Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42704271427242734274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shorunmuuu

olamaz.Ekici hem 8 hem 10 numara.Tolgay Atiba görevinde oynamıyor bizde bu yüzden skora katkı yapması gerekiyor.Ekici'nin kaos içindeki Trabzon'da yaptığı katkının 10'da 1'ini ancak yapıyor.

Oyuncuya yapabilecegi gorevleri verirsin. Yapamayacagi seyler beklersen ondan, onlari yapamayinca gozune kotu gelir. Ekici ve Tolgay birbirinden alakasiz iki ortasaha.
  • Ekici insallah gelir olcay ve veliden de kurtulmus oluruz
  • Forvet alınmayacak heralde. Bari çöpler temizlense. Her mevkiye 5 adam var nerdeyse(!) Maaş yükünden çok çekeriz. İnşallah herkesi tutmak gibi bi hata yapılmaz. 2 sene önceki Gese'ye dönecez yoksa yaza, 45 kişilik kadroyla...

En kabarık bölgemiz defans olacak gibi duruyor. Ersan ve Sobol'un geldiğini varsayarsak, Rhodolfo gönderilmek zorunda, ya kiralık varsa teklifle ama verdiğimiz paranın altına satılması taraftarı değilim. Ne kadar büyük sakatlık yaşasa da hala kendini bulabilir diye düşünüyorum. Mitrovic'i de Ersan'ın formuna göre Marcelo ile kullanır hoca. Tosic'in bir daha büyük maçlarda oynatılacağını düşünmüyorum. 6-0 dahil bir kaç maçta daha taçdan adam kaçırıp gol yedirtti. PTT de bile olmuyor bu tarz goller. Evet herşeyini veriyor ama sadece iyi bir yedek olur büyük takım için. Zaten Adriano, Gönül as kadro burayı Sobol ile Beck zorlar. Atınç da kupada oynamaya devam edecek gibi.

Kanat bölgesinde Q7 ile Babel as olacak büyük ihtimalle. Yedekleri Kerim ile Aras olur. Kerim kupada ön plana çıkar. Aras da forma şansı bulursa bize çok katkı yapacağını düşünüyorum. Burada en büyük fazlalık Olcay. Geçen 3 sezonda ortalama 18 gole etki etmiş olsa da bu sene yokları oynuyor ve artık yetmiyor onun çabası. Umarım Ekici takasında kullanılır. Ekici'den ziyade Olcay'dan kurtulmak önemli.

Bir diğer şişkin bölge ortasahanın ortası; Atiba ile Tolgay as oynuyordu Talisca'nın yokluğunda; Ozi de burda Atiba'yla kendini buluyor ancak. Yedek de Necip mi dersin İnler mi dersin; sağlam döndü gibi duran Veli mi dersin... 2 kişilik yere 6 kişi var takımda ve hepsi yüklü maaş alıyor. Necip vazgeçilmezi hocanın, İnler de başkandan torpilli. Doğal olarak Veli'ye yol görünüyor. Mutlaka kiralık verilmeli. Bu takım bu maaş yükünü çekemez yoksa.

Önde Talisca var net diyebileceğimiz. Ki o da tam bir 10 değil daha çok forvete gole yakın oynuyor. Oraya ancak alternatif adam koyabiliriz; Q7, Aras hatta Ozi bile alternatif gibi duruyor orda. Ekici gelirse ön bölgede alternatifimiz olur ki fizik olarak bayaa iyi durumda olmasının yanında ekici skor da üretiyor.

Kanayan yaramız forvette transfer olmayacağını düşünürsek, Abu gelince as olacak, Cenk yedek kalacak. Ki böyle olması Abu'dan ziyade Cenk'ten verim almak için daha iyi. Keşke sağlam bir pivot alınabilse ama bütçe sınırı, Euro'nun hali ve bomba olayları yüzünden bayağı umutsuzsum. Kupa içinde Ömer tutulur sanırım, sakatlık durumları için falan da tabii. Keşke o da kiralansa onu tutup maaş yükü çekmektense orada Talisca yada Babel'i kullanmak daha mantıklı geliyor bana.

