Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4067. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40654066406740684069
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fikret Orman: "Kızlarım soruyor baba kimi alacaksın diye. Söylemiyorum. Sonra gidip arkadaşlarına söyleyecekler çünkü transferleri."

• Coşmusuz yine gencler kafa dagitmak icin cok guzel bir yer
  • Babel Fabri etkisi yaratabilir. Kasımpaşa da oynarken çok skorer adamdı günü kurtarmak adına iyi transfer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babel kasımpaşadayken bir maçını izlemiştim statta. herkes antrenörlerle beraber ısınırken o mış gibi yapıyordu kendi kafasına göre takılıyordu arkadaşları ve antrenörleri pek umrunda değil gibiydi. inşallah buraya da bu zihniyetle gelmez. gerçi böyle bir durumda şenol hoca gereğini yapacaktır (bkz. quaresma). hayırlısı olsun
  • exterminant kullanıcısına yanıt
    Burasi Besiktas kafasina gore is yapamaz Quaresmanin ilk geldigi ve simdiki zamanina bak nasil duzeltti takim onu

Ayrica babel kesin mi simdi ? Forvet kim olacak 10 numarada lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sene önce proje takımı olacağızdan profesyonel çalışacağızdan babellere kadar düştük. Halbuki anlamalıydık bu çöküşün önder özenin istifasıyla başladığının. Yazıklar olsun...
  • HanVincenzo kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla;
    babel kesin ancak imza yok hala.
    gomez defteri daha kapanmadı bir he dese olacak gittiği günden beri temas var.
    10 numara değil de kanat, santrfor ve stoper gündemde stoper ve kanat transferi kesin gibi
  •  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Atiba geldi, iyi dedik salladınız,
    Fabri geldi, iyi dedik salladınız,
    Babel geliyor, iyi diyoruz, sallıyorsunuz.

Azıcık bekleyin, 2-3 maça çıksın bari adam. Kötü oynarsa sallarsınız. Bu sezon çok formda. Çok iyi katkı verecektir.
  • Rakitsky için 8 milyon euro istemiş Shaktar (Haber1903 özel haber).Aslında Aboubakar gibi bir opsiyonlu anlaşma yapsak güzel olurdu, valla kaç senedir 2-3 milyon euro'luk adamlar alıyoruz, 20 milyon euro'dan fazla para harcadık ama hala defans problemini çözemedik.Rakam büyük gibi gözükse de artık Rakitsky veya bir başkası, cidden iyi para döküp kaliteli birini almamız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Babel Fabri etkisi yaratabilir. Kasımpaşa da oynarken çok skorer adamdı günü kurtarmak adına iyi transfer

Hocam kusura bakma da fabrinin bir etkisi mi var ben göremedim henüz öyle bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Scofield. kullanıcısına yanıt
    Tekrar izle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafone arenadaki yardım maçı biletlerini nasıl temin edebiliriz bilen varmı acaba ?
  • DE FUTBOL ‏@defutbolsports 14 sa.14 saat önce
    Dursun Özbek: "Pogba'nın 105 milyon euro ettiği futbol piyasasında Bruma en az 150 milyon euro eder. Bu ücretin altında satmayacağız."
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Bunlar neden böyle ya
  • Beşiktaş Yönetim Kurulu Basın Sözcüsü Metin Albayrak, tecrübeli oyuncunun sözleşme detaylarıyla ilgili olarak bilgilendirmede bulundu. Sezon başında yapılan imza töreninde Başkan Fikret Orman’ın yaptığı, “Aboubakar’ı kiraladık ama 4 yıllık anlaşmamızı şimdiden yaptık. 10 milyon Euro’luk satın alma opsiyonu var” sözlerine açıklık getiren Albayrak, “Aboubakar’ın bonservisini almadık. Sadece opsiyonu var. Başkan, bu opsiyonu almamız halinde 4 senelik kontratımız olduğunu belirtmişti. Sezon sonunda durumuna bakarız, istemezsek almayız” ifadelerini kullandı.
  • O değilde Balotelli nin bu seneki performansını izledikçe ah diyorum eğer biz alsaydık bizdede aynı tempoyu yakalar belki dahada üstüne..
  • Fabri

GG Marcelo Rakitsky Adriano(Caner)

Atiba Tolgay

Q7 Talisca Babel

Eto

Yedekler:

Tolga

Tosic

Beck

Oguzhan

Cenk

Aboubakar

Kerim

Beğenmeyen yoktur herhalde
  • Rakitsky'nin fifa profiline bakayım dedim de bu adamın pas özelliği neymiş yahu öyle, Bonucci, Badstuber gibi adamlardan yüksek yapmışlar. Ramos haricinde pası 75 veya yukarısında bir stoper oyunda var mı hatırlamıyorum açıkçası, enteresan şekilde uzaktan şutları da çok iyi gözüküyor, hızı da yeterli.Gerçek hayatta iyi bir stoper olduğunu biliyoruz da oyunda da fena yapmamışlar.
    http://www.futhead.com/17/players/22281/yaroslav-rakitskyi/

Babel gelmiş artık, bir de Rakitsky ve Eto'o'yu halledebilsek şimdilik tamamdır aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 22 Aralık 2016; 13:17:59 >
  • Raktisky nin hizi nasil arkadaslar boyu 180 ve sol bekte oynayabiliyor hizlidir herhalde
  • 
Sayfa: önceki 40654066406740684069
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.