Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
132.187
Cevap
198
Favori
2.889.438
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1577 Mesaj
    Ben Mitrovic transferine o kadar önyargılı bakmıyorum. Hırvatlar iyi savunma oyuncuları yetiştiriyorlar. Fiyat konusu tartışılır tabi bir santrafor gibi 3 e aldın 20 ye satamazsın dolayısıyla aldığımız fiyat yüksek ama faydalı olsun da gerekirse burada emekli olsun

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Galatasaray Vida'yı alıyormuş. Ne çektik be arkadaş ya.

Şu çökük GS bile Vida'yı alırsa, yönetim transfer işini bir daha konuşmasın lütfen. Beceriksizlik derim ben GS'e gelirse.

Ekici iyi olabilir ama bizde katkı verir mi ? Her oyuncuyu istiyorsunuz sonra olmayınca tu kaka..Bugün adam alınmadı diye tu kaka diyenler yarın adam alınınca aynı şeyleri yazıp çizecekler.Ekici'nin veya gelecek forvetin bize direk katkı yapacağının garantisi var mı ?

Bugün yarın kadro böyle.Formsuz tam 6 oyuncu var ! 6 isim.Geçen sene direk Sosa form yükseltmiş ve takım değişmişti ? Bu sene 6 isimden bahsediyoruz.Yeter ki düzelsinler yeter ki Babel de uyum sağlasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ayrıca aspor sabah akşam Beşiktaş aleyhine algı yaratirken siz o kanalı izliyorsanız onların tarafindansiniz demektir
    ------------FABRI-----------
    GÖKHAN MARCELO TOSIC ADRIANO
    -------ATIBA OZZY------
    ------------EKİCİ----------
    QUARESMA-- TALISCA---- BABEL

yeni sistem loading...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    14 Not
    Küfür edenin ismini yönetimden talep edecem mahkeme verecegim. Kin buranın yöneticisi ? Mesajlar silinmiş küfür eden korkak görünmüyor
    |
    |
    mitrovic yerine bonservisi elinde olan martin cacerese imza attırsak daha iyi olmaz mıydı?

mitrovice verilen bonservis parasıylada forvet alınırdı.
    Bu arada bence Kiesling falan tam şenol hocanın istediği tarz adam uygun maliyetle alınabilir. Huntelaar bence iyi bir alternatif olabilir. Gerçi ciddi sakatlık geçirdi sezon sonu sözleşmesi bitiyor ama oyuncu Türkiye'ye sıcak bakmıyor. Alınabilecek oyuncular var aslında.
    |
    |

Orijinalden alıntı: _kartal_07

mitrovic yerine bonservisi elinde olan martin cacerese imza attırsak daha iyi olmaz mıydı?

mitrovice verilen bonservis parasıylada forvet alınırdı.

Hocam cacares en son Aşil tendonu nu kopardı ve temmuz dan beri klupsüz. Onun form yakalaması gelecek sezonu bulur. Bir de çok sık ve ağır sakatlıklar yaşayan biri. İtalya ligi sertlik olarak bize benzer. Orada senede 15-20 maç kaçırıyordu sadece ligte. Aynı durumu bizde de yaşama ihtimali çok yüksek
    |
    |

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Galatasaray Vida'yı alıyormuş. Ne çektik be arkadaş ya.

Şu çökük GS bile Vida'yı alırsa, yönetim transfer işini bir daha konuşmasın lütfen. Beceriksizlik derim ben GS'e gelirse.

Gs nin vidayı alma gibi bir imkanı yok. En fazla oturur bir çay içer dağılırlar. Şu durumdaki Gs için vida felan sadece hayel olabilir. Rhodolfo haberi gördüm, çok mantıklı hamle olur
    @Daysgone @van doom @[email protected] @TheMuyu
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj

galatasarayın vidayı alma şansı bence sıfır
    |
    |
    MrBlackEagle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fallofday

beyler rodellega ya ne dersiniz.Manisalıyım ve Klüp içinden Akhisarspordan Bilgi aldım rodellega bizi istiyormuş.benimki sadece bilgi haberiniz olsun sonra rodellage gelince bağırıp çağırmayın

Sezon basindan beri diyorum..bizde is yapar..gomezden daha iyisini alamayacaklarina gore gelsin bn isterim..ts anlasti diye haberler ciktiydi..yalan mi oldu..
    |
    |
    [23 Şubat 2020 02:02:10 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Nani-Gomez-Lens

Talisca

Oğuzhan-İnler

Caner-Chedjou-Vida-Gökhan

Fabri

Lige ambargo koyarsınız.
    arkadaşlar beşiktaş ilk yarı şampıyonlar ligi maçları oynadı... şampıyonlar ligi maçları çok tempolu bizi yordu... umarım 2 yarı takım form tutar, talisca da takıma katılmasıyla farklı galibiyetler gelir diye ümit ediyorum....
    |
    |

Orijinalden alıntı: mAtes52

Huntelaar diyolar. Bence kasıp kavurur burayı

Ekim den beri sakat. Geri dönüş tarihi Şubat başı gözüküyor. Form tutması takıma alışması Mart ortası /sonuna denk gelir. Direk gelir gelmez iş yapacak durumda değil
    İhtiyaç duyduğumuz adam Andreas Cornelius. 1,93 boyunda, hava hakimiyeti çok iyi, boyuna göre hızlı ve çevik. Sol ayağı ile bitirici vuruş kabiliyeti oldukça iyi. 5m opsiyonlu kiralık yapılsa yazın alınsa ortalığı kasıp kavurur ama nerde bunu yapacak yönetim

Iyyyyy

Daha iyileri varken neden Nani alalım?

Chedjou alalım?

Atiba nerede

Lens ne :D
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    973 Mesaj

Evrenmanchester 10 mil. Altina kimseyle gorusmediklerini soyluyor
    |
    |
    Mr.Hahn13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.