Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36913692369336943695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekici Sosa etkisi yapamaz mı? Hem süratli de. Yusuf Ekici paketi mis gibi olurdu be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Zaten onun Bilic sevdası yüzünden bu haldeyiz. :) Şenol Hoca hep diyor sağolsun Gökhan da beni çok dinler diye. Yine canı bir şeye sıkılsa yine aykırılık yapacak. Böyle bir şey olacağına Yusuf gelsin diyorum o yüzden. Bizim beki hızlıca geçip tavana vurduğu golü de ben unutmuyorum. İçime oturdu ''ulan şöyle bir tane topçumuz yok ki'' dedim direkt.

Bir de Töre'nin malum sakatlığı var şu an geçti antrenmanlara çıkıyor ama nüksederse eyvah ki ne eyvah.

Bu sefer gelir ise aykırılık yapmaz, yapamaz.

O zaman devre arası her ikisi de gelsin. Kim formda ise sıkıntı arıza çıkarmaz ise o oynasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Kweuke bu hafta 5 yıllık imzaladı.

o rodallega buraya gelecek

Aboubakarın top önüne indi bir pozisyonda orda top sekmeden hamle yapsa yani beklemese. Ah işte anlatamıyoruz derdimizi santfor biraz hızlı seri düşünecek. Yoksa aldığı pozisyon çok güzeldi, rodallega bile atardı keza adam el ayak heryerini sokuyor

Ulan Abou dedim orada beni bile tav etti. Sok kafayı en kötü

• Töre'nin döneceğini zannetmiyorum. Beşiktaş adına heyecanı bile yok adamın.

Benfica maçını "ne maçtı, tebrikler" deyip geçiştirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 27 Kasım 2016; 18:25:25 >
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    Vodafone Arenanın golcüsü oldu adam. 9 maç 4 gol.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Kweuke bu hafta 5 yıllık imzaladı.

o rodallega buraya gelecek

Aboubakarın top önüne indi bir pozisyonda orda top sekmeden hamle yapsa yani beklemese. Ah işte anlatamıyoruz derdimizi santfor biraz hızlı seri düşünecek. Yoksa aldığı pozisyon çok güzeldi, rodallega bile atardı keza adam el ayak heryerini sokuyor

dün ki akhisar maçında izledim rodallega'yı alıcı gözle ki akhisar'ın daha baskın olduğu bi maçtı, tam olarak bi santrafor oyunu bekleniyordu yani adamdan. zaten saygı baya büyük oyuncuya kadro içerisinde.

valla bi santrafor ne yapmalıysa herşeyi yaptı. zaten dikine gitmek en iyi yaptığı iş ama ileride aynı zamanda çok iyi pas istasyonu oldu, sırtı dönük oynadı. tecrübe ve zeka anlamında aboubakar ve kweuke'nin çok önünde bi oyuncu. diğer ikisi biraz daha içgüdüsel oynuyorlar.

• FENERİ DELGADO

SÖZLEŞMESİ BİTİYOR HANYY .yyy

çok fit durumda ayıqss...
  • İşte o yüzden diyorum hep. Bu adamda artık heves şevk vs kalmamış.

Dönerse pişman diye düşünüyoruz kendini verir diye düşünüyoruz bunu ben de düşünüyorum fakat gerçeği yansıtmıyor hiç bir hareketi. Böyle aykırı serseri tipli karakterleri takıma bağlayamazsın kolay kolay. Q7'nin çoluğu çocuğu oldu bi merhamete büründü adam, sadece parayı seçerek mutlu olamadığını gördü de Beşiktaş aşkı kabardı, şimdi her şeyini veriyor takıma. Ama Töre bambaşka bir karakter..
  • Delgado dedim gol attı
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Adamı milli takımda harcadılar.Ben eminim ki şenol güneşten daha başarılı olacaktır.Dünya simeone simeone diyor bu adamda bizim simeonemiz olacak.

Şenol Güneş gittiği zaman yabancı getirmek çok saçma olur.Yabancı hocalar tutmuyor bu ülkede.En iyi yerli hocada Abdullah Avcı.

