Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52665267526852695270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fikonun yerinde olsam bizzat ağzına ederim bu abuşun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler biz nasıl yakmayalım be rahatça bir maç izleyemeyecek miyiz gençliğimi yedin be Beşiktaş gençliğimi

• Bu herif sahada ki bütün arkadaşlarına ihanet etti. Hayır bir de ağırıma giden, kırmızı görmüş bir de kana kana su içiyor umursamadan. Skor şu an çok pis, herifler atsa tur gidiyor. Atarlar mı, 10 kişisin, ileri de herifleri tedirgin edecek silahın eksilmiş, daha çok hücuma çıkacaklar ve evlere şenlik bir defansımız var, öyle bir atarlar ki. Mecburen skora yatacağız ama 45 dakika bitmek bilmeyecek. Dil altı hapımı yanıma aldım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proteo -- 16 Mart 2017; 21:57:50 >
  • Aboubakar bana göre cenkten 10 kat daha iyi golcü ama önce kiev maçında yaptı aynı hatayı bir kere affedildi bundan sonra kesinlikle kadro dışı bırakılıp seneye gönderilmesi gerekiyor. Demba ba nın performansına göre yeni golcü alınıp alınmayacağına karar verir. Ama kesinlikle Cenk bu takımın 2. golcüsü olarak kalmalı bir as golcü olmalı bu takımda.
  • ZAMANI 45DK ILERI ALINNNNNNN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dinamo maçı yaptığına birşey demedikte bu nedir ya valla hayatım seni savunmakla geçti Abou ama elenirsek çekeceğin var.
  • Aboubakar o pozisyonda ırkçı hakemler yüzünden kırmızı görmese hepiniz helal olsun Aboubakar diyecektiniz. Yazıklar olsun hepinize. Bu kafayla aynı takımı tutunca her şey mustahak oluyor ondan sonra.
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Klasik biz işte ligde de çok örneği var bunun kırmızı görmüyoruz ama bi şekilde fırsatı veriyoruz anlamıyorum
  • Abou ne yaptı beyler hala pozisyonu göremedim ben?

• 45 DK CANAKKALE GECILMEZ ULAN ISLIKLAYIN VURUN KIRIN BU MAC BIZIM !!!!

• Aboubakar son performansı ile sempati kazanmıştı ne güzel, bu golle de koçum be diye sevindik yaptığı ihanete bak. Bilmiyorum nasıl ne yapacağız bu adamı. Alsak bir türlü almasak bir türlü.

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    Adamlar duran top kullanacakken arkada birine kafa attı
  • quote:

Orijinalden alıntı: qerrard!

Gol yemememiz büyük mucize olur büyük. inşallah dediğin gibi olur ama zor gözüküyor. defans 11-11 iken bile allaha emanet zaten çok rahat geliyorlardı yine de

İki kişi basıyor topa ama adam yine de orta açıyor deli oluyorum biri dokunsun topa ceza sahasına gelen her top tehlike

• Sozlesmesini fesih etme hakkimiz varsa yarin etmeliyiz rakibin 1 pozisyon buldugu bunun disinda 2 pas yapamadigi bir macta elenecegiz..hala polyannacilik yapanlar da eski avrupa maclarimizi akillarina getirsinler bu tarz durumlarda her zaman dagilmisizdir..en basitinden kiev maci tamam tur gitti de 6 yemek nedir o macta da bu dangalak kirmizi gormustu kasitli olarak

• biz saldırarak savunma yapabiliyoruz. çekilirsek 3 daha yeriz. takımın dengesi komple bozuldu. Abubakar 3 ayda 2 direk kırmızı ile tarihe geçiyor. kievde yaptığı terbiyesizlik... ve şimdi bu. ırkçılık falanmış bize ne ? Her zenciye nigga dendiğinde kafa atarak kırmızı yeseler, siyahi oyuncu kalmazdı.
  • 2-0 ken kardesime dedim mi bu kadar rahat mac izletmezler bize biliyorum yani

Ben izlemiyorum

O abubakarin kabilesini , kabile sefini , camini cercevesini yerle bir etseler gram uzulmem

yaziklar olsun bu mactan sonra besiktas ta 1 mac daha oynarsa bu takima da yaziklar olsun

• Hadi hocam tek umudum sensin doğru hamlelerle getir turu bize

• 2. yarı gol atmamız gerek yoksa kesin gol yiyeceğiz...Abubakarın sayesinde Avrupaya veda edeceğiz gibi bir daha bu adamı kadroya almasın şenol güneş zaten kiralık sezoın sonu da defolsun gitsin nereye gidecekse...
  • Aboubakar'a söyleyecek kelime bulamıyorum.Arkadaş sen neden kafa atıyorsun ? Adam senin üzerine oynasa bile duymamızlıktan gel.1 adamın yüzünden 2.yarıyı stresli izleyeceğiz.
    Tallisca Cenk değişikliği ya da Babel değişikliği olması lazım.

Güzel Allah'ım yardımını esirgeme Amin.
  • 
Sayfa: önceki 52665267526852695270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.