Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42744275427642774278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3.4 milyon € bonservis..
    1.5 milyon € yıllık..
    şimdi de bedava yollamaya kulüp ara..

erdal torunoğlunu çok da yüceltmeyin öyle. Her yöneticinin fiyasko transferi olabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rhodolfo'dan biraz çabuk vazgeçmiyor muyuz ? Tabiki sakatlıktan sonra tam form tutturamadı ama maç ritmini bulmuş bir Rhodolfo elimizdekş en iyi stoper.Bence bu kadar çabuk vazgeçmemeliyiz.
  • Scyptor S kullanıcısına yanıt
    Artık çok ağır, o sakatlıktan sonra eksiye bu yaşta dönemez.
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    Tolgay da veya Oğuzhan daki eksikler olmasa bizde oynamazlardı...Daha iyisini bulamayız, bulsak da alamayız. Kendilerini geliştirseler keşke, iyi fiyata satabilsek..İkisi de iyi oyuncular..

Bir de Ekici olayında, Olcay harcanıyor sanki.. Mehmet Ekici ne oynamış ki, yürüyerek oynuyor, temposu yok.. 90 dakikada topu topu 1-2 pas veriyor, şut atıyor, kayboluyor. Bu kapasite ile Şenol Güneş ona zor forma verir. Olcay bence daha iyi oyuncu, en azından 90 dakika mücadele ediyor, hücuma katkı sağlıyor. Sürekli oyunun içinde. Ekici kaybolup gidiyor.
  • Fırat Günayer ‏@firatgunayer 59 dk.59 dakika önce
    Fernando Torres, Championship Ligi takımlarından Newcastle'la anlaşmaya vardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

adamlarda 21 maçta 19 gol atan Gayle var üzerine Aleksandar Mitrovic var hadi onu da geçtim 93 doğumlu Ayoze Perez var 2. ligde oynamalarına rağmen Torres'i alıyorlar bizde bi 10 golunun 6 sı penaltıdan olan Cenk var,Abou'yu saymıyorum bile çünkü kanat forvet.. Kahrolsun bağzı şeyler

Torres transferi büyük ihtimalle EPL için yapılmıştır. Gayle'ın gol sayısı yanıltıcı biraz. Championship ile EPL seviyesi bir değil. Championship da akan Afobe, Wilson gibi isimler aynı etkiyi EPL de yapamadı mesela. Wilson sakatlık yaşadı gerçi ama yine de aynı etkiyi yapması zordu. Gayle de öyle. EPL de hiçbir takımda bu etkiyi yapamadı zaten genelde 2.adam oldu. Ayoze de kanatta oynuyor. Yaşı itibariyle Mitrovic ve Torres ana rotasyonları olur seneye.

• Aboubakar kanat Cenk forvet oynayacağına Aboubakar forvet oynasın,Cenk kanat oynasın. Hatta Cenk yedek olsa bile olur.

Fabri , G.Gonul - Marcelo - Tosic - Adriano , Atiba - Oğuzhan , Quaresma - Talisca - Babel , Aboubakar

İdeal kadro bu şekilde iyidir. Aboubakar yokken Cenk takılsın forvette. Defansta Tosic yerine Mitrovic olabilir . Oğuzhan yerine de Tolgay olabilir .

Ekşi surat, Beck , Mitrovic , İnler , Tolgay , Frei , Cenk , Necip yedek olur.
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Sakatlanana kadar gayet iyiydi. Fiyasko kelimesi ağır olmuş.
  • Twitter da erdal torunoğullarına karşı büyük bir oyun dönüyor muhabirler tarafından. Bunların elebaşında ibrahim seten ve Serdar bilican bulunuyor. Gerçi ben serdar bilicana gazeteci gözüyle bakmıyorum ama yine de haberiniz olsun. Bu umut Güner ilerde başımıza baya bela olucak gibi gözüküyor. Gerçi şimdiden oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Twitter da erdal torunoğullarına karşı büyük bir oyun dönüyor muhabirler tarafından. Bunların elebaşında ibrahim seten ve Serdar bilican bulunuyor. Gerçi ben serdar bilicana gazeteci gözüyle bakmıyorum ama yine de haberiniz olsun. Bu umut Güner ilerde başımıza baya bela olucak gibi gözüküyor. Gerçi şimdiden oldu.

yaptıgı transferlerden belli zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Rhodolfo..
    3.4 milyon € bonservis..
    1.5 milyon € yıllık..
    şimdi de bedava yollamaya kulüp ara..

erdal torunoğlunu çok da yüceltmeyin öyle. Her yöneticinin fiyasko transferi olabiliyor.

rhodolfo sakatlanana kadar gayet iyiydi sakatlandıktan sonra eski formuna dönemedi

bir de erdal torunoğulları ile ne alakası var ki dediğinin. şöyle düşün annen bir kağıda ev ihtiyaçlarını yazar, sende pazara gidip pazarlık yaparak ucuza almaya çalışırsın işte erdal torunoğullarının yaptığıda bu, kağıtta yazılanı ucuza almaya çalışıyor ki bence hem maaş hemde bonservis olarak onun sayesinde ucuza alıyorduk şimdi umut güner geldikten sonraki alınan oyuncuların maaşlarına bakarsak anlarsın. hee transferleri beğenmiyorsan kızman gereken o pazar alışverişi kağıdını hazırlayanlar artık menajerler mi yoksa scout ekibi kafasına göre hazırlıyor ya da fikret orman kendi istediği adamlar mı yazıyor bilemiyoruz

• noxiousu kullanıcısına yanıt
    Olaya neden bu gözle bakıyorsun?

