Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40674068406940704071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya 8 yaptıysa yaptı ne uzattınız arkadaş?
  • İrfan Can alınmadı diye isyan ediliyor. Adam bize gelseydi bu sefer de yönetim, "yabancı sınırı kalkmasına rağmen anadoludan yerli oyuncu mu alınır, bu nasıl vizyonsuzluk, bu nasıl beceriksizlik" diye suçlanacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trevorax

ya 8 yaptıysa yaptı ne uzattınız arkadaş?

Yalcin ayhanada aynisini yaptilar..senin muhtesem forvetinden cok gol atti adam..illa bi kulp bulacaklar birilerine..messi gelse adamin boyu kisa ortalamayi dusuruyor derler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardım maçı kadrolar
     [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 22 Aralık 2016; 18:18:4 >

• biletler ücretsiz nasıl iş

• 13 tane teknik direktörü var olacakmış maçta ne iş bu ya
  • maç trtspor de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 22 Aralık 2016; 18:33:4 >
  • Sakatlar döndükden sonra ortasahada tolgayın bile yedek kalma durumu var Aslında kahveciyi istiyorum keza modern futbol böyle dinamik oyuncularla oynanıyor. Bilemiyorum kararsız kaldım yoksa parası birşey değil.
  • İrfan basaksehire giderse buyuk sikinti olur. Sampiyonluk sanslarini baya arttirir. 18. hafta fener yener insallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylenenlere göre İrfan Kahveci 1 milyon 750 bin € karşılığında Başakşehir'e gitmiş.
  • maç propaganda maçı sadece iktidar yanlılarına bilet dağıtılmış fasa fiso maçı izlemeye değmez irfanda başakşehire verilmiş bu arada
  • transfer komitesi ne yapıyor acaba ?

irfan gibi adamı neden almıyoruz . 50 kere yazdım irfan diye.

Kusura bakmayın ama ben bu yıl şampiyon olacağımızı düşünmüyorum .

Abi bu scout ekibi ne yapıyor . Hani bunlar süper futbolcular bulup alacaktık ?

Nerede hiç göremedik .

Kusura bakmayın arkadaşlar haksız mıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Babel'in 8 işaretini hala dalga amaçla yaptığını düşünen troll GS'li, FB'liler var, takmıyoruz zaten de konuya açıklık getirelim; 3-0 yenildiğin maçta 8 konusuna girmek ne kadar mantıklı olur? Hadi gol atarsın, kazanırsın anlarım.

Mantıken bakınca böyle, işin gerçeğine gelelim; Tolga Zengin aut atışını geciktirdiği için saniyesini sayıyor Babel 8-7-6 giderken 8 işaretine denk getirip çekmişler ve 8-0 için yaptığını düşünüyorlar.

Atıyosun düzgün bişeyler bul 3-0luk maçta ne alaka ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Babel'in 8 işaretini hala dalga amaçla yaptığını düşünen troll GS'li, FB'liler var, takmıyoruz zaten de konuya açıklık getirelim; 3-0 yenildiğin maçta 8 konusuna girmek ne kadar mantıklı olur? Hadi gol atarsın, kazanırsın anlarım.

Mantıken bakınca böyle, işin gerçeğine gelelim; Tolga Zengin aut atışını geciktirdiği için saniyesini sayıyor Babel 8-7-6 giderken 8 işaretine denk getirip çekmişler ve 8-0 için yaptığını düşünüyorlar.

Hahahuahahahh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stadi camiye cevirdiler su an
  • taliscka sakat degilmiydi niye macta oynuyor... yada yedek falan
  • Talisca var la şaşırdım bişi olmaz inş sağlamdır onun dışında etkinlik rezillik resmen utandım

• Botlarla çimlere dalmışlar.
  • Fikret Orman bu nedir?Siyasete bulasmayin demesini biliyorsun bu ne rezalet
  • mac bi turlu baslamadi ben izlemiycem ya sacmaliga dondu ortalik.
  • 
Sayfa: önceki 40674068406940704071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.