Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42714272427342744275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Kimse kusura bakmasın ama forvet almamak salaklık.

Yazın stoper lazımken stoper almadın.

Şimdi forvet lazım forvet almıyorsun. Vizyonsuzsunuz.

Git en kötü anzhi de ki pivotu kirala her türlü atar farklı tipte forvetin olsun.

Abi eto num peşinde koştun olmadı b planın yok ki , manager önerisi herkese saldırıosun

Şampiyonluk kaçarsa Fikret orman umut Güner ikilisi bunun baş sorumlusudur

Peki sampiyon olursak en buyuk pay kimde olacak ? Talisca cikip 15 gol atarsa mesela ?

Talisca sakatlansa nolacak? Adam sakatlandı adam gibi hucum yapamıyoruz. Taliscayı forvete mi koyacan o zaman al ekiciyi koy 10'a hemde yedek olur.

Zaten sana yedek 10 lazım , oguzhan da tolgayda 10 numarada can çekişiyor.

forvet almamak aptallıktır

Hayir ben taliscayi ornek verdim ona takilma tabii ki sakatlanabilir. Forvet gelirse sampiyon olacagimizin garantisi olmadigi gibi gelmeyince olamayacaz diye bir sey de yok. Benim demek istedigim sampiyon olursak baş mimari kim olacak olamayinca fikret orman ise ?

• Şuan ligin gol kralı adamı herkes yok sayıyor çok ilginç. Tamam penaltı vs ama diğer golcüler penaltı atmıyor mu kardeşim. Cenk son vuruş olarak bence gayet iyi forvet bu sene üstünde gereksiz bir baskı var. Cenk'in tek sorunu top tutamamak.Hem de forvet için baya büyük sorun.Fiziksel olarak da güçlü ama adam ilerde resmen kayboluyor.İnşallah şu sorununu 2.yarı çözerse Solda Q7 sağda Babel arkada Ozzy Talisca ile 20 golü rahat bulur.
  • Kral adama çığ atsaydın be o az gelmiş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kimse kusura bakmasın ama forvet almamak salaklık.

Yazın stoper lazımken stoper almadın.

Şimdi forvet lazım forvet almıyorsun. Vizyonsuzsunuz.

Git en kötü anzhi de ki pivotu kirala her türlü atar farklı tipte forvetin olsun.

Abi eto num peşinde koştun olmadı b planın yok ki , manager önerisi herkese saldırıosun

Şampiyonluk kaçarsa Fikret orman umut Güner ikilisi bunun baş sorumlusudur

Peki sampiyon olursak en buyuk pay kimde olacak ? Talisca cikip 15 gol atarsa mesela ?

Talisca sakatlansa nolacak? Adam sakatlandı adam gibi hucum yapamıyoruz. Taliscayı forvete mi koyacan o zaman al ekiciyi koy 10'a hemde yedek olur.

Zaten sana yedek 10 lazım , oguzhan da tolgayda 10 numarada can çekişiyor.

forvet almamak aptallıktır

Hayir ben taliscayi ornek verdim ona takilma tabii ki sakatlanabilir. Forvet gelirse sampiyon olacagimizin garantisi olmadigi gibi gelmeyince olamayacaz diye bir sey de yok. Benim demek istedigim sampiyon olursak baş mimari kim olacak olamayinca fikret orman ise ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Bye bye Love 'ı bilirim hocam Everly Brothers =D geçen günde birisi pkkli eren yazmış. Bu tip seviyesizligi sadece bu forumda görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Bence de devre arası sana gelebilecek forvetten hayır beklemek ahmaklık.

Varsayımlarla yargılar koyuyoruz, müthiş kafalar.

Gunlerdir bunu anlatmaya calisiyorum devre arasinda kim forvetini yollar ki. Burada basında cikan haberlere gore oyunculara fiyat bicip alinmadi diye kiziyorlar. İcin aslini astarini bilmeden yargiya variyorlar.
  • Ne yazık ki.
  • Oku gül geç hocam. Ya da şikayet et mesajı. Bu ne sinirdir Sağlığına yazık.
  • Lig liderinin forveti mehmet batdal. Bizim iki puan gerimizdeki galatasarayin forveti eren derdiyok. Gecen sene kalemizde tolga sol bekimizde ismail stoperde alexisle oynadik diye gomez sampiyonlukta cok buyuk pay sahibi oldu. Sampiyonluk takimca kazanilir. 26 gol atacak forvete ihtiyacimiz yok bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Kral adama çığ atsaydın be o az gelmiş.

• Furuichi kullanıcısına yanıt
    Doğru haklısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergen383

quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Tolgaydan çok umutluydum, geçen yıllarda kadroya giremeyince de kapalı kutuydu, ama bu yıl artık kutu açıldı. Adam bildiğin bal yapmayan arı.
    Topu alır almaz öyle güzel dönüyor, markajdan kurtuluyor, öyle güzel adam geçiyor ki, bu zor işleri yapınca, eh hadi şimdi...hadi.. diyorsun. Bir ara pası versin, al-ver yapsın, oyun kursun, defansın dengesini bozacak işler yapsın, sonuca götürecek hamleyle işini taçlandırsın diyorsun, adam dimdirek yan pas yapıyor, ya da ileri oynayım derken pas hatası yapıyor, üstelik takım bir anda geriye koşmak zorunda kalıyor.

En iyi topçu top kaptırmayan, atağın şut yada aut ile sonlanmasını sağlayan topçudur.

Tolgay bir an önce en iyi değerindeyken satılmalı.

aynen katılıyorum

+1

• yav blokla geç tuttuğumuz takıma her laf söyleyene laf etsek zaman yetmez.
  • Yabancı sınırı var eldekiler kiralık giderse Gelen olur.

Daha Mitroviçin numara belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

Şuan ligin gol kralı adamı herkes yok sayıyor çok ilginç. Tamam penaltı vs ama diğer golcüler penaltı atmıyor mu kardeşim. Cenk son vuruş olarak bence gayet iyi forvet bu sene üstünde gereksiz bir baskı var. Cenk'in tek sorunu top tutamamak.Hem de forvet için baya büyük sorun.Fiziksel olarak da güçlü ama adam ilerde resmen kayboluyor.İnşallah şu sorununu 2.yarı çözerse Solda Q7 sağda Babel arkada Ozzy Talisca ile 20 golü rahat bulur.

Pen6 lar çıkınca 1400 dk da 4 gol yapıyor
  • Abu ve cenk çok kötü. Kesinlikle forvet lazım. Abu zaten kiralık gidicek. Cenk de yedekte otursun. Düzgün bi forvet lazım. Gomezden sonra cenk ve abu çok çok kötü kaldı.
  • Sevilla, Inter'in golcüsü Jovetic'i sezon sonuna kadar kiraladıhttps://t.co/HewBHuvGy2https://t.co/XbkXcRGnIE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk Tosun gol kralı falan değildir.
    hepsi penaltı golüdür kusura bakmayın
  • Forvet almassak Marcelo forvet beyler
  • Biz ilk yarı 3 kulvarda toplam 2 mağlubiyet aldık bir sürü beraberliğimiz var,beraberliklerin çoğu defans yüzünden değil bitirici forvetimiz olmayışından dolayıydı. Şimdi biz neden alelacele gidip 4.2 verip mitrovic aldık?
  • 
Sayfa: önceki 42714272427342744275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.