Yıllardır kadro planlamasıyla övündüğümüz takım biraz şişik durumda. Umarım hallolur bu durum. Bir an önce eldekiler kiralanır, satılır da rahat bi nefes alırız. Maaş vermekten ziyade yönetmesi de zor olacaktır. Acaba başkan yine şapkadan tavşanı çıkartıp net bir golcü getirir mi? Yada hiç yoktan çöpleri satabilir mi? Görecez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

3 kurus para dediginde heralde 3 milyon euro yani 12 milyon tl oluyor galiba. 3 kususun hesabini yapmaya devam etsin yapmayanlar populistler yuzunden bu duruma geldik. Sanki para harcayip oyuncu iyi cikmayinca bu arkadas odeyecek zarari.

yazın "nasıl olsa Antalya Eto nun maaşını ödeyemez. bize satmak zorundalar" diyerek istenen 1.5 milyon euroluk bonservisi 1 milyon a çekmeye çalışıp adamlarla dalga geçmeye kalkıp adamlar satmayınca 3.5 milyon euroya aboubakar ı kiralayıp çöp çıkmasına ne demeli? 500 bin euro fark için 3.5 milyon euro para verip çöp kiraladık. ki Eto yu transfer etseydik yazın şimdiye açık ara liderdik ve çöpe 12 milyon tl maaş ödemek yerine Etoya hakkını vere vere 10 milyon tl maaş ödüyor olurduk (Eto bize gelme karşılığında maaşında indirimi kabul edip 2.5 milyon euro maaşa razı gelmişti).

3 kuruştan kaçıp 5 kuruş ödemelerinden kastım budur. sen halen şakşakçılığa devam et. ee yüksek ihtimal sözelcisin ve hesap yapmayı bilmediğinden fikret orman ne dese "doğrudur başkanım" diye el çırpıyorsun.

hayır yani sen sayısalcısında n'oluyo ? 24 yaşında porto'dan gelmiş oyuncuyla 36'sında gelen oyuncu arasındaki ticari farkı bile daha göremiyorsun.

aboubakar her zaman bir potansiyeldir.sadece 5-6 hafta üst üste form tutması bile değerini arttırabilir,afrika kupasında atacağı 2 kritik golle yeni talipleri çıkabilir üstelik büyüme hedefindeki bir kulübün bu tip riskli yatırımlar yapması gayet doğaldır.sırf napoliye attığı 2 golle bile maaşının %70'ini çıkarttı zaten.

Eto pazarlıklarının içinde bulundun heralde rakamlar hakkında bu kadar emin olduğuna göre ? Madem bu adamın bonservisi 1 milyon başakşehir,gs niye alamadı ? Üstelik aboubakarın maaşı 3.3'se eto'nun talep edeceğide en az 2.5.rasyonel,akılcı her yönetici o 800.000'lik riski potansiyelli oyuncuya alır,dünya transfer piyasasında bonservis ücretleri bu seviyelere çıkmışken yönetimin satabileceği oyunculara yatırım yapması kadar doğal birşey yok.

yaş a göre mi futbolcu kalitesi. e o zaman bende 23 yaşındayım ve az çok halı saha koşturuyoruz. Aboubakardan daha faydalı olurum o mantıkla. ne diyorsun, beni alalım mı takıma? 24 yaşında olduğu için 35 yaşındaki adamdan her türlü daha katkılı olurmuş takıma adamlara sözel falan dedik hemen alınıp yaş hesaplarıyla işten sıyrılmaya çalıştılar.

ee abou 24 yaşında olması bize ne katkı sağladı? doğru koşular yapamadıktan sonra doğru yerlerde durmadıktan sonra doğru son vuruşlar yapmadıktan sonra işimize yarıyor muymuş? yaramıyormuş. aboubakardan bırak doğru yerde beklemek ve doğru koşu yapmayı beklemeyi adamın önüne düşen kaç topu gole çeviremedi. sadece pozisyonları değerlendirebilse o bile yetecekti ama onu bile yapamayan adamdan bahsediyoruz. resmen çöp çıktı adam. ki yazın sonlarında da ben bu futbolcu hakkında olumsuz konuştum ve haklı çıktım.

ayrıca biz bu adamı satın almadık. kiraladık. yani istediği kadar kendini geliştirsin bize yaramayacak. gel gelelim satın alma opsiyonu olan 10 milyon euronun üstüne çıkabilecek bir oyuncu olsa zaten bize kiralamazlardı öyle potansiyelli oyuncuyu. resmen bize itelediler son dakika transferi yapmaya çalıştığımızdan. gayette güzel itelediler.