Quaresma farklı bir karakter onu idare etmek için farklı şeyler lazım.Şenol Güneş bu konuda çok başarılıydı.Ama tabi quaresma istemese yine birşey farketmezdi.

Töre dönerse evet en azından aklı ingilterede olmayacak ama bence töre +1 olarak gelmeli yani kanat transferini sadece töreyi alarak kapatırsak sıkıntı çıkarabilir.Birde quaresma ne zaman sola geçse saçmalıyor.Töre gelirse mecburen sola geçecek buda sıkıntı olabilir.

Töre olmazsa +1 olarak yusuf olabilir hem sol bek hem de kanat oynayabiliyor.

Ama bize shaqiri,brahimi,taison gibi net bir adam lazım.Töre yusuf bilal vs +1 olarak gelir.Çünkü hoca ne kerimi ne arası ne de olcayı düşünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Adamı milli takımda harcadılar.Ben eminim ki şenol güneşten daha başarılı olacaktır.Dünya simeone simeone diyor bu adamda bizim simeonemiz olacak.

Şenol Güneş gittiği zaman yabancı getirmek çok saçma olur.Yabancı hocalar tutmuyor bu ülkede.En iyi yerli hocada Abdullah Avcı.

Quaresma farklı bir karakter onu idare etmek için farklı şeyler lazım.Şenol Güneş bu konuda çok başarılıydı.Ama tabi quaresma istemese yine birşey farketmezdi.

Töre dönerse evet en azından aklı ingilterede olmayacak ama bence töre +1 olarak gelmeli yani kanat transferini sadece töreyi alarak kapatırsak sıkıntı çıkarabilir.Birde quaresma ne zaman sola geçse saçmalıyor.Töre gelirse mecburen sola geçecek buda sıkıntı olabilir.

Töre olmazsa +1 olarak yusuf olabilir hem sol bek hem de kanat oynayabiliyor.

Ama bize shaqiri,brahimi,taison gibi net bir adam lazım.Töre yusuf bilal vs +1 olarak gelir.Çünkü hoca ne kerimi ne arası ne de olcayı düşünüyor.

devre arası keşke hem kerim hem aras hem olcay bi yerlere kiralansa da yusuf/solbek + yaratıcı, oyun kurucu açık + santrafor alınsa

•  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

bu ne zaman susacak yav onun yüzünden galibiyet alamıyoruz

edit : UEFA Şampiyonlar Ligi: "Geri dönüşlerin kralı Beşiktaş 2016-17 sezonunda yenilmiyor."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 27 Kasım 2016; 18:57:28 >

• Günlerdir bakıyorum da Töre gelsin dertler bitsin mesajları var..

Arkadaşlar Töre de nasıl durumdaydı biliyoruz ? Nasıl unuttuk hemen ? 1 var 5 maç yok.Zarar zarar..Bencil..
    Kafa yapısını düzeltip oynayacaksa eyvallah..Ama diğer türlü aman aman kalsın..
  • BforzaJçArşıK kullanıcısına yanıt
    Koy forvete kazma aboubakardan fazla gol atmazsa adam değilim
  • Töreyi yusuflamı kıyaslıyorsunuz yapmayın bu Ada'm Liverpool Arsenal maçlarında falan müthişti.Avrupa aşkı vardı gitti gördü pişman olup kafasını buraya verir dönerse.Yusufa hayır demem ama sadece kendisi gelirse kanat ihtiyacımız giderilmiş olmaz.Yusuf+Töre güzel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökhan töre 18 de bile yok bugünde.

Ah be bizim forvete koyacaktın Mandzukic ya da llorenteyi

Acilen Talisca,Kanat gelsin aboubakarı değerlendirmek istemiyorum bunlarsız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Ben açıkçası buraka sıcak bakıyorum.Hem aralara koşu atabilen hem de bitiriciliği bizimkilerden iyi olan bir adam.Ama pelle açıkçası hayranlık derecesinde beğendiğim bir adam.Çin kulübüde bırakacak.Keşke maaşını verip alsak.Çinde 15 civarı alıyordu ama ya çinde başka bir takıma gidecek ki gitse bile o parayı alamaz ya da türkiye-katar yapacak.Yarım sezon için 2.5m+1m şampiyonluk primi gibi bir anlaşma sonraki sezon içinde 5m+2m şampiyonluk primi anlaşmasıyla alınabilir.

