Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4986. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
181
Favori
3.021.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49844985498649874988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Gs maçtan 2-3 gün önce yıldızlar ile ilgili gönderme yapmış peki soruyorum size kaçı hakkınız? Biz gururla İlhan mansız ve Sergen yalçın formaları giyebiliyoruz. Siz hakan şükür ve arif erdem formaları giyip sokağa çıkabilirmisiniz ? Başarısızlıklar üst üste gelince hemen yıldız sayısı muhabbetine giriliyor. Helal olan 14 şampiyonluk, haram olan 20 den büyüktür bunu unutmayın. Yıldızlarınız kadar şerefinizde RETRO.

bir kaç velet kupalarımızın çoğunu fetö ile aldığımızı demeye getirmiş. ulan cahil,türk futbol tarihinin en yetenekli jenerasyonu 96-2000 arasında bizdeydi,üstüne üstlük hagi,taffarel,capone gibi adamları da transfer etmişiz. ne yapacaktık şampiyon olmayacak mıydık? iyice şımardınız siz,yarın bir alalım aklınızı da kim büyük kim küçük öğrenin.

"bir kaç velet !"

senin yaşın kaç acaba ?

gs kupa/ları aldığında maximum bir, muhtemelen vitamin olan bebeler buralarda ahkam kesiyor !

bak bak beri bak !
    birşeyler yazayım da araştır, sor öğren !

"... 1996-2000 türk futbol tarihinin en yetenekli jenerasyonu !"

bu kadro nasıl kuruldu ?
    bu TR futbolcular gs formasını nasıl giydi ?
    bilgin var mı ?

bak ben yazayım,
    biraz hafıza ve doğruları mertçe haykırmak gerekli !

bu oyuncuları MİLLİ TAKIM kademesinde görevli iken;
    sizin arka bahçenizin sahibi,
    TR futbolunun küfürbazı,
    bay ego,
    paracı,
    artist vb

ft denen insan ;
    Milli Takım kimliği altında bu OYUNCULARI (tff nin hertürlü imkanlarını seferber edip/kullanıp) AYARTARAK kulüp takımı propagandası yapıp bu kadroyu oluşturmuştur, !!!

şimdi bunu bilenler hatırlayanlar kabul edenler olacaktır,
    ancak sizlerden böyle anlayış beklenmez,
    an la ya maz sı nız !
    bu nedenle what can i do

bir de video ekleyeyim belki seyredersin.

Ağzına sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar osmanlı nın yenilmesi niye sizi bu kadar şaşırttı anlamıyorum. Bakın aşağıdaki soruların cevaplarını birleştirin doğru cevaba ulaşacaksınız

Göksel Gümüşdağ kimin kayınçosu?
    Osmanlıspor un sahibi kim?
    Gelecek belediye seçimlerinde kim İstanbul Belediye Başkanı adayı olacak?
    Aday olabilmek için kimin gözle görülür bir başarıya ihtiyacı var?

Bunların cevaplarını birleştirin zaten senaryoyu anlayacaksınız. Ama inşallah Beşiktaş ım senaryo yazanların bir yerinde bu senaryolarını patlatacak!
  • Net söylüyorum maç GS ye verilecek demedi demeyin. Çok fena işler dönüyor umutlanmayın bu maça fazla izleyin geçin

• quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Net söylüyorum maç GS ye verilecek demedi demeyin. Çok fena işler dönüyor umutlanmayın bu maça fazla izleyin geçin

Benim korkularımda bu yönde hocam normal şartlarda her türlü yeneriz biz bunları ama çok pis manüple edecekler gibime geliyor çünkü farkın açılmasını istemezler işlerine gelmez Rabbim yardımcımız olsun oyunlarını başlarına yıksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: AJFA

Geçen 23 ocakta doğum günümdü, maçı kazanmıştık. Çifte kutlama oldu, bugünde iş görüşmem var uzun bir aradan sonra hadi bugünde çifte kutlama yapalım kartalım

İNŞAALLAH kardeşim ;

nice sağlıklı, mutlu, huzurlu ve ŞAMPİYONLUKLAR dolu yıllar dilerim,
    İş görüşmende hayırlısı ve nasip ise olsun

Çok teşekkürler dostum hepimiz için hayırlısı olsun

• Galip gelemezsek üzülmeyeceğim hem avantajımız bizde kalıyor hem de biliyorum ki bu ligdeki herhangi bir takımı yenemezsek problem ya hakemdir ya sakatlıklardır stoperlerimizin durumu ortada ileri uç bu akşam ne kadar verimli olursa o kadar iyi bir skor elde ederiz beraberlik oyunu oynayacak kadar dikkatli ve sağlam bir defansımız yok bizim olayımız hücum futbolu ve devamlı saldırmak umarım galip gelemesek bile bu karakteristik özelliği sürdürürüz bu akşam. Haydi kartalım başarılar
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Ulan sana yemek ısmarlarım öyle bir şey olursa. Sözüm söz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Rüyamda 5-1 kazanıyorduk beyler.Gerçek olursa eğer beni hatırlayın

Ben de aynısını gördüm.

-------------

Maç saatini uyuyarak geçireceğim direk maç sonu skora bakacağım.
  • Aboubakar sonradan girip galibiyet golünü atar.
  • İlk abou sonra cenk oynasın ya

• 3-4 sene önce menemen diye dalga geçtileri Beşiktaş şuan uefayı kazanabilecek 4 takımdan biri olarak gösteriliyor. Kasasına para giriyor, giderleri düşüyor. Barcelonanın sol bekini 600.000 euroya alıyor, gökhan ve caneri bedavaya kadrosuna katıyor. Algı oyunları ve kıskançlık ile bir yere varamayacaksınız. Size bu bakışları unutmayın demiştik, Fikret Başkanı kimseye yedirmeyiz.