Antalya Etoyu neden 1.5 milyona versin ki demişsin. o zaman başakşehir ve gs neden almadı alamadı demişsin. Etonun "Beşiktaş a gitmek istiyorum, göndermezseniz takıma faydalı olmam" restinden dolayı bize mecburen indirim yapmış olabilirler mi? belki bu resti gs veya başakşehir için çekseydi onlara çoktan gitmişti. bazen oyuncu oynamam diye rest çekince kulüpler "bizde kalıp masraf olurken üstüne katkı sağlamayacaksa satalım" ortamı oluşur ve satmaya çalışırlar. ki Eto transfer olmayınca bir süre Antalyada adam akıllı oynamadı, ne zaman olaylar soğudu işin üstünden geçti o zaman oynamaya başladı. ligi takip eden gayet iyi bilir.

• Forvet alamıycaz anlaşıldı artık net olarak düştüler bi eto nun peşine başka bi alternatif belirlemeden nasılsa alırız diye oda adamların şovunun bi parçası olarak kullanıldık en sonunda dalga geçer gibi..Ekici yi alıp kapatırız umarım bu transfer döneminide.

Ve yazmadan edemiycem umarım o Antalya küme düşer. Kaprisli, kendilerini bi halt sanan ukala başkanları ve antrenörlerine her şey müstahak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Severuslion

Forvet alınmayacak heralde. Bari çöpler temizlense. Her mevkiye 5 adam var nerdeyse(!) Maaş yükünden çok çekeriz. İnşallah herkesi tutmak gibi bi hata yapılmaz. 2 sene önceki Gese'ye dönecez yoksa yaza, 45 kişilik kadroyla...

En kabarık bölgemiz defans olacak gibi duruyor. Ersan ve Sobol'un geldiğini varsayarsak, Rhodolfo gönderilmek zorunda, ya kiralık varsa teklifle ama verdiğimiz paranın altına satılması taraftarı değilim. Ne kadar büyük sakatlık yaşasa da hala kendini bulabilir diye düşünüyorum. Mitrovic'i de Ersan'ın formuna göre Marcelo ile kullanır hoca. Tosic'in bir daha büyük maçlarda oynatılacağını düşünmüyorum. 6-0 dahil bir kaç maçta daha taçdan adam kaçırıp gol yedirtti. PTT de bile olmuyor bu tarz goller. Evet herşeyini veriyor ama sadece iyi bir yedek olur büyük takım için. Zaten Adriano, Gönül as kadro burayı Sobol ile Beck zorlar. Atınç da kupada oynamaya devam edecek gibi.

Kanat bölgesinde Q7 ile Babel as olacak büyük ihtimalle. Yedekleri Kerim ile Aras olur. Kerim kupada ön plana çıkar. Aras da forma şansı bulursa bize çok katkı yapacağını düşünüyorum. Burada en büyük fazlalık Olcay. Geçen 3 sezonda ortalama 18 gole etki etmiş olsa da bu sene yokları oynuyor ve artık yetmiyor onun çabası. Umarım Ekici takasında kullanılır. Ekici'den ziyade Olcay'dan kurtulmak önemli.

Bir diğer şişkin bölge ortasahanın ortası; Atiba ile Tolgay as oynuyordu Talisca'nın yokluğunda; Ozi de burda Atiba'yla kendini buluyor ancak. Yedek de Necip mi dersin İnler mi dersin; sağlam döndü gibi duran Veli mi dersin... 2 kişilik yere 6 kişi var takımda ve hepsi yüklü maaş alıyor. Necip vazgeçilmezi hocanın, İnler de başkandan torpilli. Doğal olarak Veli'ye yol görünüyor. Mutlaka kiralık verilmeli. Bu takım bu maaş yükünü çekemez yoksa.

Önde Talisca var net diyebileceğimiz. Ki o da tam bir 10 değil daha çok forvete gole yakın oynuyor. Oraya ancak alternatif adam koyabiliriz; Q7, Aras hatta Ozi bile alternatif gibi duruyor orda. Ekici gelirse ön bölgede alternatifimiz olur ki fizik olarak bayaa iyi durumda olmasının yanında ekici skor da üretiyor.

Kanayan yaramız forvette transfer olmayacağını düşünürsek, Abu gelince as olacak, Cenk yedek kalacak. Ki böyle olması Abu'dan ziyade Cenk'ten verim almak için daha iyi. Keşke sağlam bir pivot alınabilse ama bütçe sınırı, Euro'nun hali ve bomba olayları yüzünden bayağı umutsuzsum. Kupa içinde Ömer tutulur sanırım, sakatlık durumları için falan da tabii. Keşke o da kiralansa onu tutup maaş yükü çekmektense orada Talisca yada Babel'i kullanmak daha mantıklı geliyor bana.