Onların hepsi kulüpte aile dostlarıdır kardeş gibi adamlardır. Sağdan soldan kendini muhabir gazeteci sanan hadsizler saha içindeki gidişatı nasıl bozacaklar? Biz bunlar 2004 senesinde de yaşadık, bir Beşiktaş'lı bunlara alışıktır. Ama senin bakış açının da onlardan farkı yok. Onlar Erdal Torunoğullarını bela gibi göstermeye çalışıyor sen de Umut Güner'i. Bir kere en başından bela dediğin adam senin stadının yapılmasındaki en büyük etkendir. Her neyse; Bu üç adam ise (fo, et, ug) bu sözde muhabirlerin yazdıklarını okuyup bir tane daha güney kutbum olsa da onunla da gülsem diye okuyordur haberleri.
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    hocam erdal torunoğulları zaten öyle her tuttuğu dalı koparan bir yönetici değil. ama en azından yaptığı transferler mantıklı ve tutarlı oluyordu. mesela torunoğulları mitrovice gidip 4.2 vermezdi. gokhan inlere 2 milyon maaş vermezdi mesela. daha aşağısına bitirirdi ikisini. gidip abouya 3.3 vermezdi. hiç mi kötü yani yoktu? vardı ama kötünün iyisi işte adam.
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    ben umut güneri kötülemiyorum yalnız. umut günerin transfer yönünü kötülüyorum. dediğin gibi adamın stat işinde bir sürü yardımı dokundu, e devam etsin abi stattan, yine stata dair yardımları devam etsin. neden transfere el atıyor ki transferin başında adam varken?

ayrıca senin bu yönetimde ki insanlara olan sevdanı anlamıyorum herhangi birinin tanıdığı biri misin böyle toz kondurmamalar falan?
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    F.o öyle dediyse adam ne yapsın? Geç transfer komitesine yardım et dediyse ne yapsın? Kişileri direkt hedef göstermekten vazgeçin. Herifin ne suçu var? Ona ne denirse onu yapar. Ben toz kondurmamazlık yapmıyorum şu an yukarıda Mitro olayını ben de eleştirdim zaten, fakat olay zaten basının birbirine düşürme çabaları varken sen neden burada umut başımıza bela olacak falan diyorsun? E sen de umuta düşman etmeye çalışıyorsun işte milleti. yani amacın bu olmasa dahi o ettiğin laf ile millet daha bir galeyana gelecek? Kişileri heef göstermenin baskı altına almanın ne manası var? Amacım birlik ortamı oluşması. Tanıdığım vs'm yok bariz hatasını görürsem hiç birine de eyvallahım yok. Ama olay bu değil şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhanb53

Tolgay da veya Oğuzhan daki eksikler olmasa bizde oynamazlardı...Daha iyisini bulamayız, bulsak da alamayız. Kendilerini geliştirseler keşke, iyi fiyata satabilsek..İkisi de iyi oyuncular..

Bir de Ekici olayında, Olcay harcanıyor sanki.. Mehmet Ekici ne oynamış ki, yürüyerek oynuyor, temposu yok.. 90 dakikada topu topu 1-2 pas veriyor, şut atıyor, kayboluyor. Bu kapasite ile Şenol Güneş ona zor forma verir. Olcay bence daha iyi oyuncu, en azından 90 dakika mücadele ediyor, hücuma katkı sağlıyor. Sürekli oyunun içinde. Ekici kaybolup gidiyor.

olcay harcanıyor mu bedavaya bile verebiliriz sorun değil takımdan gitsin yeter..zaten artık kimse savunamıyor savunan da ama o Beşiktaş'lı diyor böyle savunma mı olur

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Abi benim umut günere dair herhangi bir garezliğim olduğundan dolayı böyle laflar ettiğim yanı yok. Sezon başından beri yaptığı transferlerin elle tutulur bir yanı yok. Bende bunu Beşiktaş menfaatlerini düşünen birisi olarak her daim eleştiriyorum, ve 'şu' hali ile umut Güneri başımıza bela olarak görüyorum. Bundan daha doğal bir şey olamaz, ve bunun savunulcak bir yanıda olamaz.
  • Twitterda Erdal Torunoglullarına karşı bir savaş var,bunu yaptıranları muhtemelen biliyorsunuzdur. Akıl hocasıda belli.

başkan çıkıp el atmalı bu olaylara,yoksa erdal t yi yazın ki gibi kaybedebiliriz. neymiş rhodolfo kazıkmış sakatlanana kadar adam gayet iyi oynadı.

mario gomez transferi yeter erdal başkanın,umut güner gitsin abou çöpüne 3.3 bayılsın. baskanın acil olaya el atması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Abi benim umut günere dair herhangi bir garezliğim olduğundan dolayı böyle laflar ettiğim yanı yok. Sezon başından beri yaptığı transferlerin elle tutulur bir yanı yok. Bende bunu Beşiktaş menfaatlerini düşünen birisi olarak her daim eleştiriyorum, ve 'şu' hali ile umut Güneri başımıza bela olarak görüyorum. Bundan daha doğal bir şey olamaz, ve bunun savunulcak bir yanıda olamaz.

+1903

Erdal T gibi iş bitirici geri dönmeli görevine...Başkanın şu an ki karalama operasyonuna el atması lazım.

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Gomez ---> A.Bulut. Yazmaktan yoruldum.
  • 
Sayfa: önceki 42744275427642774278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.