Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52355236523752385239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saimertug

Bu arada Kante≥Atiba yazabiliriz herhalde

kante 25 yaşında gençliğinden kaynaklı sahayı kaplıyor. her pozisyonda kante gözüküyor. atiba desen 33-34 yaşında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Umarım Olcay'dan sonra Oğuzhan ve Cenk de derhal bu takımdan gider. Yerli futbolcu olunca direk sövülüyor çünkü. Bu mentalite ile bu anlayış ile olmaz. Tüm takım yabancı olmalı bence.

Hani Cenk tartışılır takımın 1. santrforu olur mu olmaz mı diye ama niye göndermek istiyor taraftar cidden anlamıyorum

Hocam Akhisar maçından beri doğru düzgün şutu yok, kendisini boşa çıkartmak, pozisyon alma gibi bir derdi yok, tembel forvet. Geçen hafta 20m teklif edilecek haberi vardı, +10m veren olursa düşünmeden satmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler rize maçında yeni bir bestesöylendi (yeni duydum eskide olabilir) onun videosu elinde olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: annoca

Eğer abounun arkasında sosa oynasaydı abou çok sağlam küfür yerdi. Deşer meşer geç o işleri

Ozzynin görevi gol veya asist değil ozzy göbek oyuncusudur. ( ozzynin niye golü veya asisti yok dediğinden futbol bilginde ortaya çıkıyor zaten) Ozzy takım oyuncusu takım iyise ozzyde iyidir takım kötüyse ozzyde kötüdür arada sırada bu durumunda istisnaları oluyor. Son maçlarda dediğimi kanıtlıyor zaten.

Abou 1.5 milyona oynacaksa 4 milyonun altında bonservisi varsa gelmesini isterim ama fazlası israf. Sizler anı yaşıyorsunuz son maçları dikkate alıyorsunuz. İlk yarı ne kadar saç baş yoldurduğunu unutuyorsunuz. HEE GERİYE KALAN MAÇLARIN HEPSİNİ SON MAÇLARINDAKİ GİBİ OYNARSA bonservisi 10 az gelir. Demek istediğim şuanı yaşamayın. Aman ben kime laf anlatıyom ki göbek oyuncusunun golü yok diye oyuncuyu beğenmiyen biri.

Size şu müstehak size bu müstehak gibi yorum yapan arkadaşlar sizler ne kadar egoistsiniz. Senin beğendiğin bir oyuncuyu diğeri beğenmiyor diye saçma sapan mesaj atmayın

1-Sen futbol bilgisinden once anlama kapasiteni ortaya koymussun zaten dostum

Ben oguzhan neden gol atmiyo derken hani gecen sene atiyodu iyi oynuyodu hatta bize tinerci sifatini yakistiran adamlar oguzhana dizdigimiz ovguler yuzunden dalga geciyodu falan filan.Oguzhan gol atmis yada atmamis gecen seneden kotu oynuyoruz demek istemistim ama sana illa LEBLEBİ yazacaz yoksa anlamiyosun

2-Sosa olamiyacagi icin abounun sac bas yoldurup yoldurtmayacagini bilemeyiz,tek bildigim duzenli ilk 11 oynasaydi bu kadar on yargi olusmayacakti.Futbolda prof duzeyde fizikten once mental anlamda saglam olmak gerekir ben hocadan da yeterli destegi aldigini dusunmuyorum.Cenk den kotu olamaz

3-4 milyona sen kerim frei bile geri alamazsin

Anliycagin fm nide al git

• quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

quote:

Orijinalden alıntı: annoca

Eğer abounun arkasında sosa oynasaydı abou çok sağlam küfür yerdi. Deşer meşer geç o işleri

Ozzynin görevi gol veya asist değil ozzy göbek oyuncusudur. ( ozzynin niye golü veya asisti yok dediğinden futbol bilginde ortaya çıkıyor zaten) Ozzy takım oyuncusu takım iyise ozzyde iyidir takım kötüyse ozzyde kötüdür arada sırada bu durumunda istisnaları oluyor. Son maçlarda dediğimi kanıtlıyor zaten.

Abou 1.5 milyona oynacaksa 4 milyonun altında bonservisi varsa gelmesini isterim ama fazlası israf. Sizler anı yaşıyorsunuz son maçları dikkate alıyorsunuz. İlk yarı ne kadar saç baş yoldurduğunu unutuyorsunuz. HEE GERİYE KALAN MAÇLARIN HEPSİNİ SON MAÇLARINDAKİ GİBİ OYNARSA bonservisi 10 az gelir. Demek istediğim şuanı yaşamayın. Aman ben kime laf anlatıyom ki göbek oyuncusunun golü yok diye oyuncuyu beğenmiyen biri.