Yıllardır kadro planlamasıyla övündüğümüz takım biraz şişik durumda. Umarım hallolur bu durum. Bir an önce eldekiler kiralanır, satılır da rahat bi nefes alırız. Maaş vermekten ziyade yönetmesi de zor olacaktır. Acaba başkan yine şapkadan tavşanı çıkartıp net bir golcü getirir mi? Yada hiç yoktan çöpleri satabilir mi? Görecez.

Tolga , Olcay , Veli , Ömer , Rhodolfo , Adriano gönderilmeli . Hatta çinden falan iyi teklif gelirse Oğuzhanda gönderilmeli bana göre.

Sobol ve ersanın geldiğini varsayıyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

quote:

3 kurus para dediginde heralde 3 milyon euro yani 12 milyon tl oluyor galiba. 3 kususun hesabini yapmaya devam etsin yapmayanlar populistler yuzunden bu duruma geldik. Sanki para harcayip oyuncu iyi cikmayinca bu arkadas odeyecek zarari.

yazın "nasıl olsa Antalya Eto nun maaşını ödeyemez. bize satmak zorundalar" diyerek istenen 1.5 milyon euroluk bonservisi 1 milyon a çekmeye çalışıp adamlarla dalga geçmeye kalkıp adamlar satmayınca 3.5 milyon euroya aboubakar ı kiralayıp çöp çıkmasına ne demeli? 500 bin euro fark için 3.5 milyon euro para verip çöp kiraladık. ki Eto yu transfer etseydik yazın şimdiye açık ara liderdik ve çöpe 12 milyon tl maaş ödemek yerine Etoya hakkını vere vere 10 milyon tl maaş ödüyor olurduk (Eto bize gelme karşılığında maaşında indirimi kabul edip 2.5 milyon euro maaşa razı gelmişti).

3 kuruştan kaçıp 5 kuruş ödemelerinden kastım budur. sen halen şakşakçılığa devam et. ee yüksek ihtimal sözelcisin ve hesap yapmayı bilmediğinden fikret orman ne dese "doğrudur başkanım" diye el çırpıyorsun.

Kendi kafana göre gazeteden okuyup yorum yapıyorsun hesap yapmayıda senden iyi bilirim.
    1 bjk klübü yüksek bonservisi daha fazlaya satabilecegi oyunculara veriyor prensip olarak. senin gibi bazılarının kapasitesi bunu anlamaya yetmiyor. Mesela Ba' ya 6 verildi ama katara daha fazlaya satılabileceği hesaplandı.Çine 1 yıl sonra 2 katına gitti. Doğru yatırım oldu. Gökhan töre 4.5 verildi zaten 3 milyona kiralanıp maliyetini çıkardık. İlerde tekrar satılma potansiyeli var satılmazsa da bizim için büyük silah olacak. bunlardan sonra en yüksek bonservis milosevice verildi. İzlenen,milli takımında oynayan bir oyuncu olduğu için. Vida zagrebden 6 milyona gitti kieve. Fazlaya satma şansımız var. Sonuçta uefa kupasında da oynayabilecek. Yani büyük bonservis geri dönüş mümkünse veriliyor Etoo ya verilen bonserisin geri dönüşü olmaz, ayrıca sezon önceside Sosa gidene kadar bonservis verilecek durumda yoktu. Sadece Boykoya verilen bonservis geri dönmeyecek gibi gözüküyor ama onuda en kötü ukrayna takımlarıyla takasta falan kullanırız. Yani bu iş gazeteden transfer haberi okumakla bitmiyor.
    2- Aboubakara çöp diyende cidden futboldan falan anlamıyordur. Aboubakar eksikleri oldugu için 24 yaşında bu ülkeye geldi. Eksiklerini giderebilecek bir ortam var burada. Sonuçta ülkenin en güçlü en dominant takımıyız. 2 tane kaçırırsa 3. geleni atar sorun yok. Sizin gibi fb gs yalakası değilim. bu takım 3. olur diyen gitsin kumda oynasın. Sonuçta Yönetim bir tercih yapıldı ya kariyerinin sonunda oyuncu alınacaktı etoo gibi yada potansiyelli oyuncu alınacaktı. Aboubakar son vuruşlarını geliştirirse direk ingiltere piyasasına satılabilecek bir oyuncu. 1.maddede dediğim gibi. Sizin gibi kısa vadeli düşünmüyor yönetim. Asıl senin gibi şakşakçılar bugun çöp der yarın faydalı olursa alkışlar. Onun için ciddiye alınacak tarafınız yok. Aboubakarın maliyeti Erenden Emenikeden düşük ve zaten şampiyonlar liginde attığı 3 gollede çıkardı parasını.
    3- Bjk yönetimi kim ne isterse bastırıp parayı alma döneminide kapattı. adam 500000 euroyu beğenmiyor. Sorsan hayatında 5000 tl görmemiştir yanyana. Onun için antalya yönetimi falan avcunu yalar bonservissiz gelen 36 yaşında adama 1.5 milyon bonservis vermeyiz. 24 yaşında aboubakara veririz. Biz o begenmediğin 500 bin euroyla oguzhanı tolgayı aldık.Boş konuşma.

