Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13311332133313341335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almeida, Yunanistan ligi takımlarından AEK'te oynuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sıcmıs vazıyetteyız malesef

beşiktaş ile benfica arasında ki anlaşma şu şekilde:

1- anlaşma 1+1 yıllıktır.
    2- her kiralama yılı için beşiktaş a.ş. benfica sad'a 2,000,000 (net) avro ödemek yapacaktır.
    3- oyuncunun benfica sad'dan beşiktaş a.ş'ye gerçekleştirilmesi muhtemel kalıcı transferi beşiktaş a.ş. tarafından 25,000,000 (net) avro ödendiği durumlarda gerçekleşebilir.
    4- kiralama bedelleri 25,000,000 avro'dan düşülerek net ödeme planı hazırlanacaktır.
    5- oyuncu (anderson talisca) 2. yıl kiralama uzatma opsiyonun kullanılmasına karşı çıkma hakkını saklı tutar.
    6- oyuncuya (anderson talisca) gelecek olan bir transfer teklifi benfica sad tarafından en geç takip eden yılın 30 nisan tarihine kadar kabul edilmesi gerekmektedir. aksi durumlarda beşiktaş a.ş.'nin onayı olmadan transferin gerçekleşmesi mümkün değildir.
    7- (işte bu madde beşiktaş'ı yakıyor) ödemeler kira anlaşmasının geçerlilik kazandığı tarihten itibaren benfica sad'ın bilgilerini göndermiş olduğu banka hesabına beşiktaş a.ş. tarafından en geç 2 hafta içerisinde yatırılmak zorundadır. eğer bu 2 haftalık süre zarfından ödeme gerçekleşmez ise benfica sad geçici transferi (kiralama) iptal etme hakkını saklı tutar.
    8- 7. maddenin gerçekleştiği durumlarda benfica sad, beşiktaş a.ş. tarafından yapılmış olan ödemelerin iadesini yapmaz.

velhasıl kelam renklilerin eline çok pis taşak malzemesi verdik :( bu saatten sonra adam gibi bir numara bulabilmemiz de imkansız. lens transferide kurtarmaz artık. çok yazık oldu çok.

anlaşmanın türkçe tam metnine ve Taliscan'nın veda konuşmasına buradan ulaşabilirsiniz.. Anderson Talisca Acordo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkans -- 5 Ağustos 2017; 3:20:22 >

• berkans kullanıcısına yanıt
    rahat ol.bişey olmaz benfica'nın aklında başka birşey var belli ama yer miyiz biz bunları
    La olm niye uğraştın bu saatte bu kadar :)

Edit1.Linkteki anlaşmayı mutlaka okuyun arkadaşlar

Edit2. Yaşında benden büyükmüş Allah seni ne yapmasın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konuşantahta -- 5 Ağustos 2017; 3:8:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

evet zaten onu okuyunca cok moralım bozuldu benım.
  • quote:

ekşiden alıntı yapmış arkadaş
  • kuarejzmaaa kullanıcısına yanıt
    Uykudan uyanıp foruma girdim, anayasayı okur gibi ciddiyetle okudum, mağdurum

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Beyler sıcmıs vazıyetteyız malesef

beşiktaş ile benfica arasında ki anlaşma şu şekilde:

1- anlaşma 1+1 yıllıktır.
    2- her kiralama yılı için beşiktaş a.ş. benfica sad'a 2,000,000 (net) avro ödemek yapacaktır.
    3- oyuncunun benfica sad'dan beşiktaş a.ş'ye gerçekleştirilmesi muhtemel kalıcı transferi beşiktaş a.ş. tarafından 25,000,000 (net) avro ödendiği durumlarda gerçekleşebilir.
    4- kiralama bedelleri 25,000,000 avro'dan düşülerek net ödeme planı hazırlanacaktır.
    5- oyuncu (anderson talisca) 2. yıl kiralama uzatma opsiyonun kullanılmasına karşı çıkma hakkını saklı tutar.
    6- oyuncuya (anderson talisca) gelecek olan bir transfer teklifi benfica sad tarafından en geç takip eden yılın 30 nisan tarihine kadar kabul edilmesi gerekmektedir. aksi durumlarda beşiktaş a.ş.'nin onayı olmadan transferin gerçekleşmesi mümkün değildir.
    7- (işte bu madde beşiktaş'ı yakıyor) ödemeler kira anlaşmasının geçerlilik kazandığı tarihten itibaren benfica sad'ın bilgilerini göndermiş olduğu banka hesabına beşiktaş a.ş. tarafından en geç 2 hafta içerisinde yatırılmak zorundadır. eğer bu 2 haftalık süre zarfından ödeme gerçekleşmez ise benfica sad geçici transferi (kiralama) iptal etme hakkını saklı tutar.
    8- 7. maddenin gerçekleştiği durumlarda benfica sad, beşiktaş a.ş. tarafından yapılmış olan ödemelerin iadesini yapmaz.

velhasıl kelam renklilerin eline çok pis taşak malzemesi verdik :( bu saatten sonra adam gibi bir numara bulabilmemiz de imkansız. lens transferide kurtarmaz artık. çok yazık oldu çok.

anlaşmanın türkçe tam metnine ve son ödeme tarihine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Anderson Talisca Acordo

Talisca'nın ücreti çoktan yollandı zaten sorun Benfica'nın evrakları göndermemesi

Dostum tamam işte anlasma zaten bu şekilde kımse aksını iddaa etmiyor.1+1 i direk kullanmadık once baska mevzular görüşülmüş.

