Talisca Lens yanyana. Aradan Q7 geliyor vuruyor üstten aut
  • Kanat kanat diyordunuz, alın size bir sürü kanat. Asıl problem stoper ben söyleyim ocakta bedava vida alırım diye almıycak başkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkayzer -- 5 Ağustos 2017; 10:11:36 >
  • ARKADAŞLAR ALLAH AŞKINA ŞU TALİSCA OLAYINI BANA BİRİSİ KISA ÖZET GEÇEBİLİR Mİ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

ARKADAŞLAR ALLAH AŞKINA ŞU TALİSCA OLAYINI BANA BİRİSİ KISA ÖZET GEÇEBİLİR Mİ ?

Fırat Günayer'i oku, adam güzelce özetlemiş herşeyi.
  • "Hollandalı kanat oyuncusu ile yapılan beş yıllık uzun sözleşmenin nedeni, Ricardo Quaresma’nın gelecek yıl Çin’e satılacak olması...

Beşiktaş'ın transferini bitirdiği bir başka isim olan Jeremain Lens bu akşam İstanbul'a geliyor. Yıllık 2.2 milyon Euro'dan 5 yıllık sözleşmeye imza atan Hollandalı için Sunderland'e 2 yıl içinde 4.5 milyon Euro bonservis ödeyecek olan siyahbeyazlıların, uzun süreli anlaşma yapmasının nedeni de ortaya çıktı. Bir yıl sonra 2018 Dünya Kupası sırasında Portekizli yıldızı Quaresma'yı Çin'e satmayı planlayan yönetimin, onun yerini ise uzun süre 29 yaşındaki Lens ile doldurmayı düşündüğü öğrenildi. Bu arada geçen sezonu Fenerbahçe'de kiralık olarak geçiren Lens'in yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Çok formdayım. Bir an önce takıma katılmak istiyorum" dediği öğrenildi.

ORMAN: FEDAKARLIK YAPARAK GELİYOR
    Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Lens'in bugün İstanbul'a geleceğini duyurdu. Orman, "Lens istediğimiz bir oyuncu, o da Beşiktaş'ı çok istiyor. Kendi alacağından fedakarlık ederek geliyor" dedi.

VİDEO SIRASI NEGREDO'DA
    Quaresma ve Pepe'nin özel video çekerek, Beşiktaş'a çağırdığı Negredo bu kez Lens'in transferi için görevi devralacak ve Hollandalı yıldıza bir video klip ile 'COME TO BEŞİKTAŞ' diyecek."

Fatih Doğan - Sabah

• Benfica lisansını göndermemiş ama ne için belli değil,satmak için yapıyorlarsa da Beşiktaş'tan izin almak zorunda.

• AKILLI OL EYYYYYYYY BENFİCA . BAK BİR GÜN DE 82 PORTEKİZ YAPARIZ .

SEN KİMSİN BENFİCA

• 
Sayfa: önceki 13331334133513361337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.