Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37313732373337343735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vw, Wolfsburg ile olan sponsorluk anlaşmasını mali durumları sebepli dondurmuş. Wolfsburg da küçülme kararı alarak yüksek maaşlı 4-5 oyuncusu ile yolları ayırma kararı almışlar. Adı geçen futbolcular arasında Gomez yok ama bizimkiler bunu fırsat bilip UEFA daki tazminatla ilgili şikayetlerini de koz olarak kullanıp vizyon reisi alabilirler belki. Töre de döner muhtemel. Kiev'i yenersek 1 tane de sağlam adam alırsak geçen yılki oyun sistemine dönebiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AXAPTA kullanıcısına yanıt
    Vizyon reis nasil pisman var ya şuan.. İci icini yiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz neden pres yapmiyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biletler tükenmiş bile alamadık
  • basarilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Yenge Tosic i Aslan sütüyle hazirliyormus haftasonuna

Hafta sonuna kadar vermesin yeter sonra istediği kadar verebilir.

Sütü

Ahahaha lan ne adamsın ya güldürdün beni

• 666azazel kullanıcısına yanıt
    Cha cha neden yok

• dün ki maç özelinde (geneli kapsayan) görüşlerimi şu kritik 7 günlük süreç için aşağıya aktarıyorum ;

Altyapı futbolcuları !

Darıca maçını üst derece (katlanabildiğim kadar) takip etmeye çalışım,
    ALTYAPI oyuncuları maalesef çok yetersiz gerçekten öyle, kendimi düşündüm acaba böyle bir şansım olsa neler yapardım diye ?
    Çok koşar, çok iyi mücadele eder, amiyane tabir ile ölümüne oynardım dedim, fakat dün ki maçta kardeşlerim başka dünyaya ait gibi oynadılar, ben daha AMATÖR RUHLA bir mücadele beklerdim, belki de görüşlerim yanlıştır ama ben AMATÖR RUHLA bir şeyler yazıyorum, TEKNİK KONULARA girmedim bile,

Yedekler !

Olcay ; Neden bu kadar düştüğünü gerçekten anlayamıyorum !
    inanamıyorum, ciddi bir sakatlık olmadan geçen sezon öncesi kampı, takım ile yapılan düzenli idmanlar vs. derken, değil stabil kalmak daha da ileriye gitmesi gerekirken hali ortada !
    Bence sorunu tamamen PSİKOLOJİK !
    Nasıl olur bilmiyorum ama muhakkak destek alması lazım, bu hali kendisine yakışmıyor, son derbilere baktığımızda en iyi DERBİ OYUNCULARINDAN (inönü son maç son saniye golü, ts maçında 2.gol vb.) birinden bu kadar mahrum kalmak...

Ömer ; ŞL listesine adı bildirilmedi içten içe bu durumu dert etti ama buna rağmen ligde iyi bir performans sergiledi, ABU skorsuzken oynadı attı KAYSERİ maçında direk sonucu tayin etti fakat hoca onu bir türlü kurguya ( ilk 11 veya gidişat durumu) direk olarak yazmıyor ! BENCE Aralarında bir sıkıntı var bunu HOCA'nın beden dilinden anlıyorum, sorsanız cevap veremem ama aralarında sıkıntı var, acaba ÖMER kendini daha mı iyi düşünüp (lig maçlarında) 11 de başlaması gerektiğini mi düşünüyor ve bu yönde bir tavır sergileyip HOCA ile takışıyor !

Necip ; Bir kaç paylaşım önce DERBİ 11 inde ORTA sahanın mücadeleci olması amacı ile YAZDIĞIM kadroya ısrarla eklediğim NECİP dün resmen facia !
    Nedir gerçekten anlamadım !
    sakatlık dönüşü fazla üstelemedi mi ?
    gerçekten elan performans olarak yetersiz mi ?
    formsuz mu ?
    vs. vs. vs.
    Bu hali ile DERBİ de orta saha organizasyonunda muhakkak olmalı dediğim adamın bu performansı dün gece benim açımdan KABUS oldu
    Bu halini görünce HOCA'nın yerinde olmamak istedim !

