Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40884089409040914092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ikisini de paşa paşa eleştiririm.
    Cenk anca kulübede oturan ve 70'ten sonra oyuna girecek, 1.5 milyondan fazla alamayacak bir topçu
    Aboubakar ara sıra kanatlarda oynayabilecek ve 1.5m' den fazla maaş alamayacak bi topçu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Beşiktaştan ekmek yiyenler beşiktaşa çelme takmak için ellerinden geleni yapıyorlar. rıza hoca deli ibrahim şifo mehmet.. bunları söyleyincede bana saldıran beşiktaş taraftarları var. neymiş efendim deli ibrahim iyi beşiktaşlıdır beşiktaş terbiyesi almıştır ondan varını yoğunu seriyor beşiktaş maçında diyorlar.. ümit özat iyi bir fenerli değilmi fenere yenilince kötü fenerlimi oluyor.. demek istediğim ibrahim üzülmez bize yenilince maçmı satmış olacak.. bunları geçin.. ne ibrahim ne rıza ne şifo. bunlar bize karşı gösterdikleri hırsı diğer büyük takımlarada gösterseler gam yemem.. bunlAR bizim içimizdeki irlandalılar..

Eski karısından medet uman adam gibisin.... Adamlar belki beşiktaş karşısında başarıyı yakalayıp ileride beşiktaşın başına geçmeyi hayal ediyordur. Bizene başka takımların eski futbolcu hocalarının maç verip vermemesinden. Büyük takımsan ona göre oynar kazanırsın. Her duruma bahane üretmenin anlamı yok.. Saydığın adamların hepside rakip olarak karşılaşana kadar has beşiktaşlıdır. Böyle düşüncelere kapıldığın için kendinden şüphe et..

Al işte 1 tane daha çıktı. sizin gibiler yüzünden beşiktaş kaybediyor..

okuduğunu anlamıyacak kadar akıl yoksunu isen sana laf anlatmmak deveye hendek atlatmak gibi birşeydir..

Tamam ben bir akıl yoksunuyum kabul ediyorum kızmıyorum da peki senin bizim takımın ekmeğini yedi dediğin adam(lar) yıllarca karşılığında bu kulübe karşılığında profesyonelce hizmet etmedi mi ? .. Şu an hizmet ettiği kulübünde ekmeğini yemiyor mu ? şu anki amacı ve aldığı paranın karşılığı karşılaştığında beşiktaşı yenip yada karşısında puan kazanmak değil mi ? Neyin beklentisindesin sen ozaman beşiktaş tüm eski futbolcularını maaşa bağlayıp rakip takımlara teknik direktör olmalarına mani olsun... Ben yine okuduğumu anlamıyorum senin anlamadığın mevzuular ne yazıkki daha hayata dair senin gibi düşünen adamdan günü gelir hırsızda olur arsızda olur. Bizim rakibimiz adam olsun o yeter bize yenemesekte mücadele ederiz. Zaten bu ülkenin en büyük sorunu adamlık değil midir?

sen bir SEMT BAKKALISIN diyelim 1 müşteri geliyor 1 kg toz şeker istiyor.. ve sen doğru tartıp 1 kg şekeri veriyorsun müşterine.. sonra bir müşteri geliyor oda 1 kg şeker istiyor ama ona 900 gr şeker tartıp veriyorsun.. bu nasıl olacak.. birine tam kg birine 100 gr eksik vermeyi nasıl anlatacaksın.. terazi hırsızlığı değilmidir bu.. beşiktaşa karşı mücadele eden bu büyük eski topçular neden diğer büyük takımlara karşı mücadele etmezler. bize karşı namusu ile oynayan bu zati muhteremler. diğerlerine karşı NİYE namuslarını savunmazlar.

• nedir bu turk futbolunun hali asil onemli olan o simdi goztepe maci var 10 dakkadir yerden kalkmiyorlar ayni sekilde antepte biz seyir zevki icin tv basina geciyoruz. sonra neden bizim ligi kimse izlemiyor neden marka degerimiz yok diye aglasiriz yazik gercekten
  • Aboubakar kanatta kesiklikle etkili.Aniden hızlanıyor.Cenk yerine başkası olsa şimdiye maçta en az 2 gol atmıştı.
  • antep yakaladıklarını atamayacaksa beşiktaş puan kaybetmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Ben ikisini de paşa paşa eleştiririm.
    Cenk anca kulübede oturan ve 70'ten sonra oyuna girecek, 1.5 milyondan fazla alamayacak bir topçu
    Aboubakar ara sıra kanatlarda oynayabilecek ve 1.5m' den fazla maaş alamayacak bi topçu.

Yedek kulubesinde gomez var da sanki biz aboubakar oynasin diyoruz. Suanda elimizdeki en iyi forvet aboubakar o yuzden kostek olmak yerine desteklemeliyiz adami ki iyice kotu olmasin. Devre arasi eto gelirse abou ile beraber tamamlarlar birbirlerini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnler giriyor bakalım..
  • Rhodolfo ya bak bitmis yav bitmis less acil stoper lazim
  • Bu yılın çöpü oyuna giriyor.
  • Ligin ilk yarısı bitti inleri alıyor bravo şenool.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mac ozelinde demiyorum sene sezon sonu quaresmayi satalim gitsin zaten tore donecek. Takim ayri o ayri bir telden caliyor. Antisini oynuyor resmen takimin oynamaya calistigi oyunun. Gecen sene bu kadar parlamamasinin sebebi o pas oyunumuzu cok iyi oynamamizdi. Sistem onu disari atiyordu. Bu sene o oyun kalmayinca quaresma parladi olay bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Cenkte iyice şımardı hee Babalar gibi faul yapmışsın adamı eziyosun üstüne hala gidip itiraz ediyorsun.
  • Cenk yere düşen adamı ittiryor sonra bide dikleniyor üstüne ne güzel
  • Cenk çıksın Ömer/Kerim girsin. Daha ne kadar tahammül edeceğiz bu adama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 24 Aralık 2016; 20:21:57 >
  • Antepte az beceri olsun atarlar
  • Bu Cenk ısrarın takımı yakacak Şenol hocam
  • Yine taçtan gol yiyorduk anasını satıyım
  • Hakemler olmasa napacak bu Bjk.
  • Rhodolfo napiyosun lan
  • Rhodolfo harbiden bitmiş...
  • 
Sayfa: önceki 40884089409040914092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.