Size şu müstehak size bu müstehak gibi yorum yapan arkadaşlar sizler ne kadar egoistsiniz. Senin beğendiğin bir oyuncuyu diğeri beğenmiyor diye saçma sapan mesaj atmayın

1-Sen futbol bilgisinden once anlama kapasiteni ortaya koymussun zaten dostum

Ben oguzhan neden gol atmiyo derken hani gecen sene atiyodu iyi oynuyodu hatta bize tinerci sifatini yakistiran adamlar oguzhana dizdigimiz ovguler yuzunden dalga geciyodu falan filan.Oguzhan gol atmis yada atmamis gecen seneden kotu oynuyoruz demek istemistim ama sana illa LEBLEBİ yazacaz yoksa anlamiyosun

2-Sosa olamiyacagi icin abounun sac bas yoldurup yoldurtmayacagini bilemeyiz,tek bildigim duzenli ilk 11 oynasaydi bu kadar on yargi olusmayacakti.Futbolda prof duzeyde fizikten once mental anlamda saglam olmak gerekir ben hocadan da yeterli destegi aldigini dusunmuyorum.Cenk den kotu olamaz

3-4 milyona sen kerim frei bile geri alamazsin

Anliycagin fm nide al git

Fm yi üniversite zamanı oynuyordum uzun yıllar geçti ama sen öyle diyince canım çekti

Bu abouyu anası babası senin kadar sevmiyordur

Kendin sosa yazdın arkasında sosa olsaydı deşer dedin şimdi sosa olmadığına göre düşünmenin mantığı yok diyorsun. Azcık mantıklı ol. Bu adam için özel antrenörler dahi getirildi mentali felen geç. Düzenli ilk 11 verilmez düzenli ilk 11 kapılır. Örnek boykoya bir kaç kez şans verildi değerlendiremedi fabriyede verildi o değerlendirdi. 17 -18 yaşında umut vadeden biri değilki ilk 11 de şans verilsin.

Bak altını çize çize tekrar söylüyorum eğer abou son maçlarındaki gibi oynarsa alınmasını isterim ama ilk yarı gibi oynarsa tamamen israftır

Yav dediklerimin nesini anlamıyosun. Kompleks cümlelerde kurmuyorum ama bir türlü anlamıyorsun. 10. kez diyorum abouya karşı değilim eğer son maçlardaki gibi oynarsa alınsın ilk yarıdaki gibi oynarsa yazık olur paraya. Güzel kardeşim hammallık etme kullan bazı şeyleri.

Son kez yazıyorum artık anla son maçlardaki gibi oynarsa alınsın ilk yarıdaki gibi oynarsa alınmasın.

• Bir gün yollarımız kesişecek Sergen Hocam

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Herkese günaydın. Rüyamda Antalya'yı 5-0 yeniyorduk. İşin ilginç yanı Sosa hattrick yapıyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs Burak'i Cl'de gol kralligina oynadigi zamanlarda gelen teklifleri degerlendirip satamamisti. Tam populerite yaptigi zamandi fakat Turk-Yabanci kuralindan degerlendiremediler. Sonra da pisman olundu zaten.

Biz Cenk'e teklif gelirse degerlendirmeliyiz. Genel Turk tutumu gibi bir sey bu, bu adamlar calismiyor arkadas. Bu adamlar tembel. Belli ki tipki Pektemek gibi bir zaman sonra kanser hucresi olacak Cenk. Teklif geldigi anda satip paraya bakmak en mantiklisi. Artik boyle dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Herkese günaydın. Rüyamda Antalya'yı 5-0 yeniyorduk. İşin ilginç yanı Sosa hattrick yapıyordu

Bilinç altımızda o kadar yer etmiş adam işte ;)

• Arkadaşlar şunu kimse dile getirmiyor ama bence çok vahim.

Gökhan Töre gibi adamı West Ham'a gönderdik ve sadece birkaç maç yapabildi, şimdilerde ise antreman yapmak yerine gezip duruyor. Biz de taraftar olarak Q7 ile Demba Ba ile olan fotolarını, videolarını beğeniyoruz paylaşıyoruz. Yahu adam ne kadroya girebildi, ne futbol oynayabildi, ne de kendini gösterebildi. Çabalayıp kendini gösterebilse 13m euroya gönderecektik ama şimdi gezip sosyal medyada paylaşım yapmaktan başka bir şey yapmıyor.

Biz ise hala olayın farkında bile değiliz. Bence çok üzülmeliyiz Töre olayına. Böyle bir genç yetenek İngiltere'ye gidip kadroya bile giremiyor, kulüpten ayrılıp Türkiye'de takılıyor geziyor tozuyor.
  • Dostum şu satma olayını yabancı oyuncularla yapmak çok daha mantıklı.

Cenk'i sattın mı yerine Türk forvet kimi koyacaksın? Biliyorsunuz yerli sınırı var artık.

• saimertug kullanıcısına yanıt
    Sattığımız paranın daha altına bulabiliriz aynısını olmayacak şey değil.

• En son BJK maçına 2011 de falan gitmiştim. Antalya maçına gideyim bari diye passolig çıkarttım. 09.58 den beri PC başında bekliyorum. 10 da biletler satışa çıkacaktı. Yok bilet. 53 dkdır aralıksız deniyorum. Şaka gibi ya. Kardeşime de çıkarttık. 80 TL boşa para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Arkadaşlar şunu kimse dile getirmiyor ama bence çok vahim.

