Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3759. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37573758375937603761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

Orijinalden alıntı: pburak19003

Kadro berbat kerim ve cenk nedir arkadaş

DAHA İYİ OYUNCU VARDA ŞENOL MU OYNATMIYOR HAYIRDIR ARKADAŞIM

Hayırdır derken.Bana göre ikiside 11de olmamalı ee katılmıyorsan adam gibi fikrini söyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

işiniz bitti q7 ve kerim kanatları otoban olacak

tamam .Şimdi git uyu
  • İlk yarı oyunu tutup 2.yarı İnler ve Abou alınacak umarım 1'den fazla gol yemeyiz.
  • Hakli olabilirsin ama kalite farkini dusunmemissin. Senin kanatlar 30 orta yapar belki 10 isabet kazara 1 gol. Bizim kanatlar 20 orta yapar 15 isabet bilmem kac gol. Kendini avutmak icin aectigin yontemi begendim. Ortadan dikine gelebilecek ataklari da dusunseydin keske kardesim. Ama bosver dusunme, uzulursun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

DAHA İYİ OYUNCU VARDA ŞENOL MU OYNATMIYOR HAYIRDIR ARKADAŞIM

Hayırdır derken.Bana göre ikiside 11de olmamalı ee katılmıyorsan adam gibi fikrini söyle.

kimi oynatsın yav abu grip diyolar sonradan alacak yoksa ilk 11 başlardı adam yok ömer yeni yeni kadroya giriyo gene el mahkum yani keşke talisca olsaydı

• Lens oynamiyor bu iyi pozisyon uretecek adamlari yok.Galatasaraya oynadiklari oyunu bize oynarlarsa galibiyet aliriz.

• quote:

Aboubakar olsa, Cenk nerde yhaaa xsxss

Olcay oynasa, bu kazmanin ne isi var?

Omer oynasa, bu adam kac kere derbi oynamis.

Kerim oynamasa, Senol hoca bu Kerim'i harciyor.

Inler oynasa, inler cop ne isi var bu takimda
    ....
    .
    .
    .
    .

Boyle gider.

• SUUUUUUUUSSSSS SORU SORMAAAAAAAAA
  • YA ALLAH BISMILLAH HADI KARTALLAR ENSEYI KARARTMAYIN SENOL HOCA GEREKENI YAPAR KURT HOCA

• abubakar olsa sanki bende kazanabilirmiyiz diye dusunurdum... cenk stoperler arasinda sanki kaybolacakmiş gibi... oguzhanda ara pas denemelerinde cok pas hatasi yaparsa kontra ataktan gol yiyebiliriz... lutfen filmin ozeti bole olmasin ve cenk-oguzhan beni şasirtsin lutfennnn

• O YIL BU YIL.

fenerbahçeyi son yendiğimiz de ben askerdim .üzerine evlendim 2 çocuğum oldu ve hala galibiyet göremedim .her yıl bu yıl kesin diyorum .

işte o yıl ,bu yıl .
  • Bu gün cenk herkesin düşüdüğünün aksine maçın adamı olacak.
  • Bence atarsa Marcelo atacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıne laf etmeye başlamışlar kadroya Şaka mısınız arkadaş ? Oturun izleyin destekleyin işte..
  • Kapali kutu kerim bence macin adami olabilir yada sivayabilir.Eger iyi oynarsa sol tarafi madara eder kotu oynayinca oyundan dusuyo oda sikinti yani kerim oynarsa orta sahada rahatlar oyunda rahatlar insallah yuzumuzu guldurursunuz sans yanimizda olsun vurdugumuz gol olsun Amin

• Eğer ortasahalarını sıkıştırırsak zaten toplu oyunda kötüler, kıpırdayamazlar.
  • İlk 30 dk gol yemezsek tokatlar göndeririz.
  • Aboubakar 45 dakika oynayabilecek durumdaysa bu ilk yarı olmalı.Derbilerde ilk golü atmak önemlidir.Kerimin hali bu yıl ortada Kerimin yerine oynatacak kimse yoksa oynatırsın inleri kerimin yerine ikinci yarı alacaksan alırsın oyuna.Kerim eğer geri gelmeyecekse (gelmeyecek) işimiz çok zor.İnşallah ben yanılırım hakkımızla kazanır döneriz

• Fenerbahçenin kadrosunu gördüm eğer ki Fenerbahçe orta sahayı kıramazsa bizim geçmiş olsun çok rahat galibiyet alırız. Defansımızı zorlayacak yegane adam Sow şu kadroda. Napoli gibi sakin oynarsak maç cepte. Umarım Ozi bugün biraz öne çıkar defansı ve orta sahayı yarabiliriz. Kadroyu çok beğendim Abou 2. Yarı girer deler

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

O YIL BU YIL.

fenerbahçeyi son yendiğimiz de ben askerdim .üzerine evlendim 2 çocuğum oldu ve hala galibiyet göremedim .her yıl bu yıl kesin diyorum .

işte o yıl ,bu yıl .

1 senede 2 çocuk nasıl yaptınız yav
  • 
Sayfa: önceki 37573758375937603761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.