tam yazdıklarını ciddi ciddi okuyordum. "Aboubakara çöp diyende cidden futboldan falan anlamıyordur." kısmını okuduktan sonra senle tartışmanın çok yersiz olduğunu anladım. ciddiye alamıyorum ve cevap veremeyeceğim. Allah zihin açıklığı versin. iyi akşamlar.

• Kimse kusura bakmasın ama forvet almamak salaklık.

Yazın stoper lazımken stoper almadın.

Şimdi forvet lazım forvet almıyorsun. Vizyonsuzsunuz.

Git en kötü anzhi de ki pivotu kirala her türlü atar farklı tipte forvetin olsun.

Abi eto num peşinde koştun olmadı b planın yok ki , manager önerisi herkese saldırıosun

Şampiyonluk kaçarsa Fikret orman umut Güner ikilisi bunun baş sorumlusudur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avfattas
    ‏@Avfattas

Basın:Beşiktaş'ın forveti yok
    Taraftar:Forvet alın
    Basın:Forvet alınmadı
    Taraftar:Şampiyonluk gitti

Puan tablosu orda kanmayın artık algıya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Kimse kusura bakmasın ama forvet almamak salaklık.

Git en kötü anzhi de ki pivotu kirala her türlü atar farklı tipte forvetin olsun.

Abi eto num peşinde koştun olmadı b planın yok ki , manager önerisi herkese saldırıosun

Peki sampiyon olursak en buyuk pay kimde olacak ? Talisca cikip 15 gol atarsa mesela ?
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Bence de devre arası sana gelebilecek forvetten hayır beklemek ahmaklık.

Varsayımlarla yargılar koyuyoruz, müthiş kafalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 10 Ocak 2017; 20:6:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Kimse kusura bakmasın ama forvet almamak salaklık.

Peki sampiyon olursak en buyuk pay kimde olacak ? Talisca cikip 15 gol atarsa mesela ?

Talisca sakatlansa nolacak? Adam sakatlandı adam gibi hucum yapamıyoruz. Taliscayı forvete mi koyacan o zaman al ekiciyi koy 10'a hemde yedek olur.

Zaten sana yedek 10 lazım , oguzhan da tolgayda 10 numarada can çekişiyor.

forvet almamak aptallıktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Bence de devre arası sana gelebilecek forvetten hayır beklemek ahmaklık.

Varsayımlarla yargılar koyuyoruz, müthiş kafalar.

Ne alakası var? Senin zaten sayıca forvetin eksik durumda bunu hocanda acıklıyor..Eto gelse hayır beklemek aptallık mı olacaktı? En kötü bundzkiny denilen adamı kirala farklı tipte oyuncun olsun 70 den sonra girsin maliyeti düşük adamın.

• biraz fazla telaş yapıyorsunuz beyler. Forvete necibi koysak bu ligi götürür ŞL de lazımdı forvet. Abubakar kumarı oynadık, tuttu derken son anda patladı ve ŞL yi harcadık. Lig için üzülmeye değmez çünkü q7-babel - ozi - tolgay eşşeğe bile gol attırır ki zaten öyle oldu. Ligi birşekilde götürürüz ama forvet işi ara transferde olacak iş değil malesef. Kim neden bıraksın forvetini iyiyse ? sanırım sol bek alacağız ukraynadan bi tane genç. adriano gidici gibi.
  • Tolgaydan çok umutluydum, geçen yıllarda kadroya giremeyince de kapalı kutuydu, ama bu yıl artık kutu açıldı. Adam bildiğin bal yapmayan arı.
    Topu alır almaz öyle güzel dönüyor, markajdan kurtuluyor, öyle güzel adam geçiyor ki, bu zor işleri yapınca, eh hadi şimdi...hadi.. diyorsun. Bir ara pası versin, al-ver yapsın, oyun kursun, defansın dengesini bozacak işler yapsın, sonuca götürecek hamleyle işini taçlandırsın diyorsun, adam dimdirek yan pas yapıyor, ya da ileri oynayım derken pas hatası yapıyor, üstelik takım bir anda geriye koşmak zorunda kalıyor.

