Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37333734373537363737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fenerbahçe super kulup ismaili canlandırdı içindeki kazmalığı dışa vurabiliyor artık
  • Takimi icin kendini feda eden kaptan gibi kaptan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya beyler şu İsmail Köybaşı tezahüratını neden forumda yazamıyoruz ya

Tezahüratı Atiba başlatıyor
  • Ne sinemaaa ne tiyatroooo ne de alemde bir geceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Bunlar nasıl ismail in kaptan olmasını kaldırabiliyor , insan gerçekten hayret ediyor.
  • Gençlerbirliği taş gibi takım valla İbrahim Üzülmez den sonra Ümit Özat doğru isim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

Bunlar nasıl ismail in kaptan olmasını kaldırabiliyor , insan gerçekten hayret ediyor.

yok artık ciddi misin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Bunlar nasıl ismail in kaptan olmasını kaldırabiliyor , insan gerçekten hayret ediyor.

https://twitter.com/fotomac/status/804022431446953985
  • Ekici yerine şu İrfan Kahveci'yi alsak çok iyi olur. Daha 21 yaşında ama 3 sezondur Gençler'in as oyuncusu. Cavcav bize tırnağını vermez gerçi ama sözleşmesi bitince çökebiliriz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

https://twitter.com/fotomac/status/804022431446953985

• İsmaelllllll geçen frikik golü atınca Roberto Carlos olmuştu ama bugün gerçek IQsunu gösterdi helal olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiev ile anlaşsak 3 puan bizim gelen para onların olsa azizi aracı yapsak anlar o işlerden

• ismaellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
  • berk dogan kullanıcısına yanıt
    tebessüm ettim

• etme cahille muhabbet küstürün, silme cam kırığıyla g... kestirin...

• Fb li admin konu siliyor

• BEŞİKTAŞ'TAN FRANSA ÇIKARMASI!

Beşiktaş yönetimi devre arası transfer çalışmalarına başladı. Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri Fransa'ya giderek transfer listesindeki oyuncular ile ilgili temaslara bulundu.

Başkan Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri Hakan Kalkavan, Umut Güner ve Metin Albayrak, Fransa Birinci Ligi'nde oynanan Lorient-Rennes maçını tribünden izledi.

Siyah-beyazlı yönetimin bu maçı takip etmeye yönlendiren futbolcular ise Lorient'in forveti Benjamin Moukandjo ile Rennes'in kanat oyuncusu Paul-Georges Ntep.

Kulüpleri ile sözleşmeleri sezon sonu tamamlanacak iki ismi de tribünden izleyen başkan Orman ve yönetim kurulu üyeleri, karşılaşma sonrası iki futbolcunun menajerleri ile görüşmelerde bulundu.

Moukandjo ve georges ntep'i devre arasına kadar takibi sürdürecek olan yönetim, transfer ile ilgili karar verilmesi halinde rennes ve lorıet ile masaya oturacak.

Lorıent forması ile bu sezon 6 gol 1 asistlik performans gösteren kamerunlu benjamin moukandjo özellikle son vuruşlarındaki etkinliği ile dikkat çekiyor.

Hücumun her iki kanadında da oynayabilen rennes'den paul-georges ntep ise bu sezon takımına 5 asistlik katkı sağladı. NTV SPOR

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Ekici yerine şu İrfan Kahveci'yi alsak çok iyi olur. Daha 21 yaşında ama 3 sezondur Gençler'in as oyuncusu. Cavcav bize tırnağını vermez gerçi ama sözleşmesi bitince çökebiliriz.

ben baya düşündüm önceden ama pektemekte olduğu gibi cavcav paşa 5 milyon euro istiyor kardeş ben ankaradayım irfanı yakındanda gördüm izleme şansımda oldu isteyen varsa 5 papel diyor cavcav
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

BEŞİKTAŞ'TAN FRANSA ÇIKARMASI!

Beşiktaş yönetimi devre arası transfer çalışmalarına başladı. Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri Fransa'ya giderek transfer listesindeki oyuncular ile ilgili temaslara bulundu.

Başkan Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri Hakan Kalkavan, Umut Güner ve Metin Albayrak, Fransa Birinci Ligi'nde oynanan Lorient-Rennes maçını tribünden izledi.

Siyah-beyazlı yönetimin bu maçı takip etmeye yönlendiren futbolcular ise Lorient'in forveti Benjamin Moukandjo ile Rennes'in kanat oyuncusu Paul-Georges Ntep.

Kulüpleri ile sözleşmeleri sezon sonu tamamlanacak iki ismi de tribünden izleyen başkan Orman ve yönetim kurulu üyeleri, karşılaşma sonrası iki futbolcunun menajerleri ile görüşmelerde bulundu.

Moukandjo ve georges ntep'i devre arasına kadar takibi sürdürecek olan yönetim, transfer ile ilgili karar verilmesi halinde rennes ve lorıet ile masaya oturacak.

Lorıent forması ile bu sezon 6 gol 1 asistlik performans gösteren kamerunlu benjamin moukandjo özellikle son vuruşlarındaki etkinliği ile dikkat çekiyor.

Hücumun her iki kanadında da oynayabilen rennes'den paul-georges ntep ise bu sezon takımına 5 asistlik katkı sağladı. NTV SPOR

lorient küme düşüyo o forvet bizim işimize yaramaz aslında abubakar da lorientten gelme bunu biliyorsun galiba

• 
Sayfa: önceki 37333734373537363737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.