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• belverus kullanıcısına yanıt
    Öğrenciyim zaten yemeğe fazlasıyla ihtiyacım var

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Niye rüyalarıma giriyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: junis

Maç için Şenol hocanın taktiği belli, bunu her derbide yapıyor ve yeniliyoruz ya da berabere bitiyor maç. Oyunu orta saha ve defansta kurmaya çalışacağız, tabiki her derbide olduğu gibi bunu başaramayıp ilk golü yiyecez, sonra deli gibi hucüm futbolu oynayarak gol atmaya çalışacağız, bu sefer rakip kontradan çıkıp ikinci golü atacak, Maç sonu burada toplaşıp çok iyi oynadık, tek kale oynadık muhabbeti dönecek ama sonuc yenilgi.

Halbuki oyuna başlar başlamaz hucüm futbolu oynasak kendi oynumuzu sahaya koysak çok rahat yeneriz GS yi ama Şenol hoca maça beraberlik parolası ile çıkıyor en kötü ihtimal yneilgi ile ayrılıyoruz. Olacak olan bu benim hiç ümidim yok, bu taraftarı her derbide kanser ediyorlar.

Bilicle karıştırıyorsun galiba. Şenol Hocanın geçen sene 4 maçta 3 galibiyet, bu sene 2 maçta 2 beraberliği var. Kupa maçını saymıyorum bile.

Bilic'i falan karıştırırsak zaten daha da kötü oluyor. Son 26 derbide sadece 3 galibiyet alabilmişiz daha neyini savunalım. Süper kupada leş GS ye yenilmişiz, TR kupasında FB ye yenilmişiz, kendi sahamızda berabere kalmışız, bence Şenol hoca derbilerde başarılı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Bosver hocam Gomezi istemeyenler gol kaçırınca sövüyor Cenk'e. Gomez kadar kariyerlisi geldi mi bjk ye ? Ada'm aktif futbol oynayan oyuncular içinde ronaldo messi den sonra en fazla gol atan oyuncu derbilerde geçen sene maç kazandırdı.. Bu sene forvetler derbilerde kayboldu.. Gomezi istemeyen Ada'm vizyonsuzdur.. Winner tabirine uyan adamdır gomez.. Fazlasına gerek yok.

Messi ronaldodan sonraymis guldurme adami. Teke tekte adam gecemiyor tek basina. Karsisina adam gelince yanindaki arkadasina pas atiyordu. Yaninda adam olmasa pas atacak birisinide bulamayacak haliyle topu kaybedecek. Bir forvetin teke tekte adam gecmesi gerekiyor. Cunku her zaman yaninda adam olmayabilir. Takimi kirmizi kart gorur. Buyuk takim cikar karsisina tek forvet kalir vsvs.

Arkadaş bunu diyor olabilir.

O golleri yanindaki arkadaslari attirdi.

Resmi koymuş arkadaş zaten sallamıyorum.

İyi o Zaman 100 bin Euro verelim bi yabancı gence yanındakiler attırıyor ya golü boşa Cenk'e para vermeye de gerek yok. 3 sene önce Sinan kurumusları izleyenler winner Gomeze bok atıyor.

O görsel Bayern zamanına ait. Şuan maç başına 0.60 ortalama ile oynuyor. Şuan bir sıralama yapsak Avrupa'nın büyük liglerinde oynayan oyuncuları baz alırsak: Aduriz, Lukaku, Neymar, Thomas Muller, Higuain, Aubemeyang, Lewandowski, Benzema, Messi, İbrahimovic, Surez, Ronaldo'nun gerisinde yer alır. Tabi ek olarak bu oyuncuların hiç biri leblebi gibi gol atılan süper ligde oynamadı. Sallamayalım yani, messi, ronaldo'dan sonra diye. Geçen yılda en çok pozisyona giren oyuncuydu ki %30 gibi bir gole çevirme oranı vardı. Rakiplerimizin forvetlerinden kötü bir orandı. Sistemin ekmeğini yedi, görüyoruz şuan wolsburg'da ne yapıyor. Başkanın dediği gibi biz Almanya'dan santrafor almadık Alman milli takımına santrafor verdik. Biz Gomez'i aramayız şuan ligin en golcüsü Cenk Tosun- ki bu sistemde boyu uzun bi adam getir 20'den aşağı atmaz senede- ama Gomez düşmemeye oynuyor. Beşiktaş'a gelmesin de nereye giderse gitsin, gelmek isteyeceğini de sanmıyorum.

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Duble iskender çekerim sana bol tereyağlı.
  • LaVittoriaSaraNostra ! 🦅🦅

• Zaman geçmiyor.. şu puan durumunda berabere razı sayılırız ama hiç derbi kazanamadık. İçimden bir his Q7 gol atcak gibi geliyor.
    Lig den yarışı koparmamak adına algı zaten mevcut; eyyamlara hazırlıklı olmalıyız.
  • Stoper de atinc mi olacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

3-4 sene önce menemen diye dalga geçtileri Beşiktaş şuan uefayı kazanabilecek 4 takımdan biri olarak gösteriliyor. Kasasına para giriyor, giderleri düşüyor. Barcelonanın sol bekini 600.000 euroya alıyor, gökhan ve caneri bedavaya kadrosuna katıyor. Algı oyunları ve kıskançlık ile bir yere varamayacaksınız. Size bu bakışları unutmayın demiştik, Fikret Başkanı kimseye yedirmeyiz.

united,schalke,m'gladbach,ajax,lyon. beşiktaş nerede?

• 
Sayfa: önceki 49844985498649874988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.