En iyi topçu top kaptırmayan, atağın şut yada aut ile sonlanmasını sağlayan topçudur.

Tolgay bir an önce en iyi değerindeyken satılmalı.
    Olması için olacaksa gerek yok, Şenol Güneş tutarlı konuşan bir hoca değil anlık duygularıyla konuşuyor çok takılmayın, elimde 2 kale yapacak forvet yok diyor, elinde 3 forvet olduğundan mı habersiz? O yüzden çok takılmayın diyorum. Eren Derdiyok ile Serdar Aziz vakası için hala kurtulmuş olduğumuz bir durum var mesela. O nedenle devre arası sırf olması için olacaksa hiç mi hiç gerek yok. Forvet maaşı nerden baksan yine bir 3m olacak çünkü en az. Yazık günah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Tolgaydan çok umutluydum, geçen yıllarda kadroya giremeyince de kapalı kutuydu, ama bu yıl artık kutu açıldı. Adam bildiğin bal yapmayan arı.
    Topu alır almaz öyle güzel dönüyor, markajdan kurtuluyor, öyle güzel adam geçiyor ki, bu zor işleri yapınca, eh hadi şimdi...hadi.. diyorsun. Bir ara pası versin, al-ver yapsın, oyun kursun, defansın dengesini bozacak işler yapsın, sonuca götürecek hamleyle işini taçlandırsın diyorsun, adam dimdirek yan pas yapıyor, ya da ileri oynayım derken pas hatası yapıyor, üstelik takım bir anda geriye koşmak zorunda kalıyor.

En iyi topçu top kaptırmayan, atağın şut yada aut ile sonlanmasını sağlayan topçudur.

Tolgay bir an önce en iyi değerindeyken satılmalı.

aynen katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Olması için olacaksa gerek yok, Şenol Güneş tutarlı konuşan bir hoca değil anlık duygularıyla konuşuyor çok takılmayın, elimde 2 kale yapacak forvet yok diyor, elinde 3 forvet olduğundan mı habersiz? O yüzden çok takılmayın diyorum. Eren Derdiyok ile Serdar Aziz vakası için hala kurtulmuş olduğumuz bir durum var mesela. O nedenle devre arası sırf olması için olacaksa hiç mi hiç gerek yok. Forvet maaşı nerden baksan yine bir 3m olacak çünkü en az. Yazık günah.

kötü ihtimalle budzkiny kiralansın adamın maliyeti düşük pivot farklı tipte içerde ki maçlarda gayet iş yapar. olmadı 60-70 den sonra al Quaresma kafasına atar topu o adamın farklı tipte olsun elin güçlensin.

Abounun kaç golü 2-3 mü ligde? cenk kaç gol attı penaltıdan? ben bu iki adama asla güvenmem

Kiralayınca maaş vermiyor musun? Abou'da kiralık ama 3.5 maaşı, Bud gelince farklı mı olacak? Ki o da başka talipleri olan oyuncu, ona hadi gel yedek otur diyebilecek misin? Yani kısacası parayı koklatacaksın biraz. Bunları düşünmek şart; Ligi fazla büyütüyorsunuz, bkz: fb de emenike'yi morga kaldıracaklar artık iletişim 0, Rvp çalışkan ama kondisyonu yetersiz, Fernandao 90 dk da dil dışarıda. Gs'ye bak bi tane adam geldi yata yata 1.5 aldı gitti. Eren var sadece onda da artık iş yok. Bu çöp ligi kafanıza çok takmayın, Talisca döndü Babel geldi Abou çalışkan yetenekli Quaresma sağda, kimse de olmayan bir hücum gücümüz var kağıt üstünde. Yine şamp. olursak Cl için gerekecek forvet, o zaman da elbet biri alınacak çünkü Ffp olmayacak. Almazlarsa seninle omuz omuza ben de söveceğim söz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 10 Ocak 2017; 20:25:34 >

• Hocam goodbye happiness i bilir misiniz biraz sakin olun yav.
  • 
Sayfa: önceki 42704271427242734274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.