Aboubakarın iade fişi duruyorsa iade etsek keşke ya da mültecilere kapılar açılırsa deplasmana gidiyoruz ayağına otobüse bindirip yollayalım şu kazmayı takımdan

Sol bek alırsak seneye kadro şişecek açıkçası.Bu nedenle adriano,beck tosic ile devam edip rakitsky,sakho gibi bir stoper almalıyız bence.Shaktarın eski albenisi yok.Ukraynadaki durum,lucescunun gitmesi vs eski günlerinden çok uzaklar.Rakitsky'nin sözleşmeside sonraki sene bitiyor.Adam buraya yıllardır yazdığımız stoperin vücut bulmuş hali.Hızlı,süpürücü,ayağı düzgün tek eksiği boyundan dolayı hava toplarında eksik ama yanında hava trafik kontrol kulesi marcelo var

Bizim asıl transferimiz talisca olacak.Sosanın yaptığı ince işleri yapamıyor adam gole çok yakın ve tam olarak sebebini anlayamadığım şekilde faydalı bir adam.Hücum hattında serbest oyuncu olarak sahte 9 gibi oynamalı.Fakat oyun kurma konusunda asıl sıkıntı oğuzhan.Geçen sene ilk devre sosa denen kılıbık bir şey yapmadı ama oğuzhan geriden takımı yönetme konusunda çok başarılıydı.Bu sene oğuzhan oldu salih uçan.Sakatlığının da bunda etkisi var tabi ama son zamanlarda oğuzhanı izleyen scoutlar almaktan vazgeçmiştir heralde.

Ben arfa haberleri dolaşıyor.Eğer ki gelirse bence müthiş iş olur.Benim gönlümden ben arfa+töre geçiyor ama bakalım.

Fabri

Gökhan-Marcelo-Rakitsky/Sakho-Adriano

Atiba-Oğuzhan(Cl için inler)

Quaresma-Talisca-Shaqiri/Taison/Brahimi/Töre/Yusuf(istediğim sırayla)

Cenk(maalesef cenk aboubakar 6 hafta yok 2-3 haftada hoca oynatmaz elimizde patladı işte aboubakar nazar boncuğu olsun yönetimin)

Benim gönlümden bu kadro geçiyor tabi ben arfa falan uzak ihtimal yazmadım onları.Santrafor olarak burak,pelle ya da jackson martinez olsa keşke hatta papis cisse falanda olabilir.3 günlüğüne çinde bulunma şansı(şanssızlığı) yakalamıştım.Gerçekten bir insanın yaşayabileceği bir yer değil çin.Çindeli bir oyuncuyu gerçek futbola yeniden dönmeye iyi bir maaşla ikna edersek kulüpleri pek sorun çıkarmaz zaten çoğu pek başarılıda olamıyor.Yani işin özü stoper ve kanattan sonra çin piyasasından pelle,jackson,burak,cisse(istediğim sırayla) koparabilirsek çok iyi olur

• Juve bile orta sıra takımına 3-1 mağlup oluyor ise demek ki neymiş avrupa sonrası puan kaybı olası. Ki biz ligin en iyi takımıyla oynadık.

http://www.mackolik.com/Mac/2591967/Genoa-Juventus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Töreyi yusuflamı kıyaslıyorsunuz yapmayın bu Ada'm Liverpool Arsenal maçlarında falan müthişti.Avrupa aşkı vardı gitti gördü pişman olup kafasını buraya verir dönerse.Yusufa hayır demem ama sadece kendisi gelirse kanat ihtiyacımız giderilmiş olmaz.Yusuf+Töre güzel olur.

Ulan ben çok yanlış anlamışım millet Yusuf Erdoğan dan bahsetmiş ben Yusuf Şimşek ten bahsediyprum
  • Taison ya da Shaqiri gelmeden Töre'nin dönmesi rezillik olur

1-) Adam zaten bizim oyuncumuz, aklınca taraftarı transfer yaptık diye oyalayacaklar ve başka transfer yapmayacaklar.

2-) Adam çok etkisiz
  • 
Sayfa: önceki 36913692369336943695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.