Kesin ve net olan şu: bjk kiralama bedelini ödemiştir. Şuan oyuncu bize kayıtlı eger 25 milyonluk teklif gelirse oyuncu da gitmek isterse Benfica adamı satar bize 2 yıllık kiralama bedelini4 m û ödeyecektir. 25 m dan yukarıysa 25 in üzerindeki meblanınyuzde 25 i besıktasa ayrıca odenecektir.

zurnanın zırt dediği yer neresi? Benfica ya gelen teklif 18_20 civarı olduğu bilgisi var. Benfica
    bunun gibi teklifleri bekleyip teklıfı kbl etmek gibi mentalıteye sahip.bu yuzden evrakları göndermedi.

Bu yuzden gerı cagırttırdı.

Bıraz kurnazlık peşindeler ama uefa nezlınde durum bızden Yana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karaözü -- 5 Ağustos 2017; 3:18:10 >
  • Sizlere vasiyetim olsun. Belgeleri okumadan imzalamayın bak boş yere vakit kaybediyosunuz :) en altlardaki linkleri falan ciddiye alın

• berkans arkadaşımızdan güzel bir mizah.

Yaş arttikça trollüğün kalitesi artiyor. Iyi trollemeydi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

Beyler Talisca olayının gerçeklik payı nedir? Hafta sonuna kadar benficaya geri döneceği konuşuluyor şu an. Beşiktaş engelleyemiyormuş

Oyle bir sey yok taliscanin kira parasi verildi benficaya 1 sene bizim oyuncumuz benfica satmak isterse bile bizim onayimiz olmadan satamaz pazarlik masasina biz de otururuz.

Bu konular oyle zor degıl.

Eger Besıktas zamanında parayı gondermemısse ve sozlesmede .... tarıhıne kadar kıralama ucretı odenmez ıse oyuncu gerı cagrılır dıye bır madde var ıse gecmıs olsun. Bu dakıkadan sonra kımse bır sey yapamaz. Rıbery ornegını hatırlayın. Odemeler zamanında yapılmadı dıye kontratını fesh ettı ve UEFA onu haklı buldu.

Sozlesme baglayıcıdır. Ne yazarsa o. Benfıca bır seye guvenıyor kı bu hareketlerı yapıyor.

Yarın sanırım bu olay aydınlanır.

Kardesim parasi verildi +1 kiralik opsiyonu devreye sokuldu artik benficanin soz hakki yok bu yil oyuncu uzerinde bu kadar basit. Satmak istese bile bizim de ikna edilmemiz gerek. Geri cagiramaz oyuncu besiktasin oyuncusu bu sene.

• Ulam berkans şimdi yatıyorum, uyumam lazım. Ama seni bulacam olm karıştırdın ortalığı :) beni de okuyan bi Allah ın kulu yokmuş onu görmüş oldum

Linke tıklarken gozumde kandirdim xD canlanmisti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maykılscofield kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/dYpsMeu0mrk

Ben bu olur diye düşünmüştum
  • 6- oyuncuya (anderson talisca) gelecek olan bir transfer teklifi benfica sad tarafından en geç takip eden yılın 30 nisan tarihine kadar kabul edilmesi gerekmektedir. aksi durumlarda beşiktaş a.ş.'nin onayı olmadan transferin gerçekleşmesi mümkün değildir.

Yani artik oyuncuya kac para teklif gelirse gelsin bizim de ikna edilmemiz gerek 30 gelirse mesela yarisini isteriz belki fikret ormanin insafina kalmis bir sey. 25'in uzerindeki parayi vererek bizi devreden cikartamiyor yani benfica oyle olsa 25.5'e satip kalan parayi baska sekilde tahsil eder bu çakallar.

• Ulan nasıl kandım
  • quote:

Ulam berkans şimdi yatıyorum, uyumam lazım. Ama seni bulacam olm karıştırdın ortalığı :) beni de okuyan bi Allah ın kulu yokmuş onu görmüş oldum

bende kandım abi ya
  • Hangisi kandırdı seni göster bana. ben ona kızıcam göster bana hangisi o?

• quote:

Hangisi kandırdı seni göster bana. ben ona kızıcam göster bana hangisi o?

berkan
  • 
Sayfa: önceki 13311332133313341335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.