Tolga ; Bu ekşi suratın hali hepinizin malumu, yatmaktan kilo almış gibime geldi, hatasından sonra yine arkadaşlarına TURŞU tavırlar vs, şuan için kendisinden 11 de kurtulmuş durumdayız ama BENCE yetmez !
    Bu aralar sözlemesine kafayı taktım, ALLAH'ın izni acilen AZALARAK BİTMESİNİ temenni ediyorum,

İNLER ; Tanıyamadım

GG ; Dün ki maçta birkez daha gördük yokları oynadı !
    ALLAH'ım yarabbim bir ekşi suratı 11 dışına itene kadar canım/ız çıkmış iken bir de bu geldi, geldiğinden beri hep bir suratsızlık, hep bir benim burada ne işim var tavrı, acı çekiyorum, mutsuzum tavrı takımın ahengini bozuyor !
    Ben şahsen takımdan arkadaşı olsam "hey lanet olası senin derdin ne ?" derdim, bu yaştan sonra imza parası, menejer parası + ciddi bir kontrat almışsın halen bu EKŞİ surat hali beni resmen ÇILDIRTIYOR !!!
    Almayın kardeşim, diğer 2 büyükten sembol olmuş oyuncu almayın !!!
    almayın almayın almayın !!!
    Bunlar da yetmez gibi FB durdu durdu DERBİ maçı öncesi ;
    GG'ye şok !
    İhracı isteniyor diye manşet manşet haber giriyorlar,
    BUNLAR HEP KASIT !!!
    Ezcümle aşağıdaki linke bakınız neler FB'den neler alınmış takıma neler vermişler ?
    http://liste1903.com/fenerbahceden-besiktasa-gelen-10-futbolcu/

Dün oynanan maçta ki performanslardan sonra (yedekler için) kadro konusunda tüm düşüncelerimden imtina ediyorum, Şenol GÜNEŞ hocamızın ALLAH yardımcısı olsun,ancak HERŞEYE RAĞMEN BEŞİKTAŞ'ımdan çok başarılı bir performans bekliyorum,

İNŞAALAH KAZANACAĞIZ.

Not : imla vs hatalar için mazur görün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 30 Kasım 2016; 16:50:6 >

• Yorumlarını okudum. Çoğunlukla doğru tespitler ama maça konsantre olamadıkları çok bariz. Gökhan İnler neler yaptı, gözlerime inanamadım. Emin olun antrenmanda daha ciddilerdir. Ben bu tür maçlarda hep kazançlara bakarım. Kerim ve Eslem kazançtır. Özellikle Kerim bu ortamda çok ihtiyacımız olan bir oyuncu.
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim,
    İNLER'i unutmuşum kısada olsa ekledim.
  • Forvete devre arası Fernando Torres i alsak ya.seson sonu sözleşmesi bitiyor ucuza kapatır Fikret başkan.CL de tecrübeli girdiği pozisyonu bitirebilecek bir oyuncu.Lig tede Mario Gomez den boşalan koltuğa oturabilecek kapasitede.
  • darıca macındaki saha neydi öyle. skor bir yana sakatsız atlatmak mucize
  • Adrian Ramos,Eder,Kalinic ve Gomez adaymış.
    Gomez geri gelir inşallah.
  • https://twitter.com/evrenmanchester/status/803964773264228352

https://twitter.com/BesiktasEAGLES/status/803712500092932096

ntep çok iyi de moukandjo 2.aboubakar olur.Bize leblebici lazım.Geleni atacak kafayla ayakla atacak.3 bacağıyla gol atamayan zenci almanın alemi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Yenge Tosic i Aslan sütüyle hazirliyormus haftasonuna

Hafta sonuna kadar vermesin yeter sonra istediği kadar verebilir.

Sütü

bilmiyorum ingiltere de bir futbolcu vardı hatırlayamadım genç manken sevgilisi vardı cidden çok güzeldi hatta çok sakatlık yaşıyodu ciddi değildi ama magazin haberleri sırf eşiyle beraber fazla zaman geçirmek için sakatlık numarası yapıyo diye eleştirmişlerdi bu da ayrı bir durum ama guardiolanın da dediği gibi mutlu birliktelikler işe de yansır

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Adrian Ramos,Eder,Kalinic ve Gomez adaymış.

Gomez gelirse dh ofisini çıplak basarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

yetmez ama EVET
  • quote:

quote:

quote:

yetmez ama EVET

Adrian Ramos da iş yapar , ama Gomez gelirse off

• quote:

quote:

quote:

quote:

yetmez ama EVET

Adrian Ramos da iş yapar , ama Gomez gelirse off

Ntep ve Gomez muazzam iş olur.Kalinic ve Ramos ta Gomez olmazsa iş yapar.

• 
Sayfa: önceki 37313732373337343735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.