Gökhan Töre gibi adamı West Ham'a gönderdik ve sadece birkaç maç yapabildi, şimdilerde ise antreman yapmak yerine gezip duruyor. Biz de taraftar olarak Q7 ile Demba Ba ile olan fotolarını, videolarını beğeniyoruz paylaşıyoruz. Yahu adam ne kadroya girebildi, ne futbol oynayabildi, ne de kendini gösterebildi. Çabalayıp kendini gösterebilse 13m euroya gönderecektik ama şimdi gezip sosyal medyada paylaşım yapmaktan başka bir şey yapmıyor.

Biz ise hala olayın farkında bile değiliz. Bence çok üzülmeliyiz Töre olayına. Böyle bir genç yetenek İngiltere'ye gidip kadroya bile giremiyor, kulüpten ayrılıp Türkiye'de takılıyor geziyor tozuyor.

Dizinden ameliyat oldu Töre. Lig bitimine doğru ancak antrenmanlara başlayabilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Forvet anlayışı kazık gibi adam olanların Aboubakar'ı beğenmemesi normal. Almeida, Fernandao müstehak bunlara.
    En sevdiğim forvet tipi, sonunda takımımda görebildim. Ayaklarına hakim, çalım atabilen, pozisyon yaratabilen. Suarez, Falcao tipi işte. Cenk'in yaptığı işi Atınç da yapar yoksa kafa vurmaktan başka ne yapıyor? Ama hamle oyuncusu olarak Cenk'i baya beğenirim orası da ayrı.

Falcao Suarez mi

tipi ne demek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Gs Burak'i Cl'de gol kralligina oynadigi zamanlarda gelen teklifleri degerlendirip satamamisti. Tam populerite yaptigi zamandi fakat Turk-Yabanci kuralindan degerlendiremediler. Sonra da pisman olundu zaten.

Biz Cenk'e teklif gelirse degerlendirmeliyiz. Genel Turk tutumu gibi bir sey bu, bu adamlar calismiyor arkadas. Bu adamlar tembel. Belli ki tipki Pektemek gibi bir zaman sonra kanser hucresi olacak Cenk. Teklif geldigi anda satip paraya bakmak en mantiklisi. Artik boyle dusunuyorum.

Yabanı kuralı tekrar gelirse ne yapacaksın peki? Konuşulmaya başlanıldı bile. Rıdvan Dilmen başkan olunca ilk işi o olacatır, youtube'dan açın bakın neler diyor.

Türkiye'de porto olamazsın, izin vermezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 14 Mart 2017; 11:10:3 >
  • arkadaşlar aslında şenol hoca ileride ayrılırsa yerine sergen hocayı alalım ne dersiniz ?
  • Psman kullanıcısına yanıt
    Bu futbol evrensel bir sey. Bunu kabul ediyorsak artik bunun kisitlamasi kor cahilliktir.

Totosu sikisanlar bunu getirecekse zaten Besiktas'in kadrosu tamamen sifirlanir. Hatta bir cok takimin. Yani o is bu saatten sonra gelmez. Amac algi, korku. Her sezona yeni bir bahane bulurlar ta ki tekrar liderlige oturana kadar, merak tmeyiniz.

• Cenk iyi bir yedek olur ayrıca yerli. Ama iyi para gelirse satılır abartmayın. As santra**** olacak seviyede değil ve bu gidişle de o seviyeye gelemez.

7-8 üstü her teklif değerlendirilmeli. Çöp de olsa büyük ihtimalle gol kralı olacak. Avrupada da az çok piyasa yaptı. Altyapısı Almanya. Yaşı da ideal.

Sene sonu kadrodaki yerli oyuncular baya azalacak. Kerim ve Olcay gitti zaten. Ömer Atınç ve Ersan da gidecek. Tolgay Ozzy ve Cenk iyi teklife satılır. Yönetim umarım bunu düşünüyordur.

• Bu forum cidden inanılmaz halaldı cenk evet bizim 1. Santra**** olamaz ama 16 gol atmış bir Türk oyuncuyu bu kadar yermenin anlamı nedir? Bu sene yapılan iğrenç transferlerin ardından gayet bizi belli sınırlar içerisinde idare etmiştir. İyi teklif gelirse satılacağını bildiğimiz halde amaç nedir?

Siz maçı izlerken sadece skor odaklı izliyorsunuz. Ozzy gibi kaç türk oyuncu var?Ozzy gibi oyunu dikine oynayan, oyunu yönlendiren 24 yaşında kaç tane türk oyuncu var? gecen sene gol atıyordu cünkü sosa ile iyi anlaşıyordu. Bu sene 'şunla anlaşabilir ' dediğimiz hangi oyuncu var?

Aboubakar denilen adamı geldiğinden beri ilk defa mac aldığı maçın hemen ardından 3.3 maaş alan adama methiyeler dizdiniz. Aboubakar kayseri maçında yaptıklarını sene başından beri yapmak zorundaydı. Hele bu adamın bonservisi alınsın diyenler var, bu ortamı anlamak cok zor.

• 
Sayfa: önceki 